Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

A może z tego, że z wiekiem inaczej postrzega się święta? Chociaż, jak widać nawet 20-latek przez swoją wypowiedź sugeruje, że prezenty nadal są dla niego ważną i nieodłączną częścią Świąt ;)

100 zł, a co, w końcu jakoś muszę uzbierać na nowy rower do downhillu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 00:05, Witcher1990 napisał:

Zapewne Twe słowa wypływają z powodu traumatycznych przeżyć z powodu braku prezentu.

Oczywiście, że to traumatyczne przeżycia z powodu braku prezentu! No jak można by w ogóle pomyśleć inaczej! Toć przecież nic ważniejszego od tego dodatkowego taboru świecidełek nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 23:27, rtyrtyrty napisał:

I tak najlepszy prezent to barszcz z uszkami :D


Święte słowa, barszczyk z uszkami i śledzik to jedyne warte uwagi aspekty świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 01:12, Jaki_Gahn napisał:

No cóż, najwyraźniej zazdrości Tobie, czy tam Twoim rodzicom stanu majątkowego ;) Po
prostu zazdrość i pożądanie pieniądza ;)


Wiesz, chodzi o to, że ja i rodzice...jesteśmy "przeciętni" jeśli chodzi o stan majątkowy. Ani bogacze, ani bida. Ten to najwyżej większe luksusy, bo tak zawsze obnosi się i szasta kasą :P Więc tym bardziej mnie dzisiaj zdziwił...

Btw. mam nadzieję, że nie zrozumiałes przez to, że moi rodzice to uber bogacze, albo coś :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cały Twój post traktować jako ironię... Chociaż to z deka bez sensu, wątek przerabiany co roku, poza tym chyba w tym żaden rozpieszczony bachor się nie wypowiadał? Potraktowałem całkiem serio Twoją wypowiedź, za ironię obierając jedynie ostatni wers Twej wypowiedzi, a nie całokształt. A Megalodony wprawiły mnie w osłupienie, kiedy uświadomiłem sobie, że jadę na słuchawkach za 30 zł... :P Chociaż może fakt, przyćmiony umysł i przejedzenie rybą po grecku sprawiły, że nie przemyślałem, ile całość by kosztowała. No cóż, dałem się złapać całościową Twą wypowiedzią. Ale nadal uważam ją za bez sensu skoro żaden dzieciak nie narzekał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zażyczyłem sobie "Ostatnie życzenie". W końcu mam na własność, nie muszę pożyczać od kolegi. Teraz resztę sagi dokupić. ;3

Do tego dostałem czekoladę i trzy pary majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potem jeśli zauważyłeś, napisałem co naprawdę dostałem :D

A Megalodonów nie chciałbym, a fe 252672:1 zaraz wymyślą...Od 3 lat mam Sennheisery porządne, do dzisiaj używam do kompa. A do przenośnych odtwarzaczy...Same 10-20 zł, co nie szkoda aż tak jak się urwie kabelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku nie dostałem żadnych gier, dostałem :
- bluzę Mass''a ( dziękuje Siódemce za dostarczenie przed świętami przesyłki) + portfel Mass''a
- parę pierdółek do tenisa stołowego ( czyściki itd.)
- dużo słodyczy
- i trochę kasy ( akurat dołożę swoje jeszcze i kupić sobie jakieś t-shirty i może jakąś grę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech to szlag, mam całkowicie zaćmiony umysł, nie zauważyłem, że potem napisałeś co naprawdę dostałeś. Ależ hańba, plama na mym honorze. Idę spać, świat ciemności i nieprzeniknionej nocy dzisiaj mi nie służy, to zapewne przez te niewolnicze, przed wigilijne prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem torbe na ramie, bluze no i troche kasy którą przeznacze na statyw.

A co kupilem? Dziewczynie prostownice + kalendarz, ojcu zestaw do golenia + szaliczek, mamie piżamke + szaliczek, i drobiazgi dla dziadkow i prababci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w tym roku nie mam czym się chwalić, ale powiem, bo o to w tym temacie chodzi :D.
No to tak:
- Koszulkę Lech Poznań, Plecak, piórnik
- Sporo czekoladek :D
- Trochę pieniędzy
- Koszulkę z napisem
- Słuchawki Gizmo TRS - 520M

No i tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować