kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie


Dnia 12.05.2008 o 10:09, smuggler napisał:


###Nie ma to jak mowic jak sie nie wie. GTA IV jak najbardziej ma ocene, a tekst jest
sporej wielkosci.


Ja też to zcytowałem, więc nie wiem o co chodzi, czuje się urażony ;/ Ja tego nie napisałem; tym razem twój błąd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro nadchodzi TEN DZIEŃ. Szkoda tylko, że tak szybko się czyta CDA. Recenzja Mass Effect (prawdopodobnie pierwsza na świecie). I jeszcze testy nowych procków, ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś zobaczyłem co będzie w CDA, numer jest dobry, bynajmniej lepiej niż ostatnio. Chciałbym zobaczyć jakiś plakat ale zapewne go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, o co biega z tymi przygodowkami ?! ciagle sa na coverze (ostatnio) i to wg fanow b.dobre tytuly!
a ostatnim dobrym FPS`em byl Instinct! dodany w tamte wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 16:56, 143872 napisał:

Dopiero dziś zobaczyłem co będzie w CDA, numer jest dobry, bynajmniej lepiej niż ostatnio.
Chciałbym zobaczyć jakiś plakat ale zapewne go nie będzie.


W sumie zgadzam się z Twoim zdaniem (pomijając plakat, bo wala mi się ich tyle pod domu, że jeszcze jeden mi nie potrzebny). Ale... wyraz "bynajmniej" nie ma tego samego znaczenia co "przynajmniej", i zawsze stosuje się go z "nie". Na przykład: "numer jest gorszy, bynajmniej nie gorszy niż ostatnio". ;>

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:21, Zauri napisał:

powiedzcie mi, o co biega z tymi przygodowkami ?! ciagle sa na coverze (ostatnio) i to
wg fanow b.dobre tytuly!


Sam za przygodowkami nie przepadam. Runaway 2 zainstalowalem pogralem z godzine, wkurzylem sie, pogralem w WarCraft III: Frozen Throne, ochlonalem i znow wlaczylem te gre. Po czym znow mnie cos wzielo. :) Nie lubie przygodowek, ale wiem, ze sa fani, ktorzy je uwielbiaja dlatego na nie nie narzekam jak sie w CDA pojawiaja. Lubie za to RPG, RTSy oraz inne gry strategiczne i dla mnie uczta bedzie w najblizszym numerze. Co do FPSow kiedys co miesiac byly w CDA. Ale juz Smuggler zapowiedzial, ze w nastepnym numerze bedzie gra dla fanow tego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:32, Wojman napisał:

> powiedzcie mi, o co biega z tymi przygodowkami ?! ciagle sa na coverze (ostatnio)
i to
> wg fanow b.dobre tytuly!

Sam za przygodowkami nie przepadam. Runaway 2 zainstalowalem pogralem z godzine, wkurzylem
sie, pogralem w WarCraft III: Frozen Throne, ochlonalem i znow wlaczylem te gre. Po czym
znow mnie cos wzielo. :) Nie lubie przygodowek, ale wiem, ze sa fani, ktorzy je uwielbiaja
dlatego na nie nie narzekam jak sie w CDA pojawiaja. Lubie za to RPG, RTSy oraz inne
gry strategiczne i dla mnie uczta bedzie w najblizszym numerze. Co do FPSow kiedys co
miesiac byly w CDA. Ale juz Smuggler zapowiedzial, ze w nastepnym numerze bedzie gra
dla fanow tego gatunku.


Czyli za mieściac czyli w lipcowym numerze dobry fps ? tak?
A to dobrze ze wstrzymałem z zakupem Far Cry`a bo moze to on bedzie na coverku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm.... dziś miał wyjść numer kolejny cda, tak? kurcze, w dwóch kioskach byłem, w których mają zawsze i lipa..
co prawda gapowato ominąłem EMPiK, ale dla pewności pytam, czy wszystko jest ok z dostarczeniem tego numeru do dystrybucji, tylko taki przypadkowy problem miałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a to dziś który jest...?
patrzę w CDA, tam jest, że trzynastego, to dziś cholera... więc co jest, że nie ma ;>

KrzysztofMarek
kurcze, przydało by się kartkę w kalendarzu przerzucić ze stycznia na maj. przestać żyć 'na czuja', bo dziś 12 nie 13... ;]

dzięki za zwrócenie uwagi, sorry za moje posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:47, pizmak666 napisał:

ekhm.... dziś miał wyjść numer kolejny cda, tak? kurcze, w dwóch kioskach byłem, w których
mają zawsze i lipa.. /.../

Ano lipa, rąbnąłeś się tak samo, jak ja kiedyś: też śpieszyło mi się do CDA i podniosłem raban na forum bo pomyliłem dzień ;-D
Jutro ma wyjść.
P.S.
Dzisiaj jest 12.05 ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:53, pizmak666 napisał:

Ej, a to dziś który jest...?
patrzę w CDA, tam jest, że trzynastego, to dziś cholera... więc co jest, że nie ma ;>


Dzisiaj jest 12.V. Radzę ci patrzeć w kalendarz, wiesz, to bywa bardzo pomocne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:32, Wojman napisał:

(...)


ja to ogolnie nie kumam fenomenu przygodowek :P chodzisz jakims fagasem, zbierasz smieci i je ze soba laczysz, no super (wiem, wiem, zaraz ktos sie sprzeciwi, ze jestem glupi itp) no, ale ludzie. Chcecie poglowkowac, to po grajcie w RTS`y. Nawet nie odpalam tych wszystkich przygoodwych perelek z coverka bo szkoda czasu (i nerwow w mym przypadku!)

ps. nie myslcie, ze jestem polglowkiem, ktory lubi tluc mieso armatnie czy cos. Od 2 lat namietnie pogrywam w Counter Strike Source i powiem wam, ze tam tez trzeba glowkowac i to jak! (mowie glownie o sparach) taktyki, przewidywanie ruchow przeciwnika + instynkt przetrwania oraz idealna koordynacja oko plus reka! o to co kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, RTSy to straaaaszny wysiłek dla umysłu ;). Pomijając pewne wyjątki to jeżeli chcesz pogłówkować w taki sposób to odpal sobie jakąś strategię - czy to turową czy RTW, to jest dopiero wyzwanie ;D. Albo może jakąś grę logiczną? Przygodówki niemniej są świetne, zamierzam w najbliższym czasie zabrać się za klasyki - Monkey Islanda czy Indiana Jones and the Fate of Atlantis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:01, Skywalker560 napisał:

Ach, RTSy to straaaaszny wysiłek dla umysłu ;). Pomijając pewne wyjątki to jeżeli chcesz
pogłówkować w taki sposób to odpal sobie jakąś strategię - czy to turową czy RTW, to
jest dopiero wyzwanie ;D. Albo może jakąś grę logiczną? Przygodówki niemniej są świetne,
zamierzam w najbliższym czasie zabrać się za klasyki - Monkey Islanda czy Indiana Jones
and the Fate of Atlantis.


tez kiedys pogrywalem w jakiegos Indiego Jonsa :) Eperors tombb czy jakos tak. tylko to byla zrecznosciowka, cos ala dzisiejsze TR tylko ze troszke realistyczniejsze (Indi nie byl tak wgimnastykowany jak Lara) hm, ta walka na piesci, lamiglowki (a byly! i to sporo! trudne i latwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 19:58, Zauri napisał:

ja to ogolnie nie kumam fenomenu przygodowek :P chodzisz jakims fagasem, zbierasz smieci
i je ze soba laczysz, no super (wiem, wiem, zaraz ktos sie sprzeciwi, ze jestem glupi
itp) no, ale ludzie. Chcecie poglowkowac, to po grajcie w RTS`y. Nawet nie odpalam tych
wszystkich przygoodwych perelek z coverka bo szkoda czasu (i nerwow w mym przypadku!)

Ach, głupiś :P To po prostu nietypowy rodzaj gier, który nie musi się każdemu podobac.
Jeśli chcę pogłówkowac to gram w jakąś przygodówkę, a nie w strategie, których nie trawię.
Kiedyś też nie lubiałem przygodówek, ale gdy zagrałem w Syberię od razu zmieniłem zdanie.
Może nie jestem koneserem, ale uwielbiam przygodówki (tylko klasyczne click and point) i
czasami wolę pograc w takową niż łupac w fpsa (który jest także moim ulubionym gatunkiem).

Dnia 12.05.2008 o 19:58, Zauri napisał:

ps. nie myslcie, ze jestem polglowkiem, ktory lubi tluc mieso armatnie czy cos. Od 2
lat namietnie pogrywam w Counter Strike Source i powiem wam, ze tam tez trzeba glowkowac
i to jak! (mowie glownie o sparach) taktyki, przewidywanie ruchow przeciwnika + instynkt
przetrwania oraz idealna koordynacja oko plus reka! o to co kocham!

Masz rację, tam to trzeba byc bystrzakiem ;] A granie z tobą to prawdziwy hard core :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:08, Mac Cry napisał:

Masz rację, tam to trzeba byc bystrzakiem ;] A granie z tobą to prawdziwy hard core :P


ekhm! mam racje! bo nie mozna biec na rambo (sie wtedy szybko zginie jak sie gra z dobrymi graczami) w tej grze najwazniejsze jest sluchanie! ale takze taktyka!! (bez urazy, ale watpie abys gral w css klanowo, to calkiem inny rodzaj gry niz na FFA :P) dlaczego hardcore ? i co z tego ze jestem uwazany za najlepszego gracza CSS na tym forum ? he ? co z tego ze grajac na mapce de_aztec zatuklem ciebie i Carla92 jednym granatem ? he ? zapisz sie kolego do ESL, do ligi 1 vs 1, wyzwij kogos i dopiero zobacysz co to jest hardcore! koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wtorek. Piękna pogoda( na to się zapowiada). Z rana o 8:00 ojciec wysadzi mnie przed szkołą. Ale mam na ''dziewiątą'', więc ruszę się do kolportera na rynku, gdzieś 150m od mojego LO im. Tadeusza Kościuszki. Wyjmę naszykowane trzy monety pięciozłotowe i podam na blaciku, prosząc jednocześnie o Sidiekszyn. Pierniczne się na ławeczce na rynku na chwilę przeglądając stronicę królewskiego papieru. Powącham, wymacam, zaciesze na chwilkę, spoglądne na niebo, wdechnę trochę powietrza. Wstanę leniwię, ruszę do szkoły mając nadzieję, że życie jest pięknę. Czar pryśnie po pierwszych minutach na lekcjach. Niesty CD- Action niewątpliwie kojarzy mi się z latem, wakacjiami, wolnym czasem. Będe wdzięczny za TM ;) Ale dopiero w piątek, bo chyba się w tym tygodniu pouczę. Nie wiem, ale nie mogę się doczekać wakacji. Miało być o CDA, a nie bardzo jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się