Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2006 o 17:58, Łukasz.G napisał:



Hahaa to było dobre nawet nie byłem tego swiadomy :D normalnie rofl :)

Może troszkę wyolbrzymiłem... ale jest kilku użytkowników w "złocie" ;)
Rozejrzyj się trochę po tym wątku... pisali też chyba troszkę w temacie o oblivionie i generalnie tam, gdzie ktoś na nich narzekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2006 o 18:01, Monastor napisał:

Może troszkę wyolbrzymiłem... ale jest kilku użytkowników w "złocie" ;)
Rozejrzyj się trochę po tym wątku... pisali też chyba troszkę w temacie o oblivionie i generalnie
tam, gdzie ktoś na nich narzekał :)


No rzeczywyście racja .. ale nadal uważam że jak narazie przynajmniej Najlepsze spolszczenia robi CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem teraz Kolekce Klasyki i niestety bardzo żałuję :(
Nie mało tego, że człowiek wydał pieniądze to przed każdym urochomieniem gry włącza się spam i do tego ten Pitrek Franczewski , którego nie lubie gada :P
Na okłądkach np, MYST psze, że to niewiadomo co to za gra, a ja jak ją zobaczyłem to mało mnie nieskręciło, jedynie macie Ciekawego tego Comandosa i DS i przypuszczam, że dobry jest ten symulator lotów :) I te trzy tytuły napewno mogę polecić! :)
Co tu moge dodać mniej spamów, reklam itd niższa cena! :)
Jak włączom gre którą kupiłem! i powiecmy, że wiem , że jest dobra! To żaden mi tam Piotr Franczewski tego mi tam niemusi polecać! :] tak na drowy rozsądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pitera łatwo się można pozbyć. Wywalasz start i start1 (oba to flesze), po czym edytujesz skrót z pulpitu na plik uruchamiający grę (np. tropico2.exe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 23:47, Arclight napisał:

Pitera łatwo się można pozbyć. Wywalasz start i start1 (oba to flesze), po czym edytujesz skrót
z pulpitu na plik uruchamiający grę (np. tropico2.exe).

No tak wydałęm ponad 70 złotych i musze się bawićw jakieś starty no nie :P
Powiec mi gdzie te starty są umieszczone ? :)
Bo mnie ten Piter do szału doprowadza! x] a wkońcu się zdenerwóje i zacze tłuc czwraty raz The Settlers III :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 23:54, Arclight napisał:

W katalogu każdej gry. Wywalasz, edytujesz skrót na pulpicie i wsio działa. Sprawdziłem.


Serdecznie Ci dziękuje, jesteś wielki :] nareszcie mam przyjemność grania bez Pitera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przed sobą kolejny przykład dosyć kiepskich ofert cenowych sklepu GRAM.PL. Heroes V w MM w Katowicach można kupić za 59pln (tak głosi ulotka, którą mam w ręku) !!! I jak to się ma do "super ofert" CDP. Jak znam życie Saturn będzie jeszcze tańszy. Po sklepie wydawcy spodziewam się więcej. PES na PSP też można kupić za 99pln, na GRAM.PL 153,90pln i to po wykorzystaniu wpln. Coś jednak nie tak z tym sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie znaczy, że CENEGA takich numerów nie robi, ale wolałbym żeby CDP jako lider rynku nie żerował na graczach w tak "bezpośredni" sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:14, Pablor napisał:

Mam przed sobą kolejny przykład dosyć kiepskich ofert cenowych sklepu GRAM.PL. Heroes V w MM
w Katowicach można kupić za 59pln (tak głosi ulotka, którą mam w ręku) !!!


to zostałeś oszukany i tyle.
1. już się cdp wypowiadało o tym na forum że w ulotce jest błąd. cena będzie 79 albo więcej.
2. porównywalnie sklepu internetowego do sklepu zwykłego jest śmieszne. jak chcesz kalkulować fair to odejmij jeszcze 15 zeta bo wysyłka była free.
3. to jest wątek cenega vs cdp a nie o wyższości mediamarktu nad sklepem x. a jeśli próbowałeś tym pokazać że cdp ma kiepski sklep to właśnie udowodniłeś że cenega wypada gorzej od cdp. porównaj oferty ich sklepu zz mediamarktem i sam zobaczysz czemu :D

Dnia 07.06.2006 o 20:14, Pablor napisał:

Po sklepie wydawcy spodziewam
się więcej. PES na PSP też można kupić za 99pln, na GRAM.PL 153,90pln i to po wykorzystaniu
wpln. Coś jednak nie tak z tym sklepem.

jesteś niepoważny i tyle. wydawca nie może sprzedawać gry poniżej ceny którą sam sugeruje. zawsze sądziłem że nawet dzieciaki ze szkół średnich słyszeli o ''nieuczciwej konkurencji''. a taką jest sugerowanie ceny 99 a sprzedawanie samemu taniej.
cdp obszedł to sprytnie wplnami ale pewnie i tak mają tone awantur ze strony mm czy empików ktore na większość towarów mają ofertę gorszą niż gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi konkretne przykłady cen, a ja zarzucę Cię ich tańszymi odpowiednikami w dwóch sieciach handlowych. Od sklepu wydawcy, który traktuję jako "firmowy" spodziewam się niskich cen, tym czasem ceny są niejednokrotnie wyższe o 30-40%, a doliczając przesyłkę nawet o 50% !!! Co do wątku to zrobiłem to świadomie, bo jest to działanie zarówno Cenegi jak i CDP. Co do błędu na ulotce pozwolę sobie to sprawdzić w piątek (od tego dnia rusza promocja), jestem w 95% przekonany, że to nie jest błąd w druku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:19, Pablor napisał:

Podaj mi konkretne przykłady cen, a ja zarzucę Cię ich tańszymi odpowiednikami w dwóch sieciach
handlowych.

- world of warcraft za 119 zł używając wpln
- gothic2 w xkn za 13,99 używając wpln
- factions za 99,90 używając wpln
tylko nie próbuj się ratować pisząc mi teraz o kosztach wysyłki. chcę porównać ceny towarów. pokaż mi gdzie kupię te rzeczy relatywnie taniej najlepiej w warszawie.

Dnia 07.06.2006 o 21:19, Pablor napisał:

Od sklepu wydawcy, który traktuję jako "firmowy" spodziewam się niskich cen

jasne.... spodziewać to się możesz. natomiast prawo jest prawem, wydawca nie może przebijać ceny sugerowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko kolega zapomina o kosztach wysyłki. W Saturnie w K-ce Gothic II - 17pln, GW 99, WoW 129. Ja widać to nadal taniej niż w GRAM.PL. Chyba, że mamy jakiś problem z arytmetyką.
A poniżej oferta która od piątku wchodzi do MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:39, Pablor napisał:

Tylko kolega zapomina o kosztach wysyłki. W Saturnie w K-ce Gothic II - 17pln, GW 99, WoW 129.
Ja widać to nadal taniej niż w GRAM.PL. Chyba, że mamy jakiś problem z arytmetyką.
A poniżej oferta która od piątku wchodzi do MM.


woa i gw zamawiam razem i wysylke mam free i dostawe do domku. a wiec jestem 10 zeta do przodu a czas poswiecony na jechanie do sklepu ktory mam na drugim koncu miasta poswiecam na rzeczy bardziej produktywne. simple :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 23:42, Kamil.i.Maciek napisał:

Zakupiłem teraz Kolekce Klasyki i niestety bardzo żałuję :(
Nie mało tego, że człowiek wydał pieniądze to przed każdym urochomieniem gry włącza się spam
i do tego ten Pitrek Franczewski , którego nie lubie gada :P
Na okłądkach np, MYST psze, że to niewiadomo co to za gra, a ja jak ją zobaczyłem to mało mnie
nieskręciło, jedynie macie Ciekawego tego Comandosa i DS i przypuszczam, że dobry jest ten
symulator lotów :) I te trzy tytuły napewno mogę polecić! :)
Co tu moge dodać mniej spamów, reklam itd niższa cena! :)
Jak włączom gre którą kupiłem! i powiecmy, że wiem , że jest dobra! To żaden mi tam Piotr Franczewski
tego mi tam niemusi polecać! :] tak na drowy rozsądek :)


Tez zakupilem KK i ja jakos nie zaluje. Wystarczylo wczesniej dobrac tytuly (mafia, ds, syberia, far cry, sacred, pop:pc). Co do owego "spamu" to pamietaj, ze CDP tez takie logo dodawalo do swoich gier z EK (ale przyznam Piter jest wnerwiajacy). Na szczescie mozna to obejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:39, Pablor napisał:

Tylko kolega zapomina o kosztach wysyłki. W Saturnie w K-ce Gothic II - 17pln, GW 99, WoW 129.
Ja widać to nadal taniej niż w GRAM.PL. Chyba, że mamy jakiś problem z arytmetyką.
A poniżej oferta która od piątku wchodzi do MM.

Ten link był już podawany, jak coś piszesz to najpierw przeczytaj pare postów do tyłu
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8378&pid=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 13:24, Maker3 napisał:

> Tylko kolega zapomina o kosztach wysyłki. W Saturnie w K-ce Gothic II - 17pln, GW 99,
WoW 129.
> Ja widać to nadal taniej niż w GRAM.PL. Chyba, że mamy jakiś problem z arytmetyką.
> A poniżej oferta która od piątku wchodzi do MM.
Ten link był już podawany, jak coś piszesz to najpierw przeczytaj pare postów do tyłu
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8378&pid=6


przeciez sklepy typu MM same sobie ustalaja ceny (juz nie raz sie z tym spotkałem) i nawet CDP nic na to nie poradzi. chyba ze nie będą umieszczać w tych marketach swoich towarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować