Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Zaktualizowałem sterowniki i,niestety,nic z tego ...
nadal pokazuje mi że stery są złe a z płyty BD uruchamia się tylko dźwięk czołówki Uniwersalu i czarny ekran ...
teraz to już jestem w kropce ...
http://www.dobreprogramy.pl/HD-DVD-i-BluRay-czy-nasz-komputer-to-wytrzyma%2CAktualnosc%2C4368.html - właśnie ten programik pokazuje mi złe sterowniki - na czerwono,wszystko inne spełnia wymagania odtwarzania płyt BD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 11:14, Misquamaqus napisał:


Zaraz,zaraz - a czy to czasami nie są sterowniki z lutego tego roku? - 10.2?
bo tu chyba chodzi o betę 10.10.2
...
program DriverMax znalazł mi tylko stery do Radeon HD4870 X2 i tylko wersję 8.782.0.0 - czyli tą,którą Cyberlink BD Advisor pokazuje jako błędną ...
jestem już w kropce i coraz mocniej myślę o kupnie GTX 470 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:24, blacklio2 napisał:

8.782.0.0 → Driver Package Version
10.10 → Catalyst Version


To mam i to według Cyberlinka jest złe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o wymianie mojego Radka HD4870 na GTX 470?
tam pewnie nie byłoby problemów z odtwarzaniem BD ...
czy to prawda ze ten cały Physyx / czy jak mu tam / odciąża procesor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:35, lis_23 napisał:

To mam i to według Cyberlinka jest złe ...

To w takim razie skontaktuj się z pomocą techniczną Cyberlinka. Ich soft, ich problem - niech rozwiązują. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2010 o 18:04, Olamagato napisał:

To w takim razie skontaktuj się z pomocą techniczną Cyberlinka. Ich soft, ich problem
- niech rozwiązują. ;)


No tak ... tam wszystko jest po angielsku,ja nie wiem co napisać ....
pobrałem jakieś DNA-ATI 10 10C 2 64 EXE ... i nic ...
już sam nie wiem,co robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwisant chce mi wcisnąć w miejsce GF 9800 GT 512MB/256bit DDR3, karte GT240 1024MB/128bit Silent DDR5. Jak dla mnie to krok w tył.Proszę o rzeczową ocenę.Zalezy mi wyłącznie na wydajności ,a ten GT240 to jakis chłam,tak na mój gust.Zasilacz Chieftec 400W plyta EP-31 DDR2 CPU E6750 2.66@ 3.20GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem sterowniki ATI,usunąłem z dysku C wszystko z katalogu ATI,restart kompa,przeczyściłem go odkurzaczem i CClenerem,pobrałem i zainstalowałem aktualizacje do visty,,zainstalowałem nowe stery 10.10 i fixa,posprawdzałem sterowniki w menadżerze urządzeń - i nic ... nadal złe stery " graphics card drivers - 8.782.0.0 " - na czerwono
ja już naprawdę nie wiem,co mam zrobić .... czy pozostaje mi już tylko wymiana karty graficznej na model konkurencji?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:33, lis_23 napisał:

Odinstalowałem sterowniki ATI,usunąłem z dysku C wszystko z katalogu ATI,restart kompa,przeczyściłem
go odkurzaczem i CClenerem,pobrałem i zainstalowałem aktualizacje do visty,,zainstalowałem
nowe stery 10.10 i fixa,posprawdzałem sterowniki w menadżerze urządzeń - i nic ... nadal
złe stery " graphics card drivers - 8.782.0.0 " - na czerwono
ja już naprawdę nie wiem,co mam zrobić .... czy pozostaje mi już tylko wymiana karty
graficznej na model konkurencji?.


Zanim popelnisz sepuku, zlatw sobie czysty dysk i postaw na nim win 7 64 bit (sciagniesz wersje testowa z stronki mocrosoftu).
Na czysty system zaintsaluj nowe sterowniki amd i zaktualizuj directX.
Wgraj tego nieszczesnego cyberlinka i napisz czy dziala czy nie.
Moze poprostu ten program nie chce isc na viscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam no takie pytanie...Nie rozumiem tego,że czas temu robiłem temat z tym,że nie mogę się wyszukac z sterami karty graf. I otóż pytanie.Mam ASUS 3650 Silent. A tam zostałem "wysłany" do strony ATI RADEON. To jakieś współpracujące ze sobą karty,czy jak?

2.Otóż robię odświeżenie sterów karty,tzn.
http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeon_xp-32.aspx
"1" opcja to tak jakby "dopełnienie braków",czy cały nowy ster karty? Może mi ktoś powiedziec,bo nie chcę miec problemów z PC jutro ,czy coś :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:33, lis_23 napisał:

nadal złe stery " graphics card drivers - 8.782.0.0 " - na czerwono


Ale pamiętaj, że mimo, ze wersja catalystów to 10.10 to wersja sterownika dla Visty to właśnie 8.782. To jest najnowszy sterownik.
Znalazłem w necie, ze gdzieś koleś też ma problem z PowerDVD 10 i Catalystami 10.3 więc może coś się zwaliło po drodze. Ten koleś pisał, że wcześniej odtwarzał BR nawet na PowerDVD 9 Ultra (ma kartę HD4850).
Spróbuj znaleźć stery starsze niż 10.3 i na nich odpalić... Chyba, że już to robiłeś.

@ BartexooN

Twoja karta to Asus Radeon HD3650 Silent. To nie są "współpracujące" karty tylko to są "te" karty :)
Pierwsza opcja to cały nowy pakiet sterowników. Ściągnij to, odinstaluj stare sterowniki, uruchom ponownie kompa i zainstaluj te które ściągnąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2010 o 21:49, Phobos_s napisał:

Spróbuj znaleźć stery starsze niż 10.3 i na nich odpalić... Chyba, że już to robiłeś.


Czyli,odinstalować sterowniki 10.10 ( znowu,w ciągu ostatnich dwóch dni robiłem to już trzykrotnie ) i zainstalować starsze sterowniki,np.10.6?
A co do Cyberlink Power DVD to nie wiem jaki mam - wiem tylko że z płytki dołączonej do napędu zainstalowało mi się sporo programów Cyberlink:
CyberLink BD Advisor 2.0
CyberLink Blu Ray Disc Siute
CyberLink Label Print
CyberLink MediaShow
CyberLink Power2Go
CyberLink PowerDVD
CyberLink PowerProducer
CyberLink UDF Reader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 22:00, lis_23 napisał:

Czyli,odinstalować sterowniki 10.10 ( znowu,w ciągu ostatnich dwóch dni robiłem to już
trzykrotnie ) i zainstalować starsze sterowniki,np.10.6?
A co do Cyberlink Power DVD to nie wiem jaki mam - wiem tylko że z płytki dołączonej
do napędu zainstalowało mi się sporo programów Cyberlink


Nie, napisałem starsze niż 10.3 więc na przykład 10.2 albo 10.1 jeśli gdzieś takie znajdziesz :)

A w każdym PowerDVD jest taki przycisk ''About'' i tam masz wszelkie info o wersji programu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2010 o 22:09, Phobos_s napisał:


A w każdym PowerDVD jest taki przycisk ''About'' i tam masz wszelkie info o wersji programu
:)


Hmm ... nie mam takiego przycisku ale pisze mi na odtwarzaczu: PowerDVD BD 6CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam kolejny problem.A Mianowicie zainstalowałem
http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeon_xp-32.aspx#1
to pierwsze z tej strony.Posiadam Windows XP 32 bit oryginalny. I problem w tym tkwi,że jak się zainstaluje sterownik (wszystko poszło git z instalacją) ,to po resecie jak przeglądam internet to "ma pokaz" slajdów. Co mam zrobić :/ Jakby co to karta graf: Asus AH3650 Silent.

P.S-Odinstalowałem wszystkie sterowniki z karty graf. jakie miałem.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować