kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ciekawe recenzję ( liczyłem też na Frontlines Fuel of War no może za miesiąc będzie) , pełniaki b.dobre trza będzie odkopać DE 1 i sobie przypomnieć , tipsomaniak może być fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:18, Pawciu45 napisał:

Za dostawę musisz bulić za przesyłkę, więc ta kasa z zaoszczędzonych na promocji musisz
wydać na przesyłkę.


??? Kto ci takich bzdur naopowiadał ??? NIC nie płaci sie za przesyłkę. Wysyłają ci CDA do skrzynki (choć i tak listonosz czasem puka) więc jak niby miał ktoś pobierać opłatę za przeysłkę ? Za wysyłkę płaci redakcja, wiem bo miałem dwa razy prenumeratę i nic nigdy nie płaciłem. Nie wiem skąd w ogóle pomysł z tym płaceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię dla Deus Ex - Invisible War:) W sumie jest to jedna z nielicznych gier z taniej serii, którą chciałem przejść a której jeszcze nie mam. Plakat dodawany do pisma wydaje mi się jednak niepotrzebny, wolałbym zamiast niego więcej stron pisma. Jeśli chodzi o pismo to chętnie przeczytam recenzje Assassin''s Creed. Ciekawe czy będzie kolejne 10/10. Szanse chyba na to są spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:35, dave03 napisał:

Chyba kupię dla Deus Ex - Invisible War:) W sumie jest to jedna z nielicznych gier z
taniej serii, którą chciałem przejść a której jeszcze nie mam. Plakat dodawany do pisma
wydaje mi się jednak niepotrzebny, wolałbym zamiast niego więcej stron pisma. Jeśli chodzi
o pismo to chętnie przeczytam recenzje Assassin''s Creed. Ciekawe czy będzie kolejne
10/10. Szanse chyba na to są spore.


Na pewno nie będzie 10/10. Napiszą minus że to już nie jest coś nowego bo pare miechów temu już na konsole w to grali. Pamiętam że już jakąś znaną gierkę (nie pamiętam dokładnie jaką) skrzywdzili takim dziwnym argumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:20, Woko11 napisał:

ŚWIETNE teksty!


Kurcze, już czytałeś ? ^^ To jest właśnie podejście ślepe podejście większości fanów - z góry zakładają, że będzie dobre i nie przyjmują niczego innego do wiadomości. Niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:35, dave03 napisał:

Chyba kupię dla Deus Ex - Invisible War:)


Szczerze nie polecam - jedynka była bliska doskonałości, ale to prawdziwy potworek. Zresztą jeśli jednak się zdecydujesz, to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając recenzje Assasina na konsolę wątpię żeby wersja PeCetowa była dużo lepsza. Chociażby w portalu, gdzie obecnie piszę, AC na PS3 otrzymał ocenę 8, a wersja Xbox''owa 8+... Mimo wszystko są to całkiem wysokie noty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:43, MateoKiszlo napisał:

Szczerze nie polecam - jedynka była bliska doskonałości, ale to prawdziwy potworek. Zresztą
jeśli jednak się zdecydujesz, to się przekonasz.


Ano muszę się zgodzić, jeśli grało się wcześniej w pierwszego Deus Exa, po drugiej części zostaje się z takim niesmakiem w buzi jak po zjedzeniu kilograma imbiru (kto jadł imbir w plasterkach, ten wie o co chodzi ;). Można mieć złudzenia, że młodsi którzy DE w łapkach nie mieli, Invisible War nawet polubią... wiesz, zależy jaką wersję dadzą, czy podstawową, czy tę enhance''owaną.

BTW szkoda że moje krwawe ofiary składane wszystkim bogom chaosu o Call of Duty zostały zignorowane... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:43, MateoKiszlo napisał:

Szczerze nie polecam - jedynka była bliska doskonałości, ale to prawdziwy potworek. Zresztą
jeśli jednak się zdecydujesz, to się przekonasz.

Z pewnością to nie jest gra równie udana jak część pierwsza, ale chyba nie jest znowu aż tak źle. Zresztą nawet jeśli w grę sobie za dużo nie pogram to zawsze będzie coś do poczytania. Liczę też na to, że ten Tipsomaniak przypadnie mi do gustu chociaż od tego co był na dziesięciolecie lepszy i tak pewnie nie będzie. Ryzykuje tylko 16 zł i myślę że się nie zawiodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 23:40, dave03 napisał:

Z pewnością to nie jest gra równie udana jak część pierwsza, ale chyba nie jest znowu
aż tak źle. /ciach


Ja w jedynke nie gralem, ale probowalem grac w dwojke i niestety naprawde nie polecam ;-P, ale 16zl to nie majatek, wiec mozesz sie sam przekonac ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:08, Pawciu45 napisał:

> Opłaca się zamawiać prenumerate, wiem o tych promocjach itd. ale czy jest jakis
sens,
> jeśli po szkole przechodze koło kiosku :D???? Podajcie mi jakieś plusy minusy ;)


Plusy: eeeee...... przy zamawianiu prenumeraty dostaniesz smycz i czapkę z logo CDA??
- w ciągu roku zapłacisz mniej kasy za CDA.

Minusy: koszty przesyłki .


Nie ma minusow, bo koszta przesylki bierze na siebie sprzedawca, czyli wydawca. Nie obchodzi cie wzrost ceny, jesli nastapi, czasem masz przed premiera pisma w kiosku. A czasem po i to moze byc ten minus. :) Ale to juz zalezy od poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni numer CDA przejrzałem i zupełnie o nim zapomniałem. DVD cover ani razu nie zagościł w moim napędzie, co w takim razie było z nim nie tak? Otóż, od momentu gdy przeczytałem zapowiedź numeru urodzinowego ( czyli tego, którego wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy ) nastawiłem się psychicznie i nie wracam już do poprzedniego.
Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Póki co pełniaki prezentują się niczego sobie, szczególnie mam ochotę na Deus Ex 2. Jedynka była niesamowita i do dziś jest to najlepsze połączenie RPG z FPP w jakie w życiu grałem ( od tej gry wziąłem swojego nick''a ;] ).
Ogólnie bardziej stawiam na jakość tekstów i ich wartość merytoryczną.

Cóż, oby do 18-tego :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powiem tak ;] Numer przedni ;] Gry na coverku baaardzo dobre (szczegółnie Deus Ex 2 i Total Anihilation), gry w reckach także mmm (Assassins Creed, Lost, Conflict:Denied Ops), no i zapowiedzi dużo oraz temat nr. Tipsomaniak, hmm tu zaciekawił mnie "ranking" AR od 100 do 150 nr ;] I tak, i tak ten nr kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że od tego numeru zacznie się moja "przygoda" z CD-Action bo wcześniej go nie kupowałem, ale teraz widze że był to błąd...No ale lepiej późno niż wcale:)Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci CDA... Nawet nie patrząc na cover, a wnętrze :D. Sam przeżyłem z tym pismem 4. letni romans i nie żałuję, ale teraz te 16 zeta mogą się przydać na kilka innych rzeczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 13:10, BzyQacz napisał:

Polecam Ci CDA... Nawet nie patrząc na cover, a wnętrze :D. Sam przeżyłem z tym pismem
4. letni romans i nie żałuję, ale teraz te 16 zeta mogą się przydać na kilka innych rzeczy
:).

A ja 2du letni romans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to z dziewczynami zacznijcie romansować.

Muszę przyznać, że mało jest artykułów w urodzinowym CDA, ale ostrzę sobie zęby na recenzje Lost i Assasin''s Creed, a także na artykuły urodzinowe :). A pełniaki są rewelacyjne (przynajmniej jeden). Przydałoby się, żeby CDA dało kiedyś Core Contingency albo Battle Tactics do TA ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję z przerwami od 4 lat. NIe wiem co sie we mnie zmieniło, ale czytając starsze numery czuję coś, co można nazwać ,,klimatem pisma'''' ale nie czuje tego przy nowych numerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się