Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Jako że więcej frajdy sprawia mi dawanie prezentów niżeli ich rozpakowywanie to zacznę od tego co dałem innym. Swojej dziewczynie kupiłem zegarek Ice Watch, jak się później okazało trafiłem w dziesiątkę :) Ojcu książkę, w której jest przedstawiona historia i ciekawostki na temat każdej piosenki Beatlesów z osobna. Bratu zafundowałem swoje własne (póki co nadal niespełnione) marzenie - lava lamp ( http://www.heals.co.uk/content/ebiz/heals/invt/293458/293458_m.jpg ). Z mamą było ciężko, bo nikt nigdy nie wie co jej kupić. Skojarzyłem jednak fakty, że lubi ona napić się czasem dobrego wina oraz to, że moja dziewczyna pochodzi z Madery, niewielkiej portugalskiej wyspy, i kupiłem jej wino maderskie. Wszyscy byli zadowoleni :)

A co mnie przyniósł Mikołaj? klasyczny zestaw przeróżniastych perfum i kosmetyków, nieco kasy i słodyczy i Fable III na Xboxa. Do tego aparat fotograficzny i zegarek od dziewczyny. Mimo wszystko jakoś nie czułem atmosfery świąt w tym roku. Do tego złapałem jakiegoś wirusa, przez co przy oddychaniu płona mi płuca, ale i tak miło spędziłem wczorajszy wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny temat :)

Zacznę od tego, co dałem, ale niestety - z racji dość uszczuplonej najbliższej rodziny - było to dość skromne, więc...
Bratu podarowałem płytę Coverdale Page plus 100PLN (generalnie jestem przeciwnikiem dawania pieniędzy, no ale na coś do gitary zbierał, więc trudno ;] ), a mamie dwa albumy Stinga (od ostatniego koncertu słucha go na okrągło, dzięki czemu nie miałem problemów z wyborem) - The Very Best Of oraz Live in Berlin w edycji specjalnej.
A dostałem...
Album Doves The Places Between: The Best of Doves , płytę Editors An End Has A Start, krążek Viva La Vida Prospekt’s March Edition zespołu Coldplay oraz soundtrack do wchodzącego właśnie do kin TRON: Legacy w wykonaniu Daft Punk :)
No i chyba najcenniejszy ze wszystkich prezentów, czyli karnet na tegorocznego Heineken Open''er Festival :>
Oczywiście ze wszystkiego stokrotnie się cieszę ^^
Żałuję chyba tylko, że nie udało mi się większej ilości osób czegoś kupić, ale trochę nie miałem nawet komu, trudno.

Pozdrawiam, jeszcze raz wesołych świąt wszystkim,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Kamerkę internetową Logitecha
- Koncertowe DVD Big Four - Metallica, Anthrax, Megadeth, Slayer
- Jarosław Grzędowicz - "Popiół i Kurz"
- Planszówkę Jungle Speed

Tacie kupiłem:
- Amnesia

Mamie kupiłem:
Rod Stewart - The Great American Songbook IV

Bratu kupiłem:
- Massive Attack - Heligoland

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dostaje książek:P?
Ja z książek dostałem:
- Sztuka kochania - Owidiusz
- Biografie Stiega Larssona
- The GodFather po angielsku
- Księga o podróży nocnej do najbardziej szlachetnego miejsca [mocny tytuł]
- Jamie Oliver moje obiady(od Babci/Cioci nie mam pewności) i każdy może gotować
- Mowy - Cycerona [sam musiałem sobie kupić wcześniej na allegro]
- Marks - Manifest komunistyczny - kupiłem dziś, prezent dla siebie za 9 zł zdobyłem na allegro, taki po świąteczny xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 20:30, Sericulum napisał:

Ja tradycyjnie skarpety i pieniądze. Więcej mi nie potrzeba.

A majtki? Przecież bez majtek ani rusz. Lecz skoro masz pieniądze to po co Ci skarpety, skoro możesz je kupić? A czemu skarpety, a nie majtki? Dlaczego tylko nie pieniądze? Czyżby skarpety były tak wstydliwym produktem, że sam nie możesz ich kupić, czy to jakiś ekskluzywny produkt :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 20:23, In_The_End napisał:

Nikt nie dostaje książek:P?


Ja dostalem...
Kaligula
jakas encyklopedia Motocykli :-)

oprocz tego
slodycze
3 czy 4 pary skapretek z The Simpsons
2x DVD koncertowe KATA
plyte Acid Drinkers (Fish Dick)
250zl - bede mial wiecej do wydania na efekt gitarowy
skarbonke z napisem "lewa kasa" :P
T-Shirt
sporo slodyczy (jak zwykle:p)
reszty nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 20:23, In_The_End napisał:

Nikt nie dostaje książek:P?


Ja dostałem. Najnowszą książkę Murakamiego pt. "1Q94", i jeszcze "The Disappearance of Haruhi Suzumiya" i "Spice & Wolf Volume 3"

A oprócz tego w tym roku był niezły połów. Właśnie piszę z nowiutkiej Toshiby Satellite L650D a braciak dostał, naprawdę wysokiej jakości, pianino elektryczne ( ja też bardzo lubię grać więc jest to można by powiedzieć wspólny prezent).
Oprócz tego to jedną płytę DVD "Boso przez Świat", czekoladowy kalkulator i bluzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 21:08, Piotrbov napisał:

A oprócz tego w tym roku był niezły połów. Właśnie piszę z nowiutkiej Toshiby Satellite
L650D a braciak dostał, naprawdę wysokiej jakości, pianino elektryczne ( ja też bardzo
lubię grać więc jest to można by powiedzieć wspólny prezent).
Oprócz tego to jedną płytę DVD "Boso przez Świat", czekoladowy kalkulator i bluzę.

Ależ z Ciebie burżuj ;p Ja natomiast w tym roku dostałem (oj zaskoczyła mnie rodzina,żadnej bielizny i kosmetyków nie dostałem więc jest poprawa) : wyśmienity słowacki syrop imbirowy,butelkę mojego ulubionego miodu pitnego,piwo korzenne,trochę słodyczy,trochę pieniędzy - co by na 3DS''a szybciej nazbierać,no i trochę sprzętu na snowboard (oj nowe buty i wiązania już niedługo będę testował).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Kase na konsole(ponad połowa ceny ^^)
-Bad Company 2
-fajną bluze
- Książke "doprowadzony do szału" Clarkson''a
-dużo słodyczy ;p
- i na spółkę z tatą podgrzewacz pod kubek(podłącza się pod usb i grzejesz sobie napój)bardzo przydatne ^^
-żel pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, wiecie co? Przeoczyłem kopertę od rodziców ;) A w niej bilet na przejażdżkę Lamborghini Gallardo :D Nie pomyślałbym, że moi rodzice będą aż tak kreatywni w wymyśleniu prezentu, bajecznie wymarzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku dostałem:
- kurtkę zimowo/jesienną
- torbę na ramię z motywem komiksowym Super-Mana
- dwa pudełka ptasiego mleczka
- pudełko Toffifee
- tabliczkę czekolady
- 50 Euro czyli 200zł
- grę Fallout 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Alfa Romeo
- skrzynkę słodyczy
- Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro
- nowy PC
- PS3 i XBOX360
- własną linię odzieżową

Wiem, że słabo... Ale cóż poradzić.


A tak na poważnie to siano, słodycze i bluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 20:23, In_The_End napisał:

Nikt nie dostaje książek:P?


Ja dostałem "The Encyclopedia of Martinal Arts Movies" Bill Palmer , Karen Palmer , Ric Meyers
i filmy na dvd"
"Kawaler króla jegomości"
i "Serce i szpada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować