Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 18:38, mrosi napisał:

@ Kazhaam

> Na temat Visty sie tez nie wypowiadam bo widze ze wiecie jaki to system.

Tak? Ty też wiesz? Kolega Ci powiedział? Czy na necie przeczytałeś?


Nie, mialem ten system, i nie byl kompatybilny z programami, ktore potrzebowalem, i zanim cos wlaczylem 4 razu musialem sie na to zgodzic -.-`

Milego swietowania.
8800GTS rev.2 to dobry wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:57, janek1312 napisał:

Co powiecie na temat 8600GTS ??


8600 gts to podkrecony 8600 gt wiec dla mnie to jest nie oplacalny zakup. Takiego delikwenta (8600 gt) najpierw krece i testuje w riva tunerze a potem sprawdzone juz zegary zapisuje w biosie karty wiec nie ma sensu kupowac gts.
Jak chcesz to Ci wszystko opisze krok po kroku...moze w koncu sie na cos przydam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:02, Kazhaam napisał:

Nie, mialem ten system, i nie byl kompatybilny z programami, ktore potrzebowalem, i zanim cos
wlaczylem 4 razu musialem sie na to zgodzic -.-`


A jaki problem wyłączyć tę usługę? Żaden. Dla chcącego... Ja używam Visty od ponad pół roku i wierz mi, absolutnie nie mam zamiaru wracać do XP. A póki co jedyny program/gra, która nie działa to Kozacy (Antologia), choć i to być może jest spowodowane sterownikami do grafiki.

Dnia 31.12.2007 o 19:02, Kazhaam napisał:

Milego swietowania.


Dziękuję. Wzajemnie. :-) Niestety w NOT-cie....

Dnia 31.12.2007 o 19:02, Kazhaam napisał:

8800GTS rev.2 to dobry wybor.


Na 8800GT nie narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to są właśnie zabezpieczenia - z tym że na koncie administratora wystarczy tylko kliknąć a na koncie zwykłego usera trzeba wpisać hasło admina i zapewniam że jest to dobre rozwiązanie, jeśli komputer ma kilku użytkowników. Do tego ograniczanie miejsca dla każdego z użytkowników, ustalanie dostępu do programów i plików wszystko to jest dla nas tylko nie zawsze potrafimy to docenić bo większość używa systemu tylko do podstawowych zadań nie wnikając w szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 19:09, mrosi napisał:

A jaki problem wyłączyć tę usługę? Żaden. Dla chcącego... Ja używam Visty od ponad pół roku
i wierz mi, absolutnie nie mam zamiaru wracać do XP. A póki co jedyny program/gra, która nie
działa to Kozacy (Antologia), choć i to być może jest spowodowane sterownikami do grafiki.


Ja nie mowie ze Vista jest do dupy, po prostu mnie nie przkonala na razie, nie ma kompatybilnoscci z wieloma programami. I jak dla mnie to wygladowo jest skopiowana z linuxa.
Szczerze powiem wolalbym linuxa + Xgl jako OS. No ale nie kaze przeciez ludziom zeby sie przesiadali, Tobie podoba sie Vista wiec spox. Kazdy ma swoje zdanie.

Tak w ogole to cos mi sie pokrecilo i zobaczylem tam 8800GT a nie 8600GT :D (sylwestrowe babelki byly juz w glowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 13:41, blacklio2 napisał:

Bardzo fajny tost Power Color HD3850 521 Extreme gorąco polecam
http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=438&rectr_str_numer=1


Test może i fajny ale zapewniam Cię,że ten PowerColor będzie na początku zdecydowanie jednym z droższych 3850 512/256 ;) A taki Asus czy GeCube na refie jest na tyle dobry,że pozwala grać na max detalach nawet w CoD4 w 1280x1024 :) wg. in4.pl nie nadaje się ( nie powiedziane wprost ) do 1600*1200 bo oni wymagają >30 fpsów ( a do płynnej wystarczy już nawet około 25 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:16, blacklio2 napisał:

Ta wersja jest podkręcona więc nie można oczekiwać że będzie w podobnej cenie jak grafy ref


No ok ale wg PowerColora miała kosztować około 600 zł. Natomiast najtańszy idzie dostać za 700. I mówię - to nie są aż tak kosmiczne różnice, żeby przepłacać powiedzmy 80 dych ( inaczej - jeżeli masz więcej kasy to i owszem można dołożyć [ kręci się jeszcze lepiej i wyprzedza 3870 ref ] ale jak masz ograniczony budżet to nie widzę sensu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam do was pytanie, mianowicie co sądzicie o tej karcie http://www.allegro.pl/item289058130_nowy_ati_powercolor_hd2400pro_256mb_ddr2_agpx8_.html
jest już na dx10 , i nie wiem do wybrac bo doradzano mi też geforce 7300gt ddr3 , obecnie mam strasznie słaba karte jaką jest geforce fx 5500 128mb/128bit (chodzi mi o wmiare tania karte pod agp)


Dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Jacek;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../
HD2400PRO to straszny złom. 7300GT (szczególnie w wersji Palit Sonic i Zalman) są dużo od niego szybsze. Choć, szczerze mówiąc te karty też nie należą do zbyt szybkich. W zasadzie na obecną chwilę najlepiej jest uzbierać ok. 600 zł i kupić HD3850 - kartę ok. 3-4x szybszą od 7300GT, czy HD2400PRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 15:27, Jacek i Damian napisał:

Geforce 8600GTS jest "taki sobie" (kumpel ma i sę pograc w crysisa nie może).
Lepszy wybor to np. Geforce8800 GT lub Ati radeon 3870HD 512Mb


Czy też choćby HD3850 - tańszy od 8600GTS, a o ok. 40-50% szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 15:27, Jacek i Damian napisał:

Geforce 8600GTS jest "taki sobie" (kumpel ma i sę pograc w crysisa nie może).
Lepszy wybor to np. Geforce8800 GT lub Ati radeon 3870HD 512Mb


Zapytaj sie kolegi ile gier mu nie idie tak jak by chcial, jak powie Ci jakis inny tytul to bedzie ok.
Crysis jest jedyna gra dla ktorej trzeba poterznego sprzetu 8800GT w zwyrz. Wiec gadka bo Crysis nie pojdzie nie rozwiazuje sprawy.
Kazdy inna gra na 8600GT powinna chodzic (problemy moga byc z Crysisem i ewewntualnie Lost Planet - ale to ze wzgledu na mala optymalizacje kodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować