Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dzisiaj kupiłem Total War w Media Markt zainstalowałem uruchomiłem ale mam wersje angielską jak ustawić wersję polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 18:02, tvmars napisał:

Dzisiaj kupiłem Total War w Media Markt zainstalowałem uruchomiłem ale mam wersje angielską
jak ustawić wersję polską?


Kliknij prawym przyciskiem myszki na nazwę gry w liście twoich gier. Następnie kliknij na "properties" ( ustawienia\właściwości ) i kliknij w zakładkę "Language" ( języki ). Tam można zmienić język grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 10:33, RamboPL napisał:

Chyba nowy patch wyszedł, bo Steam mi coś pobierał.

mnie tez, sprobuje ktos? ja nie chce do tego buga wracac... nawet mi acziwa jak podbilem cala ameryke nie zaliczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem kupiłem Empire Total war po Anfielsku i szukam spolszczenia ale szukałem po google i niemumiem znajść napiszczie mi stronke na której jest spolszczenie. PLS prosze bardzo prosze prosze prosze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 23:05, Jacekmax napisał:

Mam taki problem kupiłem Empire Total war po Anfielsku i szukam spolszczenia ale szukałem
po google i niemumiem znajść napiszczie mi stronke na której jest spolszczenie. PLS prosze
bardzo prosze prosze prosze. :)


Wchodzisz w steam->moje gry.
Wybierasz gre ETW, prawy przycisk myszy -> Wlasciwosci.
Dalej wybierasz zakladke Jezyk i wybierasz w jakim jezyku chcesz grac.
I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 23:15, Jacekmax napisał:

Ja niemam steama


To niby gdzie Ty ta gre kupiles?
Polskie wydanie gry wymaga rejestracji na Steam, a skoro wymaga sie tego dla gry na takim zadupiu growym jak Polska, to nie ma mozliwosci, zebys mial legalnie kupiona gre w jezyku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To szukam spolszczenia szukałem na google niema a o stimie to niegadajcie to jest żałosne. podajcie stronke.pls pls pls pls. :) Zgury dzienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 23:33, Jacekmax napisał:

To szukam spolszczenia szukałem na google niema a o stimie to niegadajcie to jest żałosne.
podajcie stronke.pls pls pls pls. :) Zgury dzienki


Widze ze kompletnie nie rozumiesz o co chodzi.
W Polsce jedyne obecne i spolonizowane wydanie gry wymaga rejestracji poprzez serwis Steam. I tam jedynie jest dostepna polska wersja jezykowa gry. Jesli chcesz ja uzyskac, to musisz swoja kopie zarejestrowac wlasnie w systemie Steam, a nastepnie zmienic sobie jezyk z angielskiego na polski.
Jesli sie nie myle, to jezyk polski powinien byc dostepny nawet wtedy, gdy dysponujesz oryginalnie inna wersja jezykowa gry, w tym angielska.

Innej mozliwosci uzyskania gry w wersji pl na bazie angielskiego oryginalu (zakladam, ze masz oryginal, he? :P ) nie widze, bo nie slyszalem, zeby ktokolwiek robil "amatorskie" spolszczenie do tej gry. Nie mialoby to zreszta wiekszego sensu, gdyz gra jest wydana w jezyku polskim, po co wiec tracic czas na wywazanie otwartych drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amatorskie spolszczenie E: TW miało by sens tylko do pirata ale Jacekmax ma oczywiście oryginała, prawda? Problem wtedy nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam spolszczenia ale nie umiem znajść prosze pomuszczie mi. Szukałem na google ale nie znalazłem. pomuszczie pls prosze Zgury dzienki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 09:33, Jacekmax napisał:

Ja szukam spolszczenia ale nie umiem znajść prosze pomuszczie mi. Szukałem na google
ale nie znalazłem. pomuszczie pls prosze Zgury dzienki. :)

Spolszczenie ściągniesz z półki sklepowej, razem z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@2up. Dokładnie. Jak masz oryginała masz od razu po polsku, a piraty zwykle nie są w ojczystym języku.

@up Podaj 1 słowo na stronie 20 instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować