Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2011 o 21:24, Crew_900 napisał:

OK znalazłem gościa. A gdzie jest lista zleceń Luckiego ?

W jego "wodnej dziurce":)
Lucky''s Last Chance Watering Hole, tablica powinna być po daszkiem (i na mapie) na tym samym słupku co stacja New-U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 22:14, zadymek napisał:

> OK znalazłem gościa. A gdzie jest lista zleceń Luckiego ?
W jego "wodnej dziurce":)
Lucky''s Last Chance Watering Hole, tablica powinna być po daszkiem (i na mapie) na tym
samym słupku co stacja New-U.


To jest gdzieś w New Heaven?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do gry w coopie? Mam tylko podstawke, a grę kupiłem na steamowej wyprzedaży i fajnie byłoby pograć we 2óch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarniacie tą grę ? Heh jak dla mnie jest cholernie trudna. Trudno zabijać klientów jeżeli mają choćby 1 lvl więcej od nas -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... wiesz, to zależy od bardzo wielu kwestii ...

Pierwsza i najważniejsza - który playthrough i jaką postacią grasz? Ewentualnie z którą misją masz problem? Bo przecież typowych dla fpsów rad w stylu: "odskakuj na boki gdy przeciwnik na ciebie leci" tudzież "przeładowuj cały czas" nie ma po co walić. Grając Rolandem dużą część killi zbiera wieżyczka która w pewnym momencie jest one-man-salvation-army więc często wystarczy ją rozstawić i po wszystkim [ prawie ]. Tu nie ma zbyt wielkiej filozofii - idziesz w jakąś miejscówkę typu ta ze Skaggami, siekasz, zbierasz expy, loot, sprzedajesz, znajdujesz / kupujesz lepsze pukawki, robisz questy i hajda.

Mnie jak do tej pory największe problemy sprawiało granie snajperem [ P1, poziom Commonsów / New Haven ] gdy Rolandem jestem już na P2.5 + DLC. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 18:19, Crew_900 napisał:

Ogarniacie tą grę ? Heh jak dla mnie jest cholernie trudna. Trudno zabijać klientów jeżeli
mają choćby 1 lvl więcej od nas -.-

ja tam takich problemów nie mam najłatwiej gra albo lilith albo rolandem najgorzej to oczywiście cegiełka a pomiędzy Give them hell Bloodwing!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2011 o 18:19, Crew_900 napisał:

Ogarniacie tą grę ? Heh jak dla mnie jest cholernie trudna. Trudno zabijać klientów jeżeli
mają choćby 1 lvl więcej od nas -.-

1lvl? Chyba na początku gry. Nawet nie chodzi o krytyki (dla porządku : to nie tylko Headshoty) ale o styl gry. Mobki generalnie są głupsze i gorzej wyposażone od gracza i to trzeba wykorzystać taktycznie: nie dać się stłamsić ich liczebnością, dobrać gnata do sytuacji i do skilli (np shotty na bliski, snajpa na daleki dystans, karabin dla soldka rakietnica dla berserka), atakować z flanki, wykorzystywać granaty i i otoczenie (słynne wybuchające beczki:), "zawodników" meelee trzymać na dystans (uniki, bunny hops, kojarzy ktoś?), dystansowców podchodzić z bliska, unikać brawlingu z wrogami elektrycznymi itp

Tak, na początku gry skillpointów za wiele nie ma do wydania, wybór broni jest podły a unikaty wpadają głównie na wyprzedażach ale później to już tylko kwestia wprawy (i ułańskiej fantazji)...

BTW Kim grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie grywam snajperem i problemów nie mam. Mam dość dobrego cela, same krytyki lecą do tego strzelba jak za blisko podbiegną. Choć oczywiście, jeszcze gry nie przeszedłem, więc kto wie ;)

btw. Gratuluję awansu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja gram panem Cegiełką i nie zauważyłem na ogół tak wysokiego poziomu trudności.
Korzystam ze snajperki na zapalające kule i z Lady cośtam - tego różowego pistoletu z celownikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 02:06, Harrolfo napisał:

No ja gram panem Cegiełką i nie zauważyłem na ogół tak wysokiego poziomu trudności.
Korzystam ze snajperki na zapalające kule i z Lady cośtam - tego różowego pistoletu z
celownikiem ;)

chodziło mi o początek potem to znaczenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez ... wróciłem do tej gry i już nie pamiętam takich rzeczy. Ktoś może mi przypomnieć co trzeba było zrobić żeby dostać się do Krom''s Canyon? Z tego co pamiętam jakoś opuszczało się ten zwodzony most ale u mnie dalej on jest podwieszony a zostały mi w dzienniku tylko misje właśnie w kanionie. Ktoś pamięta co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2011 o 21:36, Tyler_D napisał:

Geez ... wróciłem do tej gry i już nie pamiętam takich rzeczy. Ktoś może mi przypomnieć
co trzeba było zrobić żeby dostać się do Krom''s Canyon? Z tego co pamiętam jakoś opuszczało
się ten zwodzony most ale u mnie dalej on jest podwieszony a zostały mi w dzienniku tylko
misje właśnie w kanionie. Ktoś pamięta co jest grane?

A nie prościej zdać się na waypointy?
Most się opuszcza gdy jedziesz do Jaynistown, do Krom''s Canyon jedziesz kanałami w bodajże Rust Commons East- takim pasażem pod mostem niedaleko Middle of Nowhere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z kumplem pogiercować w Borderlands, więc postanowiłem, że zakupię wersję Steamową. Czy nie będzie żadnych problemów z połączeniem do Co-opa, jeśli kolega ma wersję sklepową, a ja tą ze Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.
Podstawa połączenia i grania w Co - opie jest konto na Game Spy, które Ty i twój znajomy będziesz
musiał założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować