Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

A jaki ma związek z Cenegą? Że pare supermarketowych stoisk z grami chcąc sobie na wakacje troche kaski zarobić rzuciło na półki Heroes V za 59zł? Ktoś sprawdzał w jakim języku ta wersja albo co jest w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pan Zygmunt Jan Prusiński z Ustki? :P
Dla niewiedzących OCB link : http://mundial.onet.pl/0,1247843,1339401,wiadomosc.html

Poza tym nie każdy uwaza że ta gra to szit, mnie bardzo wciągnęła i mimo małej liczby czarów i miast spodobała mi się o niebo bardziej niż trzecia część, o czym świadczy to, że w dzień polskiej premiery gry hirołsika ukończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 23:57, Mistic napisał:

A jaki ma związek z Cenegą? Że pare supermarketowych stoisk z grami chcąc sobie na wakacje
troche kaski zarobić rzuciło na półki Heroes V za 59zł? Ktoś sprawdzał w jakim języku ta wersja
albo co jest w środku?


napewno kokosów na tym nie zbiją bo muszą to sprzedawać na bardzo dużej minusowej marży
a co jest w środku? H5 oczywiście w polskiej wersji językowej na cd lub dvd do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 00:01, Mistic napisał:

Otwierałeś pudełko i porównywałeś zawartość z ofertą CDP?

bez przesady, czy kiedy kupujesz grę w supermarkecie to przed jej zapłaceniem otwierasz ją ???
a skąd niby supermarket miałby mieć H5??? jak nie ond CDP, przecież oni są dystrybutorem.
co to za głupie pytanie???
to saturn czy MM też ma z marsa H5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ekskluzywne rozkładane opakowanie na płyty (dostępne tylko w sklepie gram.pl)"
Tego tam nie ma i chyba tylko tego :)
Jesli dla kogoś ten kartonik jest warty 40zł to nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba istnieje możliwośc, żeby ten twój sklepik po otrzymaniu gry od CDP przepakował gre przy okazj wywalając pare rzeczy. Niestety po twoim zdjeciu nie widac czy to badziewie z ta cena to jest naklejka na folie czy folia nowa z naklejka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 00:08, Mistic napisał:

Ale chyba istnieje możliwośc, żeby ten twój sklepik po otrzymaniu gry od CDP przepakował gre
przy okazj wywalając pare rzeczy. Niestety po twoim zdjeciu nie widac czy to badziewie z ta
cena to jest naklejka na folie czy folia nowa z naklejka....


jaki mój sklepik, nie wiesz że takie oznaczenie cenowe jest tylko w marketach???
kończę temat z Tobą i Twoimi pustymi domysłami, które nie mają sensu!
po pierwsze CDP mam naklejke z certyfikatem jakości!!! widać że nie masz oryginalnych od nich gier!!!
i każdy o tym wie oprócz Ciebie!
a komu by się chciało zrywać folię z 200szt i pakować je raz jeszcze??? haklo człowieku???? obudziłeś się dopiero czy już za długo siedzisz przy kompie??? a może Ty właśnie jesteś z marsa, co?

zdjęcie jest słabej jakości a le w najbliżysz dniach udowodnię Ci niedowiarku że tą grę można kupić za tą kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 23:59, Mistic napisał:

Poza tym nie każdy uwaza że ta gra to szit, mnie bardzo wciągnęła i mimo małej liczby czarów
i miast spodobała mi się o niebo bardziej niż trzecia część, o czym świadczy to, że w dzień
polskiej premiery gry hirołsika ukończyłem.

They say that the dark brotherhood comes for you when you are sleeping if you like homm5 more than HoMM3

;>

Zależy czy się jest fanem Heroes of Might and Magic, czy nie... dla Ciebie to pewnie tylko gra... a to jest coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 00:18, stefanel napisał:

po pierwsze CDP mam naklejke z certyfikatem jakości!!! widać że nie masz oryginalnych od nich
gier!!!


Gdzie na tym twoim zdjęciu widać jakąkolwiek naklejke z certyfikatem jakości.... A zdjęcie z moimi grami z CDp jest juz na forum, poszukaj sobie jesli ciekawi cię ile mam od nich gier, bo nie mam sam zamiaru nic ci udowadniać.

Dnia 14.06.2006 o 00:18, stefanel napisał:

zdjęcie jest słabej jakości a le w najbliżysz dniach udowodnię Ci niedowiarku że tą grę można
kupić za tą kase!


To se udowadniaj, ja sobie kupiłem wersje EK za 119zł i jestem w pełni zadowolony z zakupu mimo ceny. W sumie tak czy siak ten twój Saturn na pewno nie będzie sprzedawał Spellforce 2 po cenie w jakiej ja zamówiłem tutaj w sklepiku tą gre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem HoM&M, zaczynałem od demka dwójki u kumpla a potem u siebie codziennie o 7 rano przed szkołą, potem Heroes 3, mój pierwszy oryginał jaki kupiłem po dostaniu kompa, eh, pamietam tamto pudeleczko :-). W jedynke dodatkowo u kumpla zesmy na lanie rzneli :D A czwórke tez przelazlem ale nie bylo tam zadnych ciekawych rozwiazan, piątka równiez mi sie bardzo spodoała, moze nie az tak jak HoM&M3 tuż po odpaleniu, ponieważ zapał do 5 odrobine zanikal przy becie i demie (nie dlatego ze kiepskie, dlatego, ze moglem juz wyprobowac przed zakupem ;) ). Mało miast, mało czarów, mało postaci neutralnych ale gra mi sie bardzo spodobała. Ile razy mozna przechodzic trzecia czesc w jej odmianach? Posiadałem, poki nie sprzedalem na allegro, 8 czesci Heroes Chronicles, mam aktualnie juz 3 wersje 3 czesci, ale piatka dodaje jakiegos nowego tchnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

W sumie tak czy siak ten twój Saturn na pewno nie będzie sprzedawał Spellforce 2 po cenie w jakiej ja zamówiłem tutaj w sklepiku tą gre....

Kurcze muszę cię rozczarować (z resztą twoich argumentów się zgadzam), ale co do Saturna to całkiem możliwe ze mogą mieć taką cenę. Np, ToCa3 jest za 69.90 dostępna, czyli tyle ile na gram. Często odwiedzam ten sklep i ceny mają bardzo niskie. Zdarza się, że są one niższe (w dniu premiery) niż, w CDP:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 00:53, natanadler napisał:

Często odwiedzam ten sklep i ceny mają bardzo niskie. Zdarza się, że są one niższe (w
dniu premiery) niż, w CDP:(

To zle? Skad ta smutna buzka :-)? Z tego, co piszecie, to chyba jedyna wada tego calego Saturna jest to, ze nie ma go w miescie, w ktorym mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 00:53, natanadler napisał:


Kurcze muszę cię rozczarować (z resztą twoich argumentów się zgadzam), ale co do Saturna to
całkiem możliwe ze mogą mieć taką cenę. Np, ToCa3 jest za 69.90 dostępna, czyli tyle ile na
gram. Często odwiedzam ten sklep i ceny mają bardzo niskie. Zdarza się, że są one niższe (w
dniu premiery) niż, w CDP:(


Ale on kupil za 10zl :D saturn tego nie przebije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2006 o 00:00, stefanel napisał:

napewno kokosów na tym nie zbiją bo muszą to sprzedawać na bardzo dużej minusowej marży



Raczej nie powinni, bo wtedy łamią prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 23:57, Mistic napisał:

A jaki ma związek z Cenegą? Że pare supermarketowych stoisk z grami chcąc sobie na wakacje
troche kaski zarobić rzuciło na półki Heroes V za 59zł? Ktoś sprawdzał w jakim języku ta wersja
albo co jest w środku?


nic nie zarobią bo sprzedają dobre 10 zeta poniżej ceny zakupu. celowo to robią żeby ściagnąć klientów do siebie i strzelić sobie śliczną reklamę. wiedzą że stracą na tym produkcie ale odbiją na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się najzwyczajniej w świecie rozpuściłem. Pomyślałem sobie, że jest teraz okazja, żeby kupić Dungeon Siege (jedynkę, jak by kto pytał) i gotów już byłem dać te zwyczajowe 19,99 zł (zwyczajowe, bo CDProjekt mnie do takich cen przyzwyczaił). A tu figa, Cenega sprzedaje mniej więcej o 25% drożej. To to się wpieniłem i nie kupiłem. Zaczekam, aż będzie po 10 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 19:09, KrzysztofMarek napisał:

A ja się najzwyczajniej w świecie rozpuściłem. Pomyślałem sobie, że jest teraz okazja, żeby
kupić Dungeon Siege (jedynkę, jak by kto pytał) i gotów już byłem dać te zwyczajowe 19,99 zł
(zwyczajowe, bo CDProjekt mnie do takich cen przyzwyczaił). A tu figa, Cenega sprzedaje mniej
więcej o 25% drożej. To to się wpieniłem i nie kupiłem. Zaczekam, aż będzie po 10 zł...


Wiele sklepów sprzedaje po 20PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 23:24, E-sanity napisał:

> /.../ > Wiele sklepów sprzedaje po 20PLN.

Jak zobaczę, to kupię. Ale dotąd i w reklamie serii i w sklepach tej ceny nie widziałem. W Internetowych nawet nie sprawdzałem, bo dojdą koszta wysyłki. A więcej nie dam, grałem w demo i już tam była zapowiedź tego, co spotkałem w Fable - producent gry wie lepiej niż ja, jak mam grać. Tylko w Dungeon Siege można jeszcze było obejść jedynie słuszny sposób gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować