Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 21:27, Vanmati napisał:

PCI-E SAPPHIRE RADEON HD 4550 512MB DDR3 HDM,PCI-E GIGABYTE RADEON HD 4670 512MB DDR3
HDMI ,czy HD3870 co z tego będzie najlepsze??


RADEON HD 4670 512MB DDR3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:27, Vanmati napisał:

PCI-E SAPPHIRE RADEON HD 4550 512MB DDR3 HDM,PCI-E GIGABYTE RADEON HD 4670 512MB DDR3
HDMI ,czy HD3870 co z tego będzie najlepsze??


gtx 260 :)))))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 03:29, Misquamaqus napisał:

> PCI-E SAPPHIRE RADEON HD 4550 512MB DDR3 HDM,PCI-E GIGABYTE RADEON HD 4670 512MB
DDR3
> HDMI ,czy HD3870 co z tego będzie najlepsze??

gtx 260 :)))))))))).


Pewnie mu jeszcze dolozysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

W ostatnim czasie stałem się właścicielem Galaxy GF 9800GT 512 i jestem naprawdę z niej zadowolony.
Wiedźmin śmiga mi na maxa, co bardzo mnie cieszy:))
Na razie nie posiadam, żadnej innej gry równie wymagającej aby móc sobie ją przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 10:27, Lestat20 napisał:

Też, ale i w czym równie mogę ją przetestować, jakie tytuły wykorzystać aby sprawdzić
jej moc.


Nowe gry, Crysis, Far Cry 2, Assasin''s Creed, GRID jest duzo tytulow ktorych nie sposob wymienic. Tak wiec testuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... mam pytanie... zaczęło mnie to już denerwować, kupiłem HD2600 dla Graczy od ASUSA, tj Gamer Edition na AGP. I co? I nie mam żadnych sterowników do niej, bo pokazuje że nie ma sprzętu odpowiedniego podłączonego, nie mogę zainstalować HotFixa do FC2... BO NIE MAM PODŁĄCZONEGO SPRZĘTU! To śmieszne jest, kupiłem kartę dla graczy i nie moge instalować poprawek.. wg ati HD2600 są tylko na PCI... da radę coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 12:38, HunterO7 napisał:

A gdzie kupiłeś tą kartę ? Nie miałeś do niej dołączonej płytki z sterownikami ?


miałem... ale sam jak chcesz używaj takich starych sterów, zwłaszcza że najnowsze od ATI dużo dają... Kupowałem w Komputroniku w zime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od kilku tygodni poszukuję niezłej karty w przyzwoitej cenie. Mam zamiar kupić ją na przełomie listopada-grudnia. Znalazłem coś takiego:

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/GeForce_9600_GT_Gigabyte_512MB _Zalman_PCI_E_/pelny,id,53677/

i czekam na Wasze opinie. Czy warto inwestować w powyższą kartę, czy może polecacie coś innego? Kwota na kartę - do 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 12:57, witkab napisał:

Witam. Od kilku tygodni poszukuję niezłej karty w przyzwoitej cenie. Mam zamiar kupić
ją na przełomie listopada-grudnia. Znalazłem coś takiego:

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/GeForce_9600_GT_Gigabyte_512MB _Zalman_PCI_E_/pelny,id,53677/

i czekam na Wasze opinie. Czy warto inwestować w powyższą kartę, czy może polecacie
coś innego? Kwota na kartę - do 400zł.

Jeśli masz 400zł to 9600GT to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnym szleństwie cenowym, nie sposób podac ci karty graficznej która na przełomie listopada i grudnia będzie kosztaowac 400 zł. Na twoim miejscu powtórzył bym to pytanie pod koniec listopada... A jeśli chodzi o stan dzisiejszy, to karta ta jest całkiem dobrym wyborem. Tylko zmień sklep... na www.agito.pl albo www.gral.pl
Komputronik jest jednym z najdroższych sklepów internetowych jakie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy do karty HD4830/9800GT wystarczy zasilacz Tracer 400W?? (wiem że to słaby zasilacz ale chciałbym wymienić najpierw grafikę a następnie zasilacz bo aktualnie nie stać mnie na oba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 16:34, Vanmati napisał:

do tych kart to minimum 450W ale jakis markowy np Chieftec za 150zł


400W spokojnie by wystarczyło, tylko nie wiem jak tam jest z zasilaczami tracera, gdybyś tak miał Chieftec''a to by było GIT>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 16:25, player000 napisał:

czy do karty HD4830/9800GT wystarczy zasilacz Tracer 400W?? (wiem że to słaby zasilacz
ale chciałbym wymienić najpierw grafikę a następnie zasilacz bo aktualnie nie stać mnie
na oba)


Nic z tego. Zasilacz Tracera mają sprawność na poziomie 60%, czyli twój ma tak naprawdę ok. 250W. 9800GT bierze ok. 100W mocy, a reszta PC pewnie nawet nieco więcej. Innymi słowy, ten zasilacz nie wytrzyma i po prostu spali CAŁEGO PC przy próbie wsadzenia do niego karty pokroju 9800GT. I wtedy dopiero zobaczysz, czym kończy się nadmierna próba oszczędzania...

Na twoim miejscu kupiłbym np. Chieftec, Amacroxa lub Corsaira 450W. To bardzo dobre zasilacze, z nimi nic nie ryzykujesz i spokojnie wytrzymają nawet wydajne karty graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować