Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Pod warunkiem, że wydasz ponad 200pln !!! Przyznasz, że to nie mała kwota. Ale OK każdy ma własne zdanie, ja będę trzymał się swego. Proponuję zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Media Markt Czeladź i oczom mym się ukazał stojak coś piramida ala z Heroesami V za jedyne 59,90, cóż to za okazyjna cena!!! kupiłem sobie oczywiście. A któż by nie kupił za taką kase?
Chyba Media ma za dobre układy z CDP, chyba daje im większe rabaty, a CDP tyle kasiury zarabia na nas biednych graczach. Czy taka cena nie mogła być wszędzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 21:39, Pablor napisał:

Tylko kolega zapomina o kosztach wysyłki. W Saturnie w K-ce Gothic II - 17pln, GW 99, WoW 129.
Ja widać to nadal taniej niż w GRAM.PL. Chyba, że mamy jakiś problem z arytmetyką.
A poniżej oferta która od piątku wchodzi do MM.

ja już kupiłem dzisiaj w Czeladzi w Media za 59,90 ależ super cena!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 00:25, stefanel napisał:

ja już kupiłem dzisiaj w Czeladzi w Media za 59,90 ależ super cena!!!

Czyli mamy zgrzyt. No proszę. To jak to jest z uczciwą i nieuczciwą konkurencją? W końcu można sprzedawać po dumpingowych cenach czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 00:34, Veilaine napisał:

> ja już kupiłem dzisiaj w Czeladzi w Media za 59,90 ależ super cena!!!
Czyli mamy zgrzyt. No proszę. To jak to jest z uczciwą i nieuczciwą konkurencją? W końcu można
sprzedawać po dumpingowych cenach czy nie?


Kumpel który jest menadzerem sprzedaży na polskę pewnego sprzetu elektronicznego wytłumaczył mi tą zależność. MM i im podobne są molochem który pozwolić sobie może na ogromne zamówienia, im większe ilości tym większe marże od dystrybutora. Weż pod uwagę że za 80 zeta jest w sklepie gram (po użyciu wPLN, czyli przy takiej cenie CDP i tak zarabia. A teraz niech takie Metro Group zamówi 10tys (ilośc wymyślona) egzemplarzy napewno dostają super upust i przy tych cenach też zarabiają. Ale to nie wszystko. MM ma jeszcze jedną metodę którą nie wszyscy widzą. Jedne rzeczy są bardzo tanie a inne w tym czasie w sklepie mają np 20% wyższą cenę niż norrmalnie (ludzie i tak kupią) I tak właśnie zarabiają na marży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak CDP jest najlepszy (chociaż Cenega stara się coraz bardziej). Niestety chyba nasza ekipa gram.pl opuszcza sie w pracy ;] CDP powinniście się postarać o kilka HITÓW do swojego planu wydawniczego. Na lipiec macie zaplanowaną grę RoN: Rise of Legends (HICIOR, oczywiście EK zamówiona :]). W sierpniu wydajecie Spellforce 2: Czas Mrocznych wojen (2-gi HIT, również zamówiony ;D). Dalej jest tylko Gothic III (3-ci HIT, poczekam z zamówieniem do wydania EK :P). Ale co wydacie po Spellforce 2, a przed Gothickiem III ??? Gdybyście wydali Wh 40k: DoW Dark Crusade w wersji kinowej (oczywiście tylko w kinowej ;]) i na DVD, w jakimś super wydanku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że Cd Projekt nie wytrzyma konkurencji z Cenegą. Cenega ma ciekawsze tytuły w Kolekcji Klasyki, Supersellerze i premierowe tytuły. Czym się może pochwalić CD Projekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 21:10, Lex napisał:

Dla mnie i tak CDP jest najlepszy (chociaż Cenega stara się coraz bardziej). Niestety chyba
nasza ekipa gram.pl opuszcza sie w pracy ;] CDP powinniście się postarać o kilka HITÓW do swojego
planu wydawniczego. Na lipiec macie zaplanowaną grę RoN: Rise of Legends (HICIOR, oczywiście
EK zamówiona :]). W sierpniu wydajecie Spellforce 2: Czas Mrocznych wojen (2-gi HIT, również
zamówiony ;D). Dalej jest tylko Gothic III (3-ci HIT, poczekam z zamówieniem do wydania EK
:P). Ale co wydacie po Spellforce 2, a przed Gothickiem III ??? Gdybyście wydali Wh 40k: DoW
Dark Crusade w wersji kinowej (oczywiście tylko w kinowej ;]) i na DVD, w jakimś super wydanku...

jeszczen jest wiedzmin.. pozniej dodatek do wowa :P ja tak samo czekam na ek gothica3 rise of legends jakos mi nie przypasila bo wczoraj ogladalem na hyperze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 10:25, vip konius napisał:

jeszczen jest wiedzmin.. pozniej dodatek do wowa :P ja tak samo czekam na ek gothica3 rise
of legends jakos mi nie przypasila bo wczoraj ogladalem na hyperze


Ale Wiedźmin wyjdzie dopiero w 2007 roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 10:26, Lex napisał:

> jeszczen jest wiedzmin.. pozniej dodatek do wowa :P ja tak samo czekam na ek gothica3
rise
> of legends jakos mi nie przypasila bo wczoraj ogladalem na hyperze

Ale Wiedźmin wyjdzie dopiero w 2007 roku ;(

no i w sumie dobrze:p bo kase sobie uzbieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że możemy jeszcze liczyć na parę hitów z x360. CDP wydaje wszystkie gry Microsoft Gaming Studio, pewnie ma z M$ dobre układy. Około listopada będzie polska premiera tej konsoli, na sezon gwiazdkowy jest zapowiedzianych kilka bardzo interesujacych tytułów. Miło byłoby je kupić z zniżką wPLN;) Pozatym może CDP dostanie jeszcze jakieś tytuły na PS3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 22:37, Pablor napisał:

W katowickim Saturnie HOM V w cenie 59,90 w każdej ilości. A CDP twierdził, że to nieprawda.

Szlag by to !! Już nigdy nie kupię premiery na gram.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, znalazłem najtańszego Heroesa V za jedyne 58,90 - rewelacja!!! Jak tak dalej pójdzie to niedługo będzie ich można kupić za 19,90 z extra klasyce :)
i co na to ten "wspaniały" CDP???
ten który "może" tak wiele???
ten, w którym jest tyle osób zakochanych???
nic nie może, widocznie nie ma żadnego wpływu na ceny!!!

a ja mówię na to: lipa lipa lipa!!! hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, niezły masz powód do śmiechu, tylko po co napisałeś w tym temacie, bo cena H5 nie ma żadnego związku chyba z konkurencją, chyba, że w cenie H5 widzisz jakieś ukryte podteksty, które ujawniły się tylko twojej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 23:48, Mistic napisał:

No, niezły masz powód do śmiechu, tylko po co napisałeś w tym temacie, bo cena H5 nie ma żadnego
związku chyba z konkurencją, chyba, że w cenie H5 widzisz jakieś ukryte podteksty, które ujawniły
się tylko twojej osobie.


ja zauważyłe jest to bardzo gorący temat tego forum więc nie wiem dlaczego się czepiasz?
nie tylko ja napisałem o cenie H5, co można zauważyć wyżej.
a czy cena nie ma żadnego związku z konkurencją? myślę że ma i to bardzo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ta gra nie jest warta złamanego grosza... co więcej, domagam się odszkodowania od jej twórców

Swoją drogą fajny obrazek... tam może być wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować