Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis w sklepie gram.pl!

195 postów w tym temacie

aa super ale wole poczekać na demko i zobaczę jak mi pójdzie.. jestem dobrej myśli patrząc na wymagania... ale cena nie za wysoka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale nie skuszę się. Za dużo innych gier do kupienia a FPS nie są moim ulubionym gatunkiem. Poza tym poczekam na demo, jeśli ma to być FarCry z ulepszoną grafiką, to dziękuję - postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie. Cieszę się, że w końcu można zamówić i coś się gratis dostaje, ale jednak cena trochę za wysoka jak na FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 80% zamówię, ale nie teraz. Na razie wolę czekać na demko i (przede wszystkim) na nowego kompa, bo teraźniejszy ledwo co pociągnął Far Cry''a. Co do samej gry to zapowiada się smakowicie... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 23:31, Isoft napisał:

aa super ale wole poczekać na demko i zobaczę jak mi pójdzie.. jestem dobrej myśli patrząc
na wymagania... ale cena nie za wysoka ??


Normalna gra, normalna cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia. Cena jak to w przypadku gier wydawanych przez EA, wyższa od gier innych wydawców. Standard.
Poczekam, aż się ukaże, w takich molochach, jak MM, będzie tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 23:31, Isoft napisał:

ale cena nie za wysoka ??

Już od dłuższego czasu CDP daje sygnały, że ceny premier będą wyższe. Nie wnikam dlaczego bo nie mam na to jakiegokolwiek wpływu. Trzeba to przełknąć, że nowa gra to wydatek już nie stówy a tak od 100 do 150 PLN. Na szczęście system tanich i jeszcze tańszych serii działa więc ja, osobiście, się nie przejmuję (i może nawet zdążę dodać odpowiedni hardware pod Crysisa zanim go kupię?).
Dobrze, że CDP się bierze za tą grę: może tym razem nie będzie to denna polonizacja jak w przypadku Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP ją będzie tylko sprzedawać w sklepie gram.pl, natomiast spolszczeniem zajmie się pewnie EA. Nie będzie zapewne wybitne, ale na pewno nie będzie równie beznadziejne co pierwsze spolszczenie FarCry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj.... Nareszcie pre-ordery na Crysis''a ;]
Teraz jedynie muszę jeszcze kupić sprzęt, dozbierać kaskę, kupić Wiedźmina, potem kolejne zbieranie kasy i kupić Crysis''a ;P
Ale Sorry Winnetou pre-ordera raczej nie zamówie, z tego względu, że będę niepewny ze względów finansowych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysisa chyba sobie kupię. W końcu po coś wydawałem tę kasę na 8800 GTX i męczyłem się z Vistą. Teraz mam nadzieję, że ta gra w końcu pokarze moc DX 10 i wynagrodzi mi to co wycierpiałem korzystając z Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo chętnie bym kupił, jednak jest jeden problem - wymagania sprzętowe. ;|
Nie mam takiego kompa, który zdołałby udźwignąć tą grę choćby na minimalnych detalach. Trudno. Wstrzymam się.
Co do ceny gry - jeśli ktoś nie ma co robić z kasą, od razu kupi. Zamiast poczekać rok, aż stanieje, to trzeba wszystko od razu kupować...
Bo co? Wykupią? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, kolejna gra wydawana przez EA Polska, którą sobie odpuszczę ze względu na cenę. Jak dla mnie oni zabijają tytuły cenami :/ No ale przyjamniej więcej czasu na World in Conflict będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować