Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2009 o 15:16, misiakpitra napisał:

jest taka mozliwosc aby zawiazac cos w rodzaju unii np 3 panst i przeciwstawic sie zbrojnie
przeciwko innej podobnej organizacji


to jest pytanie czy stwierdzenie? :) jak pytanie to nie wiem ale podobno w angielskiej instrukcji jest bardzo dużo aspektów gry opisane jak znasz angielski to przerzuć może gre w steamie na chwile na angielski i zobacz instrukcje wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:25, Dziewul napisał:

> jest taka mozliwosc aby zawiazac cos w rodzaju unii np 3 panst i przeciwstawic sie
zbrojnie
> przeciwko innej podobnej organizacji
>

to jest pytanie czy stwierdzenie? :) jak pytanie to nie wiem ale podobno w angielskiej
instrukcji jest bardzo dużo aspektów gry opisane jak znasz angielski to przerzuć może
gre w steamie na chwile na angielski i zobacz instrukcje wtedy :)

pytanie jak narazie nie skorzystam, z twojej rady bo gry nie mam a tak pytam bo jestem zainteresowany czy inteligencja przeciwnikow i dyplomacja sie poprawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:25, Dziewul napisał:

> jest taka mozliwosc aby zawiazac cos w rodzaju unii np 3 panst i przeciwstawic sie
zbrojnie
> przeciwko innej podobnej organizacji
>

to jest pytanie czy stwierdzenie? :) jak pytanie to nie wiem ale podobno w angielskiej
instrukcji jest bardzo dużo aspektów gry opisane jak znasz angielski to przerzuć może
gre w steamie na chwile na angielski i zobacz instrukcje wtedy :)

pytanie jak narazie nie skorzystam, z twojej rady bo gry nie mam a tak pytam bo jestem zainteresowany czy inteligencja przeciwnikow i dyplomacja sie poprawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja crackowana działa, bo jest crackowana. Jeśli przywrócisz grze pierwotne pliki to wrócisz do punktu wyjścia i nie będziesz w stanie grać w grę. Niestety, na ten czas musisz czekać na łaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 11:05, Lailonn napisał:

Za tego posta możesz wyłapać bana na forum a co ciekawe i panowie w błękitnych mundurach
mogą już oficjalnie wpaść ci do domu - przyznałeś się...


Taki ban byłby zwyczajnie idiotyczny i każdy znający sprawę wie o tym.
Powtórzę: WYDANIE EMPIRE W TAKIEJ FORMIE, TO PROMOCJA PIRACTWA.
I nie chodzi mi w tym momencie o kradzież. Chodzi mi o to co na przykład robi Dziewul. Dla mnie jest zupełnie jasne czym on się kieruje. Też czułem się zwyczajnie, ordynarnie wydymany przez producenta. On swoją kasę dostał, więc niech spieprza na szczaw. Powinien ruszyć dupę i z wielkimi przeprosinami wydać w trybie natychmiastowym poprawki do bubla, za którego ludzie słono zapłacili.
Straszenie banami, policją i sądem jest kpiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, czy nie wkurza was słaba optymalizacja gry?, na niektórych momentach się nielogicznie tnie :/, chodź inteligencja komp. została trochę poprawiona to nadal są jakieś niedoróbki(ale przynajmniej statek innej frakcji nie blokuje ci portu by wywołać wojnę, a potem ją szybko skończyć :p), nie dodali więcej nowych opcji dyplomacji, a zamienili niektóre z poprzednich wersji na no. technologia itp. :/.
Wniosek: Pośpieszyli się, bo woleli wydać niedopracowaną grę niż dobrą produkcję, złaknieni kasy :/, a żebyście się zakrztusili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 18:41, Major W napisał:

ej, czy nie wkurza was słaba optymalizacja gry?, na niektórych momentach się nielogicznie
tnie :/, chodź inteligencja komp. została trochę poprawiona to nadal są jakieś niedoróbki(ale
przynajmniej statek innej frakcji nie blokuje ci portu by wywołać wojnę, a potem ją szybko
skończyć :p), nie dodali więcej nowych opcji dyplomacji, a zamienili niektóre z poprzednich
wersji na no. technologia itp. :/.
Wniosek: Pośpieszyli się, bo woleli wydać niedopracowaną grę niż dobrą produkcję, złaknieni
kasy :/, a żebyście się zakrztusili :)

Wątpię aby to była decyzja producentów, to pewnie SEGI wina. A akurat mi instalacja nie sprawiła problemów (pomimo tego że parę razy mi się komp restartował w trakcie z innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to pytanie już padło, ale trudno - czy można gdzieś pobrać dodatkowe scenariusze do Empire''a? To co twórcy zamieścili w grze to jakaś parodia, już myślałem że będzie tu ich 2x więcej niż w poprzednich edycjach TW, a to ponieważ można zamieścić i bitwy lądowe, i morskie (których nie brakowało), no i czasy są dość mocno naładowane najprzeróżniejszymi potyczkami o mniejszej lub większej skali... Tak więc byłbym wdzięczny za link jeśli takowy istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu miał być chyba jakiś patch. Ale jakoś nie widać a błędów w grze co nie miara do naprawy. Ciekawo na co czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 20:30, Lucas01 napisał:

W tym tygodniu miał być chyba jakiś patch. Ale jakoś nie widać a błędów w grze co nie
miara do naprawy. Ciekawo na co czekają


Hehehe może mają zamiar wszystko na raz jednym patchem poprawić :D to będzie chyba ważył więcej niż sama gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 20:47, Dziewul napisał:

Hehehe może mają zamiar wszystko na raz jednym patchem poprawić :D to będzie chyba ważył
więcej niż sama gra :D


I oczywiście ściąganie, instalacja i autoryzacja przez Steama... żeby walczyć z piractwem. Psia ich mać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 22:10, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie takie historyczne:mianowicie gdy zniszczyłem Francję powstała taka frakcja
Quabec i mam pytanie czy jest to przyszła Kanada czy co??


(Quebec) Można to traktować jak przyszłą Kanadę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 22:10, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie takie historyczne:mianowicie gdy zniszczyłem Francję powstała taka frakcja
Quabec i mam pytanie czy jest to przyszła Kanada czy co??


W zasadzie to francuskojęzyczna prowincja, która bardzo chciałaby się od brytyjskiej Kanady uniezależnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą , kolega sobie kupił tę gre , wrócił do domu ciesząc się z zakupu i pełni wiary w nowe dzieło Creative Asembly , a tu bach , miał problemy ze steamem , zadzwonił do mnie bym do niego wpadł , tragedia , musieliśmy wysyłać emaile do steama , ogólnie to trwało 2 dni , a taki pirat ściągnął sobie , i cieszył się grą po pięciu minutach nie wydając ani grosza, moim zdaniem to jest po prostu chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuje to co ściągnąłem jako kopie zapasową do której nie wiem czy wiesz każdy gracz z każdej gry zrobić sobie ma prawo, a to że są zabezpieczenia utrudniające tworzenie kopii zapasowych to jest też poniekąd łamanie naszych praw :). Kontaktowałem się z pomocą Steam - ich porada jest bezużyteczna, na ich forum problem jest dalej nierozwiązany, nikt z supportu się nie wypowiada. Na forum CA gracze z tym samym problemem też są olewani nikt z CA nawet nie napisał że wie o takim problemie. Support z gram.pl dał mi 2 wskazówki których jeszcze nie używałem i też nie działają. Ponieważ będe miał zwiększoną prędkość neta to jeszcze poczekam (bo ponoć czasem to rozwiązuje problem). A w sumie nie wiem na co poczekam bo Steam ŁAMIE MOJE PRAWO tak tak bo nie mogę zwrócić towaru do sklepu mimo że mi nie działa ponieważ klucz jest NA STAŁE przypisany do jednego MOJEGO konta i przez to staje się już bezużyteczny.

P.S. Na forum CA ludzie piszą że pościągali piraty bo tak się wnerwili już


ODPOWIEDź DLA DZIEWULA!

Dziewul, albo ktos Cie wprowadził w błąd, albo ty nas wprowadzasz :(

Co do niemożliwości oddania produktu do sklepu!!!

Po pierwsze: spełniasz podstawową przesłanką, czyli produkt jest wadliwy i nie zgodny z przeznaczeniem! Dlaczego, bo jak mówisz nie możesz go zainstalować, a w związku z tym korzystać z niego! To jest tak jakbyś kupił sobie samochód, który zarejestrowałeś i przez wady techniczne producenta nie możesz z niego korzystać!

Po drugie: sprzedający nie ma oboowiązku oddać ci pieniędzy (chyba, ze dobrze to umotywujesz), ale ma obowiązek zastosować reklamację wymieniając produkt na sprawny, lub go naprawić. Reklamując go u producenta.

Po trzecie: z twoich opisów wynika, że grasz w tę grę. Więc, albo masz pirata, który ci daje siwe znaki, albo ominąłeś część zabezpieczeń, a bazą była twoja orginalna gra. TAK, czy inaczej, teraz to Ty wystawiasz się do bicia! A jeżeli jak piszesz, klucz jest przypisany do jednego konta to wcześniej, czy później będziesz miał "delikatne problemy".

Dziewul, zadzwoń do dystrybutora i powołaj się na dwie pierwsze wskazówki, a jak to nie pomoże to idź z tym do rzecznika praw konsumentów, jak nie umiesz sobie sam pomóc - tylko sam sobie odpowiedz na pytanie, czy masz paragon i czy masz oryginalną wersję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 22:19, Dziewul napisał:

> Mam pytanie takie historyczne:mianowicie gdy zniszczyłem Francję powstała taka frakcja

> Quabec i mam pytanie czy jest to przyszła Kanada czy co??

(Quebec) Można to traktować jak przyszłą Kanadę. :)

ja jak gram W. Brytanią i podbiłem całe Indie, całą (poza 3 plemionami i Niderlandami)Amerykę, a przy okazji zniszczyłem Francję i Hiszpanię w Europie, ale żadna nowa frakcja się nie pojawiła ?..! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos problemów z instalacją "Tworzenie lokalnych plików cache gry" proponuję spróbować grę zainstalować przy innym łączu, np. Neostradzie. Wiem, że neo to żal, ale jest stabilnym łączem przystosowanym do Steam. Mi na Sferii strasznie uciekają pakiety, przez co nie mogę się połączyć z serwerem Steam. Tak przynajmniej pomogło mi, jeżeli to nie działa, to kasę wywaliliście i nic z tym nie zrobicie, bo gram.pl nie przyjmie zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

denerwuje mnie ?e gdy biore w Empire kontynuuj kampanie bąd1 wczytaj Mój zapis to mi wywala to(musze braa auto zapis, gdy? przy nim sie nie chrzani :/):

20090323145135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować