Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2011 o 18:12, Misquamaqus napisał:


> Mam rozumieć że wystarczy do 3,5 i w tedy nie będzie blokował możliwości karty?

>

3.5 ghz dla czterordzeniowego penryna, to tak jak bys mial i7 3.2 ghz.
Co prawda q9400 ma tylko 6 mb pamieci L2, ale nadrobi to taktowaniem.
Kup karte, zrob test i pokaz wyniki.

Widzialem gtx 480 napedzane intelem 775 i gpu bylo w 99% wykorzystywane.
Amd pod win 7 64 bit jest mniej wymagajacy niz fermii, wiec wszystko powinno byc OK.

Kup, sprawdz, napisz.

Ale masz namyśli boksowe chłodzenie czy do wymiany jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 18:19, diabolo20 napisał:

A jaka karta graficzna by odpowiadała temu prockowi bez OC?



Eeee. . . bez zadnego krecenia? Zostawic HD 4870.
2.6 GHz, w dodatku na dosc starym 4-jajowcu to dzisiaj malo.

Mozna spytac dlaczego mialbys pozwolic sie procku marnowac? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo sterowniki ATI/AMD nigdy lewe nie były (czego osobiscie o sterach zielonych powiedziec nie moge) , więc spokojnie sciagaj najnowsze. Sam je mam i nic sie złego nie dzieje a karta podkrecona do 920/1290;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję sobie sprawić komputer w oparciu o Core i5 2500. Jaką kartę graficzną mogę maksymalnie do niego wrzucić, aby procesor jej nie ograniczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:17, Mafioso_PL napisał:

http://tnij.org/hd5850
Fajna cena ;P


Na jednym z podobnych forów w temacie o kartach graficznych karta z tego linku również była polecana niezliczoną ilość razy. Było tak, dopóki jeden z użytkowników nie spostrzegł, że w przypadku awarii karty, w ramach gwarancji wysyłka na koszt własny do Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 22:31, Kadaj napisał:

Planuję sobie sprawić komputer w oparciu o Core i5 2500. Jaką kartę graficzną mogę maksymalnie
do niego wrzucić, aby procesor jej nie ograniczał?


Każdą opłacalną na tę chwilę kartę, jak GTX 460 czy HD6850 ten procesor będzie ograniczał. Wszystko naturalnie zmieni się po podkręceniu tego komponentu. Dlatego lepiej kupić ten procesor, ale z dopiskiem "k". OC jest banalnie proste i bezpieczne, potrzebne jest tylko dobre chłodzenie procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba że ;P
Chociaż to dziwne bo karta w takiej cenie jest dostępna w kilku sklepach, oraz na allegro (gdzie wyraźnie jest napisane że otrzymujemy POLSKĄ gwarancję :P

Po za tym, w tej cenie chodzą używki bez gwarancji, więc tak czy inaczej się opłaca za tą cenę kupić nową kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem, gram w grę conquer jest to gra internetowa jest wszystko dobrze kiedys gralem w tibie tez było wszystko dobrze, ale wczytałem wczoraj hard trucka to się tak tnie ze nie da się w ogóle grac a mam kompa dużo lepszego niż ma wymagania gra, to samo z colinem rally 05 ta gra się nie tnie ale zagram okolu 20 sekund to wszystkie kolory zanikają, np jadę asfaltem a nagle z szarej drogi robi się zielona wskaźnik obrotów w tle mam na środku ekranu wszystkie kolory w ogóle przeskakują ;/ nie wiecie czym to może być spowodowane?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze napisz jaki masz sprzęt. Spróbuj także zainstalować najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej (znajdziesz je na stronie AMD lub nVidia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 1 gb ramu procek 2 rdzeniowy 3 ghz na rdzen i karte geforce 9600 gt i mam zainstalowane najnowsze sterowniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde zanioslem do wuja kompa przelozylem jego karte do swojego kompa wlaczylem gry te co sie psuly i dzislaly bardzo dobrze. Wiec wrocilem do domu z jego karta podlaczylem kompa odpalam gre a u mnie tam samo sie psuja jak przed wymiana karty. Co to moze byc bo ja juz calkiem zglupialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam aktualnie GeForce 8800 GTX 768 MB, myślałem nad zmianą tej karty na coś nowszego, może bardziej oszczędnego, a jednoczeście troszkę bardziej wydajnego. Czy za kwotę około 250 zł da się coś lepszego znaleźć, czy nie warto się w to bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 23:21, mateuszjasinski napisał:

Posiadam aktualnie GeForce 8800 GTX 768 MB, myślałem nad zmianą tej karty na coś nowszego,
może bardziej oszczędnego, a jednoczeście troszkę bardziej wydajnego. Czy za kwotę około
250 zł da się coś lepszego znaleźć, czy nie warto się w to bawić?


Do 250 zł to tylko Radeon HD 4850 1 GB, jednak jakieś kolosalnej różnicy nie zauważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 23:31, Alkohochlik napisał:

> Posiadam aktualnie GeForce 8800 GTX 768 MB, myślałem nad zmianą tej karty na coś
nowszego,
> może bardziej oszczędnego, a jednoczeście troszkę bardziej wydajnego. Czy za kwotę
około
> 250 zł da się coś lepszego znaleźć, czy nie warto się w to bawić?

Do 250 zł to tylko Radeon HD 4850 1 GB, jednak jakieś kolosalnej różnicy nie zauważysz.

W Wieśka 2 też na tym za bardzo nie zagram, także nie za bardzo sensu (głównie o tej grze myślałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować