Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 Elite w sklepie gram.pl

71 postów w tym temacie

LOL, tak analizuje i anazliuje wybór między X360 a PS3 ale nie zauważyłem że przeciez w X360 w wersji premium JEST ZWYKŁY ODTWARZACZ DVD A NIE HDMI! Hdmi i jest tylko w elite ktory kosztuje 1750 zl! lol a ps3 kosztuje 2300 zl a ma najlepszy odtwarzacz na swiecie czyli Blu-Ray ludzie kupują X360 z myśla ze jest tam hdmi bo ja tak do tego czasu myślalem! To dlatego cena X360 jest tak niska widac że M$ znalazł bardzo dobry chwyt marketingowy, jakby PS3 miało zwykłe DvD to by kosztowało jakies 1700! Raczej wybiore PS3 bo zaczynaja na nią wychodzić świetne gierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:05, big9smoke1 napisał:

ma najlepszy odtwarzacz na swiecie czyli
Blu-Ray


o jejq jejq ciekawe czy masz w domu Blu-Ray że tak go chwalisz czy może go projektowałeś i budowałeś że takie ahy i ehy. Na razie Blu-Ray nie jest tym czym miał być i tym czym może być.

I nie zaczynają wychodzić bo na razie takowych nie widzę a MAJĄ wychodzić a to zasadnicza różnica. Jak już będą wychodzić to wtedy można myśleć o PS3 :).. poza PC uważam że dla graczy dobrym wyborem jest 360 (chyba że ktoś ma BARDZO dobry komputer to nie potrzebuje akurat tej konsoli:). Ale cena 360 za duża to fakt bo właśnie mysląc twoim rozumowaniem faktycznie warto kupić ten pak od sony gdzie są dwa pady i dwie gry (360 w takim zestawie wychodzi tyle samo) tylko że 360 ma fajne gry a tam niestety słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyżby panowie z Microsoftu chcieli zrobić wygląd podobny do pierwszego Xboxa, czy może do znacznie ładniejszej Playstation 3? :-) Zdaje mi sie, że to drugie, ale mogę się mylić. Cena jest bardzo wysoka, na takim pułapie ceny znacznie bardziej opłaca się dopłacić na Playstation 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, a ja do tej pory myślałem że wersja Premium ma port HDMI...Ale gdybym miał teraz wybierać między konsolami to już bym wolał dołożyć i kupić PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wii i tak wymiata wszystkie inne pseudo konsole(PS3). I nie pomaga tu ani odtwarzacz B-L, ani zainstalowany Linux, ani exclusievy, które miały nimi byc, ale wyjdą na inne platformy w dodatku z lepsza grafiką i poprawionymi bugami hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:05, big9smoke1 napisał:

LOL, tak analizuje i anazliuje wybór między X360 a PS3 ale nie zauważyłem że przeciez w
X360 w wersji premium JEST ZWYKŁY ODTWARZACZ DVD A NIE HDMI
!

NO WAI! Nie zapominając o tym, że nie ma czegoś takiego jak odtwarzacz HDMI. HDMI to jest port, proszę ja Ciebie. :)

Dnia 14.09.2007 o 18:05, big9smoke1 napisał:

ktory kosztuje 1750 zl! lol a ps3 kosztuje 2300 zl a ma najlepszy odtwarzacz na swiecie czyli
Blu-Ray ludzie kupują X360 z myśla ze jest tam hdmi bo ja tak do tego czasu myślalem!

To że ty tak myślisz, nie oznacza że wszyscy wokół tak myślą. Bo jakoś każdy z moich znajomych wie, że 360 ma napęd DVD. A najlepszym napęd to CD, bo wprowadził największą rewolucję. Przynajmniej według takiego dziada jak ja. :P

Dnia 14.09.2007 o 18:05, big9smoke1 napisał:

To
dlatego cena X360 jest tak niska widac że M$ znalazł bardzo dobry chwyt marketingowy
,

O RLY? Chwyt marketingowy, phi. To jest oczywiste...

Dnia 14.09.2007 o 18:05, big9smoke1 napisał:

jakby
PS3 miało zwykłe DvD to by kosztowało jakies 1700! Raczej wybiore PS3 bo zaczynaja na nią wychodzić
świetne gierki!

Średni argument. Na 360 świetne gierki wychodzą bez przerwy, od roku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekromantik--> PS3 pseudo konsolą!? Człowieku co ty mówisz? Wii to przecież zabawka na 5 min a potem idzie w odstawkę mój kumpel mówił mi, że sprzedał Wii bo machnanie Wii lotem mu się znudziło i kupił sobie PS2 i uwierz mi był dużo bardziej zadowolany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 17:19, Tomek1120 napisał:

> Trochę drogo, nie lepiej dołożyć na PS3???
Najlepiej to zupgradować kompa


Buahahaha.

Zgadzam sie z niektórymi - MS powinno każdą konsolę sprzedawać w 2 lub więcej wersjach kolorystycznych. Mnie też 120GB dysk nie jest potrzebny, ale czarny Xbox i czarny pad mi się zarąbiście podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:59, Dario123 napisał:

Nekromantik--> PS3 pseudo konsolą!? Człowieku co ty mówisz? Wii to przecież zabawka na 5
min a potem idzie w odstawkę mój kumpel mówił mi, że sprzedał Wii bo machanie Wii lotem mu
się znudziło i kupił sobie PS2 i uwierz mi był dużo bardziej zadowolany.


Ja znudziłem się PS2, dlatego kupiłem Wii :D PS3 ludki głównie kupują dla odtwarzacza B-L, a ja się pytam czy nie lepiej zakupic nagrywarkę B-L? Kupują żeby zainstalowac linucha, to ja pytam, czy nie lepiej kupic kompa za 100zł i na niego zainstalowac- ten sam komfort pracy będzie przecież :D :D :D Do tych, którzy mówią, że chcą tylko grac na PS3 nic nie mam, ponieważ są prawdziwymi graczami i ślę Im pozdrowienia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:59, Dario123 napisał:

Nekromantik--> PS3 pseudo konsolą!? Człowieku co ty mówisz? Wii to przecież zabawka na 5
min a potem idzie w odstawkę mój kumpel mówił mi, że sprzedał Wii bo machnanie Wii lotem mu
się znudziło i kupił sobie PS2 i uwierz mi był dużo bardziej zadowolany.


No jak się w jedną grę gra na konsoli to jest to wiadomy efekt. Nie każdemu tenis się podoba :) a PS2 ma więcej gier może bardziej jemu pasujących. Ale stwierdzę na pewno że twój kumplem może niema przyjaciół i znajomych a rodzina to sztywniacy?:) Wii to konsola rodzinna lub na imprezki. Zresztą konsole każde najlepsze są na dwa pady a nie samemu siedzieć przed TV :) to czasami smutne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 19:14, Nekromantik napisał:

> komfort w linuxie na pewno jest większy na PC a nie to samo :)
>
Próbowałeś na jakimś P200? :D


Jak ja zaczynałem z linuxem to P200 to był luksus i Voodoo 2 do tego luksusu należało :P (dla nieznajomych to karta graficzna jedna z popularniejszych kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować