Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

jednym z moich prezentow byla gra fear, zarejestrowalem sie na cd projekt ale nie wpisywalem kodu rejestracyjnego i nie mam kasy z tej gry ktora dostalem na zakup w sklepie cd projekt. A chcialym ja wykorzystac na zakup gry prosze o pomoc.Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wspomniałem wtysponsorowałem sobie Eye of the North, a poztaym dwie czekolady, toffifee i ok 200zł. Nie narzekam że mało, bo mało to nie jest, naprawde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo wazniejsze od tego co dostalem, jest to co dalem i usmiech jaki to wywolalo na twarzach obdarowanych :) duzo tego nawet w tym roku bylo i moje konto dosyc mocno na tym ucierpialo lecz radocha jaka tego mialem.... becenna.

Wracajac jednak do tematu... na najciekawszy prezent wciaz czekam (bo i osoba dla mnie najciekawsza) lecz z dotychczas otrzymanych to niesamowita bluze Animala siostra mi sprawila z okazji urodzino-swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony z tegorocznych prezentów, wprawdzie największego z nich(nowego komputera - będzie za półtora miesiąca) nie znalazłem to jednak nie mogę narzekać:
- parasolka (kolor czarny/dobrej firmy - automatycznie się otwiera i zamyka z ekstra wygodną, męską rączką;)
- fotel (również czarny i ze skóry - niesamowicie wygony)
- Fable
- Splinter Cell: Chaos Theory
- Thief Analogia(gry w które warto zagrać - ja niestety nie miałem dotychczas tej szansy | jak łatwo zauważyć, brak nowych przereklamowanych tytułów:P lecz jest to wina mojego podstarzałego komputera... )
- zarąbiste pudełko na 100 płytek cd/dvd/... (przypomina średniowieczny kufer z elementami japońskimi i gdzieniegdzie hieroglifami)
- Przygody Gotreka i Felixa - William King - Zabójca trolli (książka)
- Warto być Przyzwoitym - Władysław Bartoszewski
- Ostatnie życzenie - Andrzej Sapkowski
- Miecz przeznaczenia - Andrzej Sapkowski(taa na mnie też zadziałał wiedźmin)
Przeglądałem kilka stron tego tematu i bardzo miło mnie zaskoczyło, że sporo osób interesuje się asg:) Równocześnie przerażą mnie, że prawie nikt nie zażyczył sobie książek! widać gracze to wylęgarnia analfabetów i ograniczonych debili:P (bez obrazy - ta uwaga tyczy się tylko niektórych...)
Aha i posty z dnia 23.12.07 - lol
Wesołych świąt;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem nowego kompaa :D takiego wypasnego Crysis na HIGH bez zacinki ;] Zestaw perfum i Titan Questa :D PoZdRo dla Wszystkich .

Wesolych Swiat i Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 01:34, Forgotten napisał:

Równocześnie przerażą mnie, że prawie nikt nie zażyczył sobie książek! widać gracze
to wylęgarnia analfabetów i ograniczonych debili:P (bez obrazy - ta uwaga tyczy się tylko niektórych...)

Zauważyłem, że jeden z forumowiczów otrzymał książkę "Niedokończone opowieści" J.R.R. Tolikiena parę innych prezentów i pisał, że jest zaskoczony, bo gier nie dostał. Książka jest interesująca, z klimatem i warta przeczytania. Rok temu otrzymałem sześcioksiąg "Władca Pierścieni" i byłem bardzo zadowolony. W tym roku gier też nie dostałem. Trzeba polować na dzieła Sapkowskiego. Niestety do tego zainspirowała mnie gra :)

Dnia 25.12.2007 o 01:34, Forgotten napisał:

Wesołych świąt;D

Wesołych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 00:52, MorTimer napisał:

Duzo wazniejsze od tego co dostalem, jest to co dalem i usmiech jaki to wywolalo na twarzach
obdarowanych :) duzo tego nawet w tym roku bylo i moje konto dosyc mocno na tym ucierpialo
lecz radocha jaka tego mialem.... becenna.

Wracajac jednak do tematu... na najciekawszy prezent wciaz czekam (bo i osoba dla mnie najciekawsza)
lecz z dotychczas otrzymanych to niesamowita bluze Animala siostra mi sprawila z okazji urodzino-swiat.

Ja też dałem coś co miało wyjątkową wartość sprawiło radość moim rodzicom noi dało mi więcej czasu na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem:
- mp3 playera marki MPOWER o pamięci 1GB
- 100zł
- książkę Ostatnie życzenie
- książkę Miecz przeznaczenia
- książkę Krew elfów
- pidżamę
- dezodorant Adidas Sensitive Action 3
- perfum HOMME by Federico
- słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooooooooooooł Suuuuuuuuuuuuper Najjjjjjjjjlepiej
Dostałem najlepszy prezent w życiu i lepszy od waszych wszystkich razem wziętych od wujka z Ameryki z dofinansowaniem reszty rodziny!!!
Jest to gra Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii i czekolada z Biedronki!
Wypas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że zadowolony jesteś :D Ja dostałem CoD Trilogy na ps2, Final Fantasy XII, 50 zł, słodycze, i książkę o świecie starożytnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Grę hard truck-Haulin
-MP3 1GB
-T-shirt Włatcy Móch :D
-Bluzę
-kase 70zł
-(spóźniony prezent bo będzie dopiero w marcu) Nowy Procek do PC
- -||- Pamięć Ram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować