Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Cześć wszystkim.Chciałbym was poprosić o Layout''a.Mój e-mail to materon@interia.pl .Obrazek załączam poniżej.I jak można wy było ze wszystkimi belkami i tabelkami i tymi innymi tam już odrazu :)Byłbym bardzo wdzięczny.


1024x768 rozdzielczość obrazka jagby co :)

20081005143603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Proszę was o wykonanie mi layauta(całego, czyli belki, tło i inne takie) z tego obrazka(na dole) i żeby był przystosowany do rozdzielczości 1024 na 768. Mój e-mail to: H2Onion@wp.pl
Z góry dziękuje.

20081005152431

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:27, Menisk napisał:

Witam.
Proszę was o wykonanie mi layauta(całego, czyli belki, tło i inne takie) z tego obrazka(na
dole) i żeby był przystosowany do rozdzielczości 1024 na 768. Mój e-mail to: H2Onion@wp.pl
Z góry dziękuje.

Wiesz, że gdyby nawet ktoś ci zrobił w tej rozdzielczości taki mega, super, hiper layout, to i tak na monitorach wielu forumowiczów to w ogóle przezroczystość byłaby ładniejsza. Ja mam rozdzielczość 1440x900, wyobrażasz sobie jak będzie to u mnie wyglądać ? Tak więc powiedziałbym podstawowa rozdzielczość layoutów wg. mnie to 1280x960.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 14:49, Varo napisał:

> Witam.
> Proszę was o wykonanie mi layauta(całego, czyli belki, tło i inne takie) z tego
obrazka(na
> dole) i żeby był przystosowany do rozdzielczości 1024 na 768. Mój e-mail to: H2Onion@wp.pl

> Z góry dziękuje.
Wiesz, że gdyby nawet ktoś ci zrobił w tej rozdzielczości taki mega, super, hiper layout,
to i tak na monitorach wielu forumowiczów to w ogóle przezroczystość byłaby ładniejsza.
Ja mam rozdzielczość 1440x900, wyobrażasz sobie jak będzie to u mnie wyglądać ? Tak więc
powiedziałbym podstawowa rozdzielczość layoutów wg. mnie to 1280x960.

Zgadzam się :) - ja sam robię layouty w 1600 x 1200 - bo nawet ta dla wielu gramowiczów jest za mała :P - ale szalejesz z tym spamem - żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zgadzam się. teraz większość osób ma monitory około 20'' lub więcej i tak to głupio wygląda. Jak Varo powiedział ,że nawet mega super lay głupio wygląda gdy po bokach ma puste miejsca...

Pozdr.

Macie jakieś inne(oprócz zmiany formatu) sposoby by sprawić by Tło Główne działało po wcześniejszym komunikacie "za duży rozmiar plukuę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 14:49, Varo napisał:

> Witam.
> Proszę was o wykonanie mi layauta(całego, czyli belki, tło i inne takie) z tego
obrazka(na
> dole) i żeby był przystosowany do rozdzielczości 1024 na 768. Mój e-mail to: H2Onion@wp.pl

> Z góry dziękuje.
Wiesz, że gdyby nawet ktoś ci zrobił w tej rozdzielczości taki mega, super, hiper layout,
to i tak na monitorach wielu forumowiczów to w ogóle przezroczystość byłaby ładniejsza.
Ja mam rozdzielczość 1440x900, wyobrażasz sobie jak będzie to u mnie wyglądać ? Tak więc
powiedziałbym podstawowa rozdzielczość layoutów wg. mnie to 1280x960.



też mam 1440x900 monitor.To chyba lepiej jak jest niższa rozdzielczość.Kurde sam już nie wiem.No to skoro 1024x768 to rozdzielczość zła to czy mógłby mi ktoś zrobić Lay''a w 1600x1200 ze wszystkimi paskami i tymi innymi tabelkami??mój e-mail to materon@interia.pl ,a obrazek zamieszczam poniżej :).Jak to mawiają Rosjanie(dzięki z góry)Thank You From The Mountain :D

20081006145913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to zmienię i dziękuje tu za komentarz:
Witam.
Proszę was o wykonanie mi layauta(całego, czyli belki, tło i inne takie) z tego obrazka(na dole) i żeby był przystosowany do rozdzielczości 1280x960. Mój e-mail to: H2Onion@wp.pl
Z góry dziękuje.

20081006151814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 09:34, mateuszencja napisał:

> zlituje sie ktos i mi zrobi ten lay???;(


Może kiedyś ktoś zrobi :D.Też bym chciał,żeby mi w końcu ktoś bardzo miły zrobił :)


Już się mateuszencja zabieram z Twojego laya.
Agathe156 do Ciebie w tej sprawie napisałem na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 12:40, Machoni92 napisał:

> > zlituje sie ktos i mi zrobi ten lay???;(
>
>
> Może kiedyś ktoś zrobi :D.Też bym chciał,żeby mi w końcu ktoś bardzo miły zrobił
:)

Już się mateuszencja zabieram z Twojego laya.
Agathe156 do Ciebie w tej sprawie napisałem na GG.


Oooo,bardzo Ci dziękuję Machoni92 .Jak coś potrzebować będziesz typu informacje to na gadu pisz(na moim GS''ie pisze moj numer gg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:18, Menisk napisał:

Dobrze to zmienię i dziękuje tu za komentarz:
Witam.
Proszę was o wykonanie mi layauta(całego, czyli belki, tło i inne takie) z tego obrazka(na
dole) i żeby był przystosowany do rozdzielczości 1280x960. Mój e-mail to: H2Onion@wp.pl
Z góry dziękuje.

Mam pytanie chcesz belki tło i takie inne. Zobacz tu lepiej by przezroczystość pasowała bo jak desenia nałożysz to będziesz miał kawałki boków. Więc może przezroczystość? Albo inną tapetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:10, kerkas napisał:

Mam pytanie czy obrazek poniżej da się "rozciągnąc" na całą główną stronę gramsajta nie
tracąc na jakości?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 16:57, Młody miro napisał:

Mam pytanie chcesz belki tło i takie inne. Zobacz tu lepiej by przezroczystość pasowała
bo jak desenia nałożysz to będziesz miał kawałki boków. Więc może przezroczystość? Albo
inną tapetę?

Mogą być "belki tło i inne takie" czemu nie, a z przezroczystością może masz rację:D Zgadzam się na to. jestem na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:37, Lesz3yk napisał:

> Mam pytanie czy obrazek poniżej da się "rozciągnąc" na całą główną stronę gramsajta
nie
> tracąc na jakości?

Nie.


O.K. dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi wsadzić smoki z obrazka na jakieś dwie kolumny (cmentarne, gotyckie), tak, aby były ,,odbite", a same kolumny zacieniować mniej więcej od połowy w dół tak, jakby wpadały w cień?
( Oczywiście mówię o samych smokach, bez ,,obramowania".)

20081008200930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam tutaj taki obrazek i chciałem żeby ktoś naniósł na niego ten tekst

One

I can''t remember anything
Can''t tell if this is true or dream
Deep down inside I feel to scream
This terrible silence stops me

Now that the war is through with me
I''m waking up I can not see
That there is not much left of me
Nothing is real but pain now

Hold my breath as I wish for death
Oh please God,wake me

Back in the womb its much too real
In pumps life that I must feel
But can''t look forward to reveal
Look to the time when I''ll live

Fed through the tube that sticks in me
Just like a wartime novelty
Tied to machines that make me be
Cut this life off from me

Hold my breath as I wish for death
Oh please God,wake me
Now the world is gone I''m just one
Oh gGod,help me hold my breath as I wish for death
Oh please God help me

Darkness imprisoning me
All that I see
Absolute horror
I cannot live
I cannot die
Trapped in myself
Body my holding cell

Landmine has taken my sight
Taken my speech
Taken my hearing
Taken my arms
Taken my legs
Taken my soul
Left me with life in hell

Czcionką o nazwie Pastor of Muppets z tej stronki http://overkill.superhost.pl/plik/font.php3 ew jeśli nie można tą to standardową czcionką z Worda ENGRAVERS MT
Oczywiście tekst po środku obrazka w miarę możliwości żeby tekst nie powodował, że obrazek jest nieczytelny i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować