kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 14:42, MasterHeroes napisał:

Kiedy będą przecieki??


na www.cdaction.pl jest już pełna zawartość nowego nr ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:42, MasterHeroes napisał:

Kiedy będą przecieki??

przecieków nie odnotowano.Ale już wiadomo co będzi:Deus Ex :Invisible War, Total Anihhilation:kingdoms, Tactical ops:Wojna z Terrorem.Ale w nr. jest Assasasins Creed i Lost.No i Tipsomaniak.Porzdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o czym ma być tipsomaniak?? Gierki cieńkie chociaż Deus Ex dobry ale niestety już mam. Recenzje fajne mają być. Te 150 freevare chyba najlepsze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:48, MasterHeroes napisał:

A o czym ma być tipsomaniak?? Gierki cieńkie chociaż Deus Ex dobry ale niestety już mam.
Recenzje fajne mają być. Te 150 freevare chyba najlepsze będą.


Człowieku, na cdaction.pl wsyztsko masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:24, Skywalker560 napisał:

Wy to z dziewczynami zacznijcie romansować.

Muszę przyznać, że mało jest artykułów w urodzinowym CDA,



###Jest sporo, tylko w Tipsomaniaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:53, Aragloin napisał:

Smuggler ma kaca po deadlinie chyba...No cóż musi sobie poleżeć i odpoczywać , nic nie
pisze...


kaca nie miewam, bo pijam w ilosciach sensowych. A kac przestal byc dla mnie miara doroslosci jeszcze w czasdacg gdy dolar wart byl 10.000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, dla mnie nigdy nie był, nie jest i nie będzie miarą dorosłości, zresztą nigdy go też nie miałem ;). Mam nadzieję, że nie wykupią wszystkich CDA w kiosku, żebym mógł sobie kupić ;). Albo kuzyn niech kupi, (prawie) na jedno wyjdzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No numer naprawdę piękny. Dopiero teraz wszedłem na stronę CDA i zobaczyłem. Cover mnie nie interesuje, przynajmniej nie na razie. Ale mimo to respekt za DE2. Bardziej interesują mnie recki (szczególnie LOST I AC). No i Tipsomaniak z THe Best of AR ;].

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak już jest okładka numeru, dodam jeszcze wygląd urodzinowego worka , jedną stronę plakatu i okładkę Tipsomaniaka. ;)

20080314175632

20080314175651

20080314175700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:16, Mac Cry napisał:

/.../


Niestety nie. Jak na razie to wszystko co znalazłem. :)
Druga strona będzie chyba z LOST''em, więc można się spodziewać czegoś na wzór okładki gry. Chociaż, w CDA plakaty są zwykle dość nietypowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:00, Linux M napisał:

To jak już jest okładka numeru, dodam jeszcze wygląd urodzinowego worka , jedną stronę
plakatu i okładkę Tipsomaniaka. ;)

To chyba nie jest okładka lecz wygląd folii w jaką będzie opakowane nowe CDA. Plakat age of coman i lost, czyli nic dla mnie. Widzę , że w TM jest test jakim jestem graczem. Bardzo ciekawe, ciekawe jest również "co nam daje granie" . To chyba najlepszy TM jakie będę miał, ale jeszcze zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linux M napisał "To jak już jest okładka numeru, dodam jeszcze wygląd urodzinowego worka", więc czytaj uważniej.
Co do samego numeru to jak zwykle czekam z niecierpliwością do wtorku. Najbardziej zaintrygowała mnie ta zapowiedź Aliena, choć znając życie nie przeczytam tej zapowiedzi tak samo jak Far Cry''a 2 w jeszcze obecnym numerze. Nie wiem czemu ale nie lubię czytać zapowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się