Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 16:13, Adamzzz napisał:

Do wszystkich, a do ciebie szczególnie: nie wypowiadajcie się w tematach do zamknięcia i nie
mówcie: "O, jaki bezsensowny temat", "Zaraz moderator go zamknie", "Co ty człowieku piszesz",
bo to czysty spam w najgorszej postaci. Unikając takich tematów w 75% unikniesz degrada.. _-_.
I nie załamujcie się, te kilka literek ma bardzo szczątkowe znaczenie, ale miło jest kiedy
za pracę na forum dostaje się jakieś wyróżnienie.

PS: W tym poście nie chodzi o pseudomoderatorkę/pouczanie, tylko o sugestię.


Przecież ja to samo napisałem na poprzedniej stronie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt tutaj nie wyznaje takiej zasady (no może nieliczne wyjątki typu... domyśl się o kim mówie (ta osoba wie) ) . Nie może być xD Masz rację, forum jest po to,żeby wymienić i wygłaszać wszem i wobec swoje poglądy np. patrYX93 próbuje na siłe pokazać jak to bardzo się ostatnimi czasy stoczył... Ale niektóre mają bardziej ''''pobłażliwy regulami'''' więc piractwo czy obrażanie innych jest dozwolone i nikt za to nie zostanie ukarany. ''''Degrad do niczego nie mobilizuje ani nie powinnien w niczym przeszkadzać '''' powiem ,iż to zdanie jest...ekhmm.... dziwne. Degrad po pierwsze przeszkadza danemu userowi w dojściu do statusu i powinien mobilizować do zmiany swojego postępowania. Oczywiście niektórych to nie dotyczy bo,że tak powiem ''''załamują'''' się po utracie dawnego statusu i każdym możliwym sposobem próbują się zemścić i pokazać jaki to okrutny jest moderator dający im degrada lub bana.
patrYX93
Jak zwykle musiałeś wygłosić swoją mądrość (zauważ,że Ci nie odpowiedziałem - to jak byś nie zauważył), która najczęściej mija się z celem, a prawda jest taka ,że mi nie odpowiadasz bo nie masz ''''pomysłu'''' itp żeby napisać coś z sensem. Jeżeli coś piszesz jest to kompletną bzdurą. I miałbym Cię za człowieka mądrego i potrafiącego udokumentować swoje zdanie gdybyś częściej opierał się na faktach a nie swoich zmysłach. Wiesz nudzi mnie już powtarzanie Ci tego samego, jesteś już daremy a Twoje teksty są na poziomie 10 latka. I mogę Cię zapewnić ,iż to nie tylko moja opinia. Forum widzi to co z siebie tutaj robisz, i wierz mi ,że nie ja na tym stracę... Tym ,że jak miłym akcentem chciałbym zakończyć rozmowę z kimś (tzw. kłamcą) kto kiedyś wydawał mi się fajnym userem..
PS.Nawet nie potrafisz wymyślić swojego tekstu, nawet to zgapiasz od innych, nie wniosłeś na to forum nic, oprócz... zresztą i tak nie zrozumiesz.
Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:15, PRINCE JANEK napisał:

dobra prosze: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25790&u=20
no po prostu mnie roznioslo od tego c tam gościu napisal ale już jest spoko :)

Dzięki... Ojeju, widzę że degrady sie posypały... Mam nadzieję że choć troszkę to pomoże, bo zawsze, nowy temat - pseudomodki wkraczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:45, Woko11 napisał:

Tylko dwa? Ja już dostałem sześć xD


I jeszcze się nie nauczyłeś co można a czego nie... z tego co wiem, dostałeś je za spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:52, CzystyZysk napisał:

OMG. Sześć degradów. Super, tylko po co się tym chwalisz? ^^


Niektórzy chwalą się statusem, inni liczbą napisanych postów na dzień a inni ilością degradów, a jeszcze inni niczym się nie chwalą... każdy według swojego uznania coś robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalę się - po prostu pocieszam forumowicza, który dostał dwa degrady.

hunter22
To czego można, a czego nie wiem od początku, ale czasem się do tego nie stosuję. A nie wszystkie degrady dostałem za spam. Swoją drogą, czym jest ten twój post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 17:10, Woko11 napisał:

Swoją drogą, czym jest ten twój post?


Jednym z wielu postów na temat degradów... :D


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 22:34, Wojman napisał:

Prosta sprawa - nie spamujcie, nie propagujcie piractwa, przestrzegajcie regulamin, a "straznicy"
nie beda sie mieli czego doczepic. Uwazasz, ze jestes wiezniem na forum? Droga wolna nikt ciebie
tu na sile nie trzyma.


Pokaż mi gdzie napisałem żem więzień na forum? To było lużne porównanie. Zresztą kończę tą jałową dyskusję, bo widzę że nie do końca mnie zrozumieliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 18:04, TigerXP napisał:


Moim skromnym zdaniem każda dyskusja zaczyna się od nieporozumienia... ale jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 18:07, Fagno napisał:

>
Moim skromnym zdaniem każda dyskusja zaczyna się od nieporozumienia... ale jak uważasz :)



Oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale chciałbym się dowiedzieć czemu do cholery jestem zdegradowany ?! Zauważyłem to dopiero teraz . Czemu k%(!@ ?! Nie zakładałem bezsensownych tematów nic a nic nie spamowałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem...
Zostałeś zdegradowany szóstego lipca dwutysięcznego siódmego roku, czyli osiemnaście dni temu i dopiero teraz się o tym dowiadujesz?
...
PS. nie przeklinaj. ;>

Union Pacific
Lubię Cię, ale uważam, że gdybyś był obserwatorem tej całej sytuacji, nie zdegradowanym, to z pewnością byś inaczej na to patrzył. Mówiłbyś: "Zasłużyliście na to!" itp., tak, jak to inni mówią teraz. :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No, już długo jesteś brygadzistą, degrada dostałeś o 6 lipca ;]. Cóz, nie pamietam co sie wtedy działo, na pewno nie był to degrad zbiorywy więc powinieneś dostać odpowiedź informujący o przyznani Ci degrada -1. Może to błąd w systemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 22:41, Inki napisał:

Przepraszam bardzo ale chciałbym się dowiedzieć czemu do cholery jestem zdegradowany ?! Zauważyłem
to dopiero teraz . Czemu k%(!@ ?! Nie zakładałem bezsensownych tematów nic a nic nie spamowałem
...


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25077&pid=30
Jak widać wciąż nie trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować