Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Czy można gdzieś w necie dostać wentylator do Sapphire X1600Pro? Albo jakikolwiek zastępczy? Tylko mi nie mówcie, że i tak skończy się to w najbliższym czasie kupnem nowej karty... (i tak to wiem, ale moja psychika broni mojego portfela jeszcze ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja mam też Gigabyt''a Tylko że 7600 GT , równiez kupioną jakiś czas temu okazyjnie.
Podkręcona "leciutko" :P , bezgłośna i jstem bardzo zadowolony z jej pracy. niestety, kiedy pojawi się na rynku 8xxx zostanie zmieniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 08:05, marian538 napisał:

niestety, kiedy
pojawi się na rynku 8xxx zostanie zmieniona :P


W takim razie już musisz zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 08:04, Graffis napisał:

Czy można gdzieś w necie dostać wentylator do Sapphire X1600Pro? Albo jakikolwiek zastępczy?
Tylko mi nie mówcie, że i tak skończy się to w najbliższym czasie kupnem nowej karty... (i
tak to wiem, ale moja psychika broni mojego portfela jeszcze ;P )

poszukaj wentylatorów arctic coolingX1 chyba pasują i są bardzo ciche około 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 09:24, KannX napisał:

> niestety, kiedy
> pojawi się na rynku 8xxx zostanie zmieniona :P

W takim razie już musisz zmienić ;)



Na np 8800GS, może... ale ja raczej miałem na myśli 8600, albo coś koło tego :)
Z reszta kapitał też trzeba mieć :P, za dwa, trzy miechy coś się da rady uzbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 08:04, Graffis napisał:

Czy można gdzieś w necie dostać wentylator do Sapphire X1600Pro? Albo jakikolwiek zastępczy?
Tylko mi nie mówcie, że i tak skończy się to w najbliższym czasie kupnem nowej karty... (i
tak to wiem, ale moja psychika broni mojego portfela jeszcze ;P )

Oczywiście że można dostać , zastępczy wentylator , szukaj na allegra i w sklepach internetowych do o/c PC będzie on nawet wydajniejszy jak ten orginalny jak proponuję coś od Zalmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 08:04, Graffis napisał:

Czy można gdzieś w necie dostać wentylator do Sapphire X1600Pro? Albo jakikolwiek zastępczy?
Tylko mi nie mówcie, że i tak skończy się to w najbliższym czasie kupnem nowej karty... (i
tak to wiem, ale moja psychika broni mojego portfela jeszcze ;P )

http://zenfist.pl/pID/584.htm poszukaj tylko w lepszej cenie - i sprawdź na stronie producentta czy pasuje do x1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2007 o 19:48, sinir napisał:

wydaje mi sie że geforce 7600gs jest lepsze. kolega ma obliviona i o wiele lepiej mu działał
na tej karcie niż na radeonie 1650 pro. nawet bez zmiany procka.

A jak mu działa na tej karcie Oblivion? (a reszta mojego kompa to: Celeron 2,6GHz , 1 gb ram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2007 o 10:33, TigerXP napisał:

Gdybym nie miał swojego 7600 to bym kupił właśnie tego. Sklep też godny polecenia.

Dzięki,własnie o takim czymś myślałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 13:36, Mikex napisał:

GF 8800GTS 320MB teraz czy GF 8900GT późńiej??


Ja tam 8800 GTX kupuje i nie czekam na 8900, bo to wyjdzie pewnie pod koniec roku, to sie nie oplaca czekac... Ja sobie tak mysle, ze najwyzej potem sprzedam tego 8800 i kupie 8900, albo do 9800 poczekam, albo jak to sie bedzie nazywac ;-) Nie ma co czekac na to co bedzie "kiedys" bo w nieskonczonosc bysmy czekali :-) Ale to moje zdanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię EVGA GF 8800GTX KO ACS3 dopiero jak pojawi się pierwsza gra pod DX10. Może tak być jak było z serią FX (którą niestety posiadam)- miały cudownie chodzić pod DX9.0, a wyszło inaczej. A wiadomo coś na temat nowych Radeonów R600? W sumie i tak pewnie wybiorę NVidię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować