Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Ja dostałem:

Unreal Tournament 3 + 50 zł od babci

Ja się zastanawiam skąd wy macie tyle kasy? Nowy Komp + 5 gier po 100 zł + nokia n95? Eh, albo zmyślacie albo jak kolega powiedział wygraliście w tej kumulacji 15 mln i jesteście wielką rodziną xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic ciekawego nie dostałem:
-Gothic 3
-Saga Gothic


troche kasy zwykłej i wirtualnej (47 wpln) :)

Jeszcze oczekuję 2 giga RAM xx) - bo G3 nie pójdzie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem:
- Call of Duty 4
- książkę
- słodycze (oj dużo tego ;))
- dwie stówy
- łyżwy
- i... domino (no co, lubię sobie je układać, a później przewracać :PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:
Niektórzy mnie zaskakują. Bardzo...
Xbox + 3 gry (kazda po 200) + Slodycze + ubrania + kase
ze 3k pewien uzytkownik w takim razie dostal -.-

Z całym szacunkiem dla wszystkich tych, co dostaja TAKIE prezenty: Nie wierzę :)
Po prostu mam znajomych z różnych środowisk: ot, choćby ze szkoły prywatnej, gdzie TROCHĘ się miesięcznie płaci, gdzie wszystkim prawie starzy oplacaja tysiace rocznie za narty (taa, z instruktorami, autokarem w gory - niedaleko mamy, ale 2,5 h jest. - sporo wychodzi) i gdzie kazdy jezdzi na wycieczki szkolne do pragii itp.
O osobach ze zwyczajnych bloków mówić nie będę, zazwyczaj jakiś ciuch i słodycze.

I ci z prywatnej szkoły takich prezentów nie dostaja. Nie jest to żaden powód do dumy, bo tych pieniędzy nie zarabiam ja, ale chodzę do tej szkoły i zyje w naprawde dobrych warunkach, ale o prezentach o lacznej sumie 3k moge sobie pomarzyc.

A co do prezentow: zbieram na kompa i niestety tylko kasa:/ ale ostatni raz, bo to juz nie sa swieta jakie pamietam;/
(a do tych wszystkich co to dostaja genialne prezenty - 600zł udalo mi sie zebrac, co jest wyjatkowym sukcesem, dlatego, ze wszyscy widza ze zbieram na kompa i jestem ostatnimi czasy bardzo oszczedny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:18, Be4n napisał:


Z całym szacunkiem dla wszystkich tych, co dostaja TAKIE prezenty: Nie wierzę :)


Nikt Cię do tego nie zmusi, ani nikogo szczególnie to nie obchodzi, czy ty wierzysz czy nie. Prawda jest taka, że część ludzi zarabia na siebie nawet jeżeli się uczy. Nie wszyscy na tym forum, czekają aż im rodzice coś sprezentują ;)

Moje "prezenty" sprawiłem sobie już jakiś czas temu, w świętach uczestnicze tylko dlatego, że to jedna z nielicznych okazji kiedy moge zobaczyć całą rodzinnke w komplecie i jestem wtedy w kraju.

PS3 + 46" Samsung HDTV + gry / od rodziniki przed paroma dniami najlepsze życzenia, 37 książek [ 3 z nich są takie same, zero konsulatacji ;) ] i 800 pln.

Pamiętaj, że nie wszyscy tutaj mają 15 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:40, ^RaZZieL^ napisał:

PS3 + 46" Samsung HDTV + gry / od rodziniki przed paroma dniami najlepsze życzenia, 37 książek
[ 3 z nich są takie same, zero konsulatacji ;) ] i 800 pln.


LOL, niezły prezencik ;)
Ja dostałem Scrabble i 50zł i zapewne jestem bardziej zadowolony niż niektórzy z x360 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Razziel, ofc, masz racje, ale hmmm, nie chcę mi się wierzyć, że aż tyle osób na siebie zarabia. Poza tym, co innego jest dostac cos, a co innego samemu sobie na to zapracowac. Powinien byc temat: Co kupujecie za pieniądze które sami zarobicie czy coś w ten deseń.


Co do twojego:

"nie wszyscy na tym forum czekają, aż im rodzice coś sprezentują ;) " jest trochę hmm, chamskie? Bo ja np nie mogę pracować, dorabiając sobie (mimo tego, że z prawem nawet nie mogę, no ale coś by się załatwiło - chyba najlżejsze prace mogę, dunno do konca) bo nie mam czasu.
Zaraz mi wyskoczysz: Nie graj na kompie codziennie to bedziesz mial czas.
A tu cie zmartwie, bo na kompa wbijam tylko i wylacznie w swieta i weekendy.
Z czego to cała sobota zajęta nartami, ofc przyjemnosc, ale taka srednia, mam raczej jezdzic, zeby potem w wolnym czasie nauczyc reszte rodziny;]
A w tygodniu?
Poniedzialek - wstaje o 7.30 wracam do domu o 19.30 bo mam narty od razu po lekcjach.
Wtorek - wstaje o 6.30, wracam o 16, jestem w domu godzine, ide na angielski (ktorego lacznie z angielskim w szkole mam 10h lekcyjnych...) wracam o 20.
Środa: wstaje o 8, wracam o 18, bo mam wf, w innym budynku niz szkole - tak ze 2 km do szkoly, serio -.-
Czwartek jak wtorek.
Piątek: Wstaje o 9,wracam o 18.
Sobota w/w.
Niedzielę mam wolną! Ekstra!
Więc jak widzisz, nie jest tak, że każdy jest leniwy;]


A co do ostatniego zdania: miła aluzja, znam niektóre osoby starsze ode mnie, dużo głupsze, co wcale komplementem nie jest;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu pisać o tym "ile kto zapracował i zarobił" - kogo to obchodzi? Temat jest o prezentach, a nie o tym czy ktoś ma 15 lat czy 50, bo jak się czyta niektóre posty, to i tak ma się wrażenie, że pisał je 5 latek >.<

A żeby nie było offtopicu, to ja też podzielę się swoją świąteczną radością: dostałam 3 gry na ps2, box filmów anime, figurke ff12, soundtrack z filmu i artbook. Nie można chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem World in Conflict EK, Company of Heroes Gold Edition, Call of Duty 4, encyklopedie zwierzat i slodycze, a na wlasny koszt kupilem Transformers na DVD i plyte LP Meteora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

world in conflict, prince dwa trony, age of empires I II III wszystkie z dodatkami, nwn 2 z dodatkiem, company of heroes, doładowanie 150 do telefonu, a zapomniałbym WIEDżMINA. Niezły połów w tym roku ale to nic w porównaniu z poprzednimi latami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować