Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 17:24, Chilid napisał:

czytałem na necie a w takich wiadomościach zawsze jest coś prawdy ale będzie to odpowieć NV
na AMD/ATI cena też ma być niższa ze względu jak juz pisałem proces tech jest tanszy zobaczymy
co to będzie.


A ja juz myslalem, ze newsa przeoczylem jakiegos i jest juz znana dokladna data premiery :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgraj sobie atitool. Będziesz mógł widzieć i kombinować, kontrola temperatury do tego gratis. Roben mi polecił i jestem zadowolony z programiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 10:08, Galadin napisał:

http://the-inquirer.net/default.aspx?article=37899

Szkoda, że tak późno ta premiera, znowu pewnie GF 8600 i 8300 zdobędą rynek bez rywala.


Ano szkoda, ze tak pozno... a ciekawe kiedy 8900 bedzie... chyba jednak sie na to 8800 zdecyduje, bo nie bede czekal do konca roku na 8900 ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 18:58, Chilid napisał:

Hihi piękna wow ale budę musze chyba przerobić bo będzie za długa:D


Prawdopodobnie to może być problemem. Ale i tak większość będzie myślała o kartach poniżej 700 czy 600zł więc te powinny się zmieścić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na razie to mi mój 7800 512mb wystarczy ale pieniążki można juz zbierać na 8900 na wakacjach trzeba zarobić na nową grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 22:02, Mikex napisał:

Nie zetknąłem się z takimi zasilaczami . Produkcja chińska (kontynentalna), więc równie dobrze może być dobry i tani, jak tani i kiepski. Nie wiem. Nie polecam, ale też nie mam zastrzeżeń. Może ktoś inny ma już taki zasilacz i powie Ci dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 07:11, iro1979 napisał:

Zgraj sobie atitool. Będziesz mógł widzieć i kombinować, kontrola temperatury do tego gratis.
Roben mi polecił i jestem zadowolony z programiku.


pamiętajcie że kontrola temperatury to tylko Nvidia, karty ati nie miały plugina w sterowniku - może teraz już mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu mój kolego kupił taką oto kartę (używana kilka dni):
http://sklep.komputronik.pl/Karty_graficzne/AGP_x4/x8/chipset_nVidia/GeForce_7600GS/GeForce_7600_GS_Gigabyte_256MB_TV/ DVI_BOX_AGPx8_/pelny,id,31060/
Z początku wieszała się co 5 minut, ale po podniesieniu napięcia z 1.5V na 1.7V idzie jak strzała. W NFS Carbon była katowana przez 3 godziny i jest stabilna jak skała :) Na kompie Athlon 2400+, 1GB Ram pc400 Carbon działa bardzo płynnie w 1024x768 detale powyżej średnich (blur wyłączony, shadery na medium reszta na high). No i na dodatek jest bezgłośna. Polecam, dobra karta za niezłą cenę - kolega kupił uzywaną za 200zł, więc byłby idiotą gdyby się nie skusił na tę zabawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować