Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co robisz Blizzard? Nic... no dobra, Hydrę.

143 postów w tym temacie

Znaczy się jeden z nich stwierdził, że fabularnie w BC "za bardzo ich poniosła wyobraźnia" i drugi dodatek ma być powrotem do "dobrej" fabuły z W3. Bardziej "hardcore''owy" pod względem fabularnym. Na czym to będzie dokładnie polegać przekonamy się po premierze drugiego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam żeby było to W4 malo prawdopodobne ale maja za to duzo pomyslow by to stwozyc
Diablo 3 tez by sie pogralo a WOW jet do dupy te wymagania i placenie mam tego dosc
niech przestana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:42, Soulafein666 napisał:

Pfff, a ja stawiam,że "Hydra" to nic innego jak jednostka zergów ze Starcrafta. Ot, Hydralisk
po prostu.

no ja tez tak mysle. Tak sie juz wszyscy tym Blizzardem podniecaja jakby to wyrocznia byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie bedzie nai D3 ani W4.

D3 - kamienie dusz Diablo, Mefisto i Baala zostaly zniszczone a co za tym idzie ich dusze zostaly unicestwione. Nie wiem co by mogli wymyslec aby go ozywic ale było by to juz chyba zbyt naciagane.

W4 - Nie wiadomo co by mialo byc fabula kolejnego Warcrafta. Tworcy nie mogli by sobie zrobic przerwy w Wowie na akcje z W4 i wrocic do wowa po tych wydarzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:09, KIKO17 napisał:

To nie bedzie nai D3 ani W4.

D3 - kamienie dusz Diablo, Mefisto i Baala zostaly zniszczone a co za tym idzie ich dusze zostaly
unicestwione. Nie wiem co by mogli wymyslec aby go ozywic ale było by to juz chyba zbyt naciagane.

To w D3 dal przeciwwagi będziemy kosić sługi dobra. Nie może być w końcu tak, że najgorsze zło ginie z ręki śmiertelnika, a dobro panoszy się na świecie. Tyrael będzie pierwszym "dobrym" bossem ;)
A na końcu będzie do ubicia dziadek horadrim(Decard Cain czy jakoś) który okaże się przywódcą sił dobra który wykorzystał ludzi aby pozbyć się konkurencji. ^_^ Wtedy cała fabuła ułoży się nawet w logiczną całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zniszczono kamień duszy Baala? :> jakoś tak mi umknął ten moment... Wyobrażasz sobie, żeby Blizz był aż tak głupi i pozbył się jednego z ich najbardziej dochodowych dzieci? :>
Co do samej Hydry - myślę, że odpowiedź na pytanie czym jest, poznamy po premierze SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 22:09, KIKO17 napisał:

D3 - kamienie dusz Diablo, Mefisto i Baala zostaly zniszczone a co za tym idzie ich dusze zostaly
unicestwione. Nie wiem co by mogli wymyslec aby go ozywic ale było by to juz chyba zbyt naciagane.


Kamień duszy Baala nie został zniszczony><przynajmniej nie w D2> :>
Został zniszczony Kamień Świata na górze Arreat, ale nie kamyczek Baala. A co się z nim stało?
1 opcja: Został pogrzebany pod gruzami wraz z zwłokami Baala<dość prawdopodobne>
2 opcja: Tyrael stał się jego strażnikiem i powoli zaczął ulegać duszy Baala<imo najbardziej prawdopodobne>
3 opcja: Powtórka z przejścia z D1 do D2 jako iż bohater wziął na siebie ciężar strażnika i...<mniej prawdopodobne>
4 opcja: Bohater ma zamiar zniszczyć kamyczek i wraca do piekła, gdzie rządy przejęli Belial i Azmodan<ew. Hadriel zostaje spaczony ala''Izual> i tu się zaczyna D3,
0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem projekt "Hybrida" jest to StarCraft: Ghost (gra ktora kiedys miala byc wydana przez Blizzarda ale projekt zostal zawieszony przed wydniem) tylko w wersji na PC albo na wszystkie platformy w tym PC rowniez. Albo cos w stylu Word of WarCraft, czyli StarCraft World jakby taki StarCraft wyszedl dobrze by bylo gdyby mial taki Battle.net jak Diablo II ktory ma fabule i koniec w ktorego zawsze mozna grac i powracac do niego a nie taki tak w WoW gdzie nie ma konca ani w samej grze ani w dodatkach a tym bardziej fabuly tam brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 12:53, TTBoS napisał:

2 osoby do Flagship Studio do GW coś podobnego ;s
A na ich miejsca doszli młodzi co tworzyli mody do gier blizza i chcieli podjąć prace i mieli
na to wystarczającą wiedzę/doświadczenie więc za dużej luki nie będzie co widać po SC2 i WoW:Wrtah
bonp. TBC z deko skopali ale sam Blizzard do tego się przyznał :>.


Jedna z tych osób zrobiła wszystkie głosy do W2 ...
I ci młodzi ludzie to jest ta masakra, której zajmują lata na zrozumienie, że coś skopali.
Oni mają takie samo doświadczenie jak wszyscy gracze w WoW - dwoje z tych młodych to byli hardcore raiderzy z bodajże Everquesta - to zwykli amatorzy i to widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 10:40, Festin napisał:

Jedna z tych osób zrobiła wszystkie głosy do W2 ...
I ci młodzi ludzie to jest ta masakra, której zajmują lata na zrozumienie, że coś skopali.
Oni mają takie samo doświadczenie jak wszyscy gracze w WoW - dwoje z tych młodych to byli hardcore
raiderzy z bodajże Everquesta - to zwykli amatorzy i to widać...


Jak widać to proszę podać przykłady bo napisać tak to i ja potrafię ;] WoW ? gra w to 9mln osób w tym i ja i sadze że gra jest dobra jak by w Polsce abonament kosztował tyle co np. w USA 19$ to by nikt nie narzekał prawda ?? ;]
W3 jest najlepszą częścią Warcrafta zresztą to samo powie taki gracz jak Moon czy inny zawodowy
gracz warcrafta. SC i W3:FT są to 2 najlepsze gry do zabawy przez battle.net.
Patrząc dalej Sc2 wygląda naprawdę wspaniale a poprawki jakie wejdą z nim na Battle.net też będą imponujące
lećmy dalej Wrath z tego co już widać i wiemy wygląda na to że będzie prawdziwy WarCraft przy którym dalej będzie można spędzić masę godzin bo wiadomo jak się ma sprawa z TBC.
I na końcu Diablo 1 i 2 fajna jest ale to zwykłe wycinanie potworów i dla tego nie ma i jeszcze długi czas nie będzie D3 bo teraz już nie wystarczy zrobić dobrej grafki i trzymać klimat Diablo zresztą to już Blizz ostatnio mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość chyba zgodnie stwierdzi, że wskrzeszanie Diablo kolejny ras byłoby mocno naciągane i to z 3 uniwersów Blizzarda ma najmniejsze możliwości fabularne. W książkach mamy wprawdzie różne inne demony, więc ewentualna kontynuacja mogłaby obejmować walkę z niektórymi z nich. Tylko wtedy tytuł Diablo miałby już niewiele wspólnego z grą, a pełniłby jedynie rolę marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:27, Czedwik napisał:

Większość chyba zgodnie stwierdzi, że wskrzeszanie Diablo kolejny ras byłoby mocno naciągane
i to z 3 uniwersów Blizzarda ma najmniejsze możliwości fabularne. W książkach mamy wprawdzie
różne inne demony, więc ewentualna kontynuacja mogłaby obejmować walkę z niektórymi z nich.
Tylko wtedy tytuł Diablo miałby już niewiele wspólnego z grą, a pełniłby jedynie rolę marki.


Przyznaje racje. Robienie na siłę czegoś tylko dla fanów byłoby lekkomyślne. Potrzebna jest wielka innowacja. Sądzę, że Blizzard podoła temu problemowi i stworzy coś mądrego, tym bardziej, że zapowiadał powrót do serii Diablo. O jedno się boję: aby nie było MMO, aby było rasowym i typowym h''n''s!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować