Zaloguj się, aby obserwować  
Ellrof

Windows XP

492 postów w tym temacie

Sorry za double post. Chciałbym dodać że uruchamiałem edytor przygód czy coś takiego i jakieś coś o nazwie D''Janni czy jakoś tak się ładowało i wtedy ten ekran zbladł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 10:56, Ecko09 napisał:

XP jest zainstalowany w folderze Windows tak? Czyli jak chce 7 zainstalować tak, żeby
XP nie było to w ten folder mam to instalować?

Yyy... a nie lepiej zrobić format i na czysto wgrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 12:43, SongoX napisał:

> XP jest zainstalowany w folderze Windows tak? Czyli jak chce 7 zainstalować tak,
żeby
> XP nie było to w ten folder mam to instalować?
Yyy... a nie lepiej zrobić format i na czysto wgrywać?


Na miejsce XP.

EDIT: Sry, na zły post odpowiedziałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z Windą XP x86, że przy minimalizacji Windows Media Playera po prostu wyskakuje mi błąd explorer.exe.
Wkurza mnie to bardzo. Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um.. Co zrobic ze starym windowsem, jesli naklejka jest na obudowie starego komputera ktory nie bedzie mi juz zupelnie potrzebny? Moge jakos uzyc na moim nowym kompie starego windowsa? Mam na mysli licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 15:44, Buchomodozor napisał:

Um.. Co zrobic ze starym windowsem, jesli naklejka jest na obudowie starego komputera
ktory nie bedzie mi juz zupelnie potrzebny? Moge jakos uzyc na moim nowym kompie starego
windowsa? Mam na mysli licencje.


Jeśli to wersja OEM, to zrobić już nic się nie da. On przypisuje się do płyty głównej. Chyba, że ta płyta została uszkodzona, wtedy musiałbyś dzwonić do supportu. Jeśli nie, to system nie nadaje się do użycia na innym sprzęcie. A jeśli BOX to nie mam pojęcia jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2010 o 16:49, KubooPL napisał:

Jeśli to wersja OEM, to zrobić już nic się nie da. On przypisuje się do płyty głównej.
Chyba, że ta płyta została uszkodzona, wtedy musiałbyś dzwonić do supportu. Jeśli nie,
to system nie nadaje się do użycia na innym sprzęcie. A jeśli BOX to nie mam pojęcia
jak to działa.


A pytanie z innej beczułki. Jesli na komputerze mam 4gb ramu i windows XP to on poprostu moze miec te 4gb ale bedzie czytal tylko 3.5 czy musze wyjąć jedna kosc by dzialalo wszystko okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wyjmuj zostaw wszystko tak jak jest. Jeżeli to system 32 Bitowy to będzie czytał 3.5 GB. Nie sądzę, żebyś miał wersję 64 Bitową bo taką trudno teraz dostać i jest w języku angielskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz wyjmować, po prostu Windows nie będzie "widział" całej pamięci. A ile dokładnie "zobaczy" z tych 4GB zależy od konfiguracji komputera, przede wszystkim od ilości RAMu na karcie graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie jest problem. Otóż u brata na kompie robiłem format kompa. Usunąłem wszystkie partycje po czym zrobiłem dwie:

C: 60 GB
D: 240 GB

Windowsa zainstalowałem na dysku C. Po zainstalowaniu Windowsa wszedłem na Mój Komputer. Ku moim oczom pokazały się 2 partycje. C - na której wszystko jest w porządku i D - na której pisze:

0 B wolne
0 B zajęte

Co jest nie tak? Nigdy takiego czegoś nie miałem. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 20:45, Czarek188 napisał:

Dobra panowie jest problem. Otóż u brata na kompie robiłem format kompa. Usunąłem wszystkie
partycje po czym zrobiłem dwie:

C: 60 GB
D: 240 GB

Windowsa zainstalowałem na dysku C. Po zainstalowaniu Windowsa wszedłem na Mój Komputer.
Ku moim oczom pokazały się 2 partycje. C - na której wszystko jest w porządku i D - na
której pisze:

0 B wolne
0 B zajęte

Co jest nie tak? Nigdy takiego czegoś nie miałem. Proszę o pomoc.


Musisz sformatować partycje D. Prawym przyciskiem myszy na D i formatuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:36, Czarek188 napisał:

Ale z poziomu Windowsa czy Instalatora?

Z poziomu Windowsa. Prawy przycisk myszy na partycje D, opcja formatuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy doinstalowanie SP3 na świeżo zainstalowanego SP2 spowoduje jakieś problemy w jego działaniu?
Podobno jest problem z procesorami Athlon.
Czytałem że występują jakieś spore komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 18:22, kaczek93 napisał:

Czy doinstalowanie SP3 na świeżo zainstalowanego SP2 spowoduje jakieś problemy w jego
działaniu?
Czytałem że występują jakieś spore komplikacje.


W żadnym wypadku, nic się nie dzieje. No chyba, że masz wersję Media Center, wtedy mogą dziać się problemy.
I instaluj na czysto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować