Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 22:04, rick90 napisał:

Trzymać się będą na pewno, ale przyznasz, że poważnie ich to osłabi.


Jeżeli to prawda, to niewątpliwie masz rację. Na pewno bardziej Cenega odczuje odejście Ubisoftu, niż CD-Projekt Codemastersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiała w czymś wydać bo od prawie roku gra nie miała premiery w polsce. Więc cenega uznała, że dając do premierowych edycji grę z przed kilku miesięcy tylko by stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowe promocje w sklepie Cenegi? LEKi za 90 zł, kusząca propozycja :) Chyba stanę się dumnym posiadaczem LEK Myst, ale trochę ostatnio kasy na gry wydałem (200zł w dwa tygodnie :/ ), więc nie wiem jak to będzie :( A już na aukcjach kolejne czekają.
Upadek Rzeszy za 25 zł - świetny dodatek do Blitzkriega 2! Warto kupić i też mnie kusi :)

Nie lubię Cenegi, bo ostatnio mnie doją jak im się tylko podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 15:28, GeRoLdE napisał:

UBI WCHODZI NA POLSKI RYNEK DOPIERO GDZIEŚ NA WAKACJACH 2008


masz na to potwierdzenie, czy tylko tak sobie powiedziałeś, jak tak to proszę o konkrety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie znalazłem tematu ogólnego o cenedze więc się pytam dlaczego ich sklep internetowy chodzi o sklep.cenega.pl działa tak wolno bo nie umiem sobie to wyobrazić, otóż zamawiałem u nich raibow six vegas i każda strona się ładowała około 3 minuty, czy można to wytłumaczyć jakoś tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:05, Bratek196 napisał:

Cóż nie znalazłem tematu ogólnego o cenedze więc się pytam dlaczego ich sklep internetowy chodzi
o sklep.cenega.pl działa tak wolno bo nie umiem sobie to wyobrazić, otóż zamawiałem u nich
raibow six vegas i każda strona się ładowała około 3 minuty, czy można to wytłumaczyć jakoś
tak ???

To jest właśnie jedna z wielu zagadek wszechświata :) Wszystkim działa ta strona powoooli, a Cenega chyba śpi, bo nie reaguje na ten zły stan rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:05, Bratek196 napisał:

Cóż nie znalazłem tematu ogólnego o cenedze więc się pytam dlaczego ich sklep internetowy chodzi
o sklep.cenega.pl działa tak wolno bo nie umiem sobie to wyobrazić, otóż zamawiałem u nich
raibow six vegas i każda strona się ładowała około 3 minuty, czy można to wytłumaczyć jakoś
tak ???


Tego nikt nie wie dlaczego sklep Cenegi działa tak wolno. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, ew. chwycić za telefon i za jego pomocą zamawiać gry lub zamawiać za pomocą maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:12, Bratek196 napisał:

AHA dzięki ale niezgadnięcie ile łącznie zamawiałem tą grę około półtorej godziny BUHAHAHAHAHAHAHAHA
:D

Niepotrzebnie się chwalisz, bo rekordzistą nie jesteś :D ja zamawiałem ok2h i w końcu nie zamówiłem nic, bo mnie po pewnym czasi ewylogowało, ale i tak wiem, że byli lepsi, choć może chociaż ze swoimi czasami jesteśmy w top 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 20:49, kordzio1 napisał:

> AHA dzięki ale niezgadnięcie ile łącznie zamawiałem tą grę około półtorej godziny BUHAHAHAHAHAHAHAHA

> :D
Niepotrzebnie się chwalisz, bo rekordzistą nie jesteś :D ja zamawiałem ok2h i w końcu nie zamówiłem
nic, bo mnie po pewnym czasi ewylogowało, ale i tak wiem, że byli lepsi, choć może chociaż
ze swoimi czasami jesteśmy w top 10 :)


Macie zamiar chwalić się własną niezaradnością? Do czego na tym forum dochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 18:56, Quatre napisał:

Widzieliście nowe promocje w sklepie Cenegi? LEKi za 90 zł, kusząca propozycja :) Chyba stanę
się dumnym posiadaczem LEK Myst, ale trochę ostatnio kasy na gry wydałem (200zł w dwa tygodnie
:/ ), więc nie wiem jak to będzie :( A już na aukcjach kolejne czekają.
Upadek Rzeszy za 25 zł - świetny dodatek do Blitzkriega 2! Warto kupić i też mnie kusi :)

Nie lubię Cenegi, bo ostatnio mnie doją jak im się tylko podoba :D


No promocja z LEKami jest bardzo interesująca. 200 zł wydałeś w dwa tygodnie :D? Ja w całym tym roku tyle nie wydałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:46, vear napisał:

Macie zamiar chwalić się własną niezaradnością? Do czego na tym forum dochodzi...

Hmmm, żart? a może sam masz jakiś tajemny sposób dzięki któremu sklep Cenegi działa szybko i nie wylogowywuje Cię przy włożeniu co któregoś przedmiotu do koszyka? jak tak to chętnie posłucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:54, master matrox napisał:

No promocja z LEKami jest bardzo interesująca. 200 zł wydałeś w dwa tygodnie :D? Ja w całym
tym roku tyle nie wydałem :P

Tylko, że ja już mam Antologię Myst 1-3, a na Allegro widziałem za 25 zł Myst 4+5 nowe :) URU też może się tanio trafi, więc chyba jednak kupię wszystko oddzielnie.
No dwie stówy poszły na cztery gry do PS2, miałem tylko Soul Calibur 3 co był z konsolą, więc musiałem się zaopatrzyć :]
A w tym roku to jeszcze np. raz zamówienie ze sklepu cenegi za prawie 150 zeta przyszło :] Wolę napędzać koniunkturę gospodarczą poprzez wspieranie dystrybutorów gier niż producentów wyrobów tytoniowych, browary czy monopol spirytusowy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 21:59, kordzio1 napisał:

> Macie zamiar chwalić się własną niezaradnością? Do czego na tym forum dochodzi...
Hmmm, żart? a może sam masz jakiś tajemny sposób dzięki któremu sklep Cenegi działa szybko
i nie wylogowywuje Cię przy włożeniu co któregoś przedmiotu do koszyka? jak tak to chętnie
posłucham...


A proszę bardzo - nie rozsiadaj się zbytnio, bo będzie zwięźle ;-)
sklep@cenega.pl, albo 0228866435p125. Ceny i asortyment identyczne, a wygoda zdecydowanie większa - no chyba, że ktoś boi się kontaktu z żywym człowiekiem.
Zresztą o obu metodach już tu wspominano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 22:21, vear napisał:

A proszę bardzo - nie rozsiadaj się zbytnio, bo będzie zwięźle ;-)
sklep@cenega.pl, albo 0228866435p125. Ceny i asortyment identyczne, a wygoda zdecydowanie większa
- no chyba, że ktoś boi się kontaktu z żywym człowiekiem.
Zresztą o obu metodach już tu wspominano...

Nie będę dzwonił, bo nie znoszę rozmów telefonicznych, a co mnie obchodzi mail, jak najpierw i tak muszę się męczyć ze sklepem, aby zobaczyć ceny? A nie będę pisał co jakiś czas maili z zapytaniem, zwłaszcza jeżeli chodzi mi tylko i wyłącznie o sprawdzenie cen i po ich przemyśleniu ewentualnie dokonać zamówienia, czasy kiedy człowiek się cieszył, że w ogóle może dostać coś w sklepie minęły, teraz człowiek oczekuje dobrej i sprawnej obsługi, a takiej strona internetowa nie zapewnia, bo sklep działa żenująco.
Problemy miałem przy pierwszym korzystaniu ze sklepu, teraz mam swój sposób, który i tak jest wygodniejszy dla mnie niż zamawianie przez maila, albo telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jednak kiedy już si ę jest zdecydowanym do zakupu i zna się cenę, to zamówienie mailowe jest najwygodniejsze i najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś ile trzeba czekać na dostarczenie paczki kurierem w cenege, powiem tylko że zamówienie zostało złożone w czwartek w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować