Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera samodzielnego dodatku do HoMM V już wkrótce!

87 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 17:00, Darkstar181 napisał:

Oczywiście o tym że CDP potrzebuje jeszcze czasu na przetłumaczenie dodatku, to już nie pomyślałeś?



Ależ oczywiście, że muszą, choć wątpie, że dostaną grę po premierze. Niemcy też jakoś muszą ją przetłumaczyć, a jednak pojawi się u nich o czasie, wiec skąd ta różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak, a może nie...

Poza tym ten dodatek to świetna okazja do zapoznania się ze światem Heroes, ale fabułę trzeba znać i z podstawki, i z Kuźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 16:54, Valkanis napisał:

Oczywiście, sprawdziłem: oficjalna premiera nastapi w dniu 11 października Natomiast przełom
października i listopada to jest około 3 tygodnie opóźnienia niezależnie od dokładności. O
takim zacofaniu mówię. (Nie wspominając już o dodateku do NWN2..)


Ciekaw jestem gdzie to sprawdziłeś. Bo na dzień dzisiejszy nie ma oficjalnie potwierdzonej daty premiery światowej.
Druga sprawa - nie lepiej poczekać, aż polonizacja zostanie dopracowana? Potem co poniektórzy mieszają CDP z błotem bo "zależy im tylko na kasie i wypuszczają niedopracowane gry"...
Zresztą taka dyskusja na razie nie ma najmniejszego sensu. Kiedy poznamy datę premiery światowej będzie się można zacząć martwić lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 17:46, Asgraf napisał:

Trochę głupio że samodzielny.
Posiadacze podstawki mogą czuć sie oszukani.



e tam, SoD też z tego co pamiętam był samodzielny - także czerpią wzory z odpowiedniej części sagi ;)

"niecałe dwa miesiące" - a myślałem, że za m-c już nadejdzie czas orków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w multi na ubi.com po naszej premierze amerykańce będą tępić "noobków", którzy nie mieli jeszcze dostępu do dodatku... :( liczyłem na rozsądny termin... szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 17:46, Asgraf napisał:

Trochę głupio że samodzielny.
Posiadacze podstawki mogą czuć sie oszukani.

Bez przesady - ja tam nie mam zamiaru czuć się oszukanym tylko z tego powodu, że ktoś za małe pieniądze może sobie pograć :)
Jedyne co mnie interesuje, to czy nie będzie jakiej większej obsuwy z tym podanym terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no to dla mnie z kurierem wyjdzie 55 złotych ;) mam wszystkie części herosów tej też nie odpuszczę zanim nie przejdę ;) gorąco polecam podstawowa część i kuźnie przeznaczenia jako dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że premiera się przesunie, ale zresztą lepiej, żeby gra była dopracowana niż wypuszczona ze zbyt dużą ilością błędów. :) Ja tam mogę jeszcze trochę poczekać. :)

I chciałbym zwrócić uwagę na literówkę w newsie. :P Zaraz pod screenem jest "Gra Heroes of Might and Magic V: Dziekie Hordy", a powinno być oczywiście "Dzikie". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu pytanie do CDP. Czy w związku z tym, że posiadam zarejestrowaną podstawkę i dodatek, mogę zamówić dwa egzemplarze po 39 złotych, czy tylko jeden? Bo skoro to stand-alnoe to prezent dla siostry bym miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 17:48, Rafal G napisał:

> Oczywiście, sprawdziłem: oficjalna premiera nastapi w dniu 11 października Natomiast przełom

> października i listopada to jest około 3 tygodnie opóźnienia niezależnie od dokładności.
O
> takim zacofaniu mówię. (Nie wspominając już o dodateku do NWN2..)

Ciekaw jestem gdzie to sprawdziłeś. Bo na dzień dzisiejszy nie ma oficjalnie potwierdzonej
daty premiery światowej.
Druga sprawa - nie lepiej poczekać, aż polonizacja zostanie dopracowana? Potem co poniektórzy
mieszają CDP z błotem bo "zależy im tylko na kasie i wypuszczają niedopracowane gry"...
Zresztą taka dyskusja na razie nie ma najmniejszego sensu. Kiedy poznamy datę premiery światowej
będzie się można zacząć martwić lub nie.



Fakt, sprawdzałem na kilku portalach i premiera waha się od końca września w Ameryce do 16 października. Na stronie Ubisoftu w ich oficjalnym sklepie widnieje taka data, więc moim zdaniem jest najbardziej prawdopodobna. Zgadzam się, że polonizacja powinna być jak najbardziej dopracowana, ale miło było by czasami zagrać w gry w tym samym czasie co Niemcy, czy Anglicy... Tak półżartem dodając, to powinni się skorzystać z pomysłów naszego CDPR i wydać w tym samym czasie na "całym świecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się dobrze i warto ją kupic. Chociaż można się przyczepic do nazwy, ale nie o to tu chodzi, lecz o zabawę z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować