Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Czy GeForce 8600 GTS ma 512 MB grafiki ??
Bo 256 nie zabardzo mnie zadawala
moja karta ma 256 Wiedmin mi chodzi ale nie tak dobrze jak bym chcial:(
Ale grac sie da
Karta nie jest AZ tak zla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 12:38, Artas15 napisał:

Czy GeForce 8600 GTS ma 512 MB grafiki ??
Bo 256 nie zabardzo mnie zadawala
moja karta ma 256 Wiedmin mi chodzi ale nie tak dobrze jak bym chcial:(
Ale grac sie da
Karta nie jest AZ tak zla


Oczywiscie, ze ma:

http://www.ateneum.pl/opis_sprz.php?grupa=kgr_pcix16&id=811&nazwa=Karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 16:22, miszczu707 napisał:

co to za firma kart graficznych "zotac" Przeglądam na allegro i jej karty graficzne są stosunkowo
tanie. Ale czy ta firma jest godna polecenia ?


Co prawda jest to swieza firma bo dopiero od marca jak dobrze wyczytalem, ale ma dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 16:22, miszczu707 napisał:

co to za firma kart graficznych "zotac" Przeglądam na allegro i jej karty graficzne są stosunkowo
tanie. Ale czy ta firma jest godna polecenia ?


To jest Sapphire, tylko marka dla Geforców. Z tego, co wiem oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 16:22, miszczu707 napisał:

co to za firma kart graficznych "zotac" Przeglądam na allegro i jej karty graficzne są stosunkowo
tanie. Ale czy ta firma jest godna polecenia ?


Piszesz,że jej karty są stosunkowo tanie ? Dziwi mnie to ale być może w Polsce nie są tak popularne. Marka dosyć nowa ale już teraz wybija się na pioniera szczególnie w segmencie 8800 - kręci karty na poziomie EVGA SSC a jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 07:47, Dann napisał:

> Lepsza jest 8600 GTS którą posiadam i szczerze mówiąc nie narzekam . Timeshift na maksa
, Unreal
> Tournament 3 na maksa , Crysis szybciutko na medium średnia przycinka na high . No ale
ja mam
> jeszcze do tego 2 GB ramu oraz AMD Atlhon 64 X2 5200+ . Ale jeśli koniecznie z serii 8600
to
> GTS .

Heh, podałem w temacie "Upgrade kompa" niemal identyczną specyfikację (też 2 GB RAM i X2 5200+
oraz 8600GT - ale w sumie GTS też mógłby być, bo niewiele droższy w porównaniu do takiego 8800GT)
i odpisano mi, że o graniu w Unreal Tournament 3 lub Supreme Commandera na high (nawet jak
napisałem, że bez AA i AF) mogę zwyczajnie zapomnieć (nawet w 1024 x 768).
A jednak jak widać wszystko jest możliwe. :-) Jednak nie ma to jak sprawdzić coś w praktyce
na własnej skórze, zamiast opierać się na cudzych testach. ;-)
Także muszę powiedzieć, że lekko podniosłeś mnie na duchu. :-P (bo w końcu nie wiadomo, jak
to po świętach z kasą będzie ;-)).


Mi bardzo ten komp pasuje . Czekam aż 8800 któryś stanieje i kupie ,a potem sprzedam moją kartę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:57, Inki napisał:

Mi bardzo ten komp pasuje . Czekam aż 8800 któryś stanieje i kupie ,a potem sprzedam moją kartę
;]


Nie no spoko. ;-)
Ja raczej mam już dosyć czekania. Od paru ładnych lat męczę się na sprzęcie, który nie pociągnie z przyzwoitym FPSem nawet Warcrafta 3 (podczas większych starć, nawet w low detalis, strasznie klatkuje, co uniemożliwia w zasadzie skuteczne microzarządzanie oddziałami) i doszedłem do wniosku, że po świętach (kiedy to mam nadzieję wszystko jeszcze stanieje) wreszcie planuję zakup czegoś bardziej teraźniejszego. :-)
I również rozważam 8800 GTS albo GT, ale możliwe, że może być trochę krucho z kasą. A wtedy liczę na to, że (choćby tymczasowo) jakiś 8600 również da takiemu Supreme Commanderowi albo UT 3 radę (bo do Radeonów jakoś nie jestem przekonany).
I z Twojego opisu wygląda, że jest to jak najbardziej możliwe, także strasznie się cieszę. :-)

PS. W sumie bardziej zależy mi na Supreme Commie, bo UT3 chcę zakupić jedynie z sentymentu do poprzednich części (szczególnie do tej z 1999 roku ;-)) oraz jako skuteczny odstresowywacz po pracy :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:29, Inki napisał:

Supreme Commander dostałem razem z GIgabyte GeForce 8600 GTS właśnie :D


Hehe ... zakładam więc, że musiałeś chociaż odrobinkę w niego pograć. :-)
Czy możesz w takim razie napisać, jak na Twoim PC owa gra się sprawuje ? ;-) Byłbym bardzo wdzięczny za takie informacje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś popytać się w sklepie komputerowym o GF 8800 GT i powiedzieli mi, że będzie dopiero pod koniec grudnia. Na dodatek w cenniku jest cena 999zł, a oni stwierdzili, że jest zaniżona o jakieś 150zł. No i fest, ale mamy zarembistą alternatywę dla 8800 GTS. A tak w temacie: czy GF 7900 GS to jeszcze karta ze średniej półki czy już raczej z tej dolnej? Bo mam taką kartę i ciekawi mnie Wasze zdanie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:57, Dann napisał:

> Supreme Commander dostałem razem z GIgabyte GeForce 8600 GTS właśnie :D

Hehe ... zakładam więc, że musiałeś chociaż odrobinkę w niego pograć. :-)
Czy możesz w takim razie napisać, jak na Twoim PC owa gra się sprawuje ? ;-) Byłbym bardzo
wdzięczny za takie informacje. :-)


Heh rozczaruje Cię :) Nie grywam w strategie , ale w piątek na pewno zainstaluje i Ci napisze jak się sprawuje masz moje gg: 6700159 . Napisz do mnie to już Ci dokładnie napisze na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta nie jest zła, porównywalna do X1950PRO (trochę gorsza). Jak masz to się ciesz - w nowe gry może na maxa nie pograsz, ale ta karta ma jeszcze swoją wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Strony benchmarkowe napędziły koniunkturę NVidii prezentując testy GF 8800GT. Niestety przy tej okazji nasi pośrednicy wszelkiej maści handlujący częściami komputerowymi stwierdzili, że dlaczego mieliby nie zarobić. Więc średnia cena za 8800GT niezbyt znanej marki Zotac kosztuje ~1200PLN. Jakie będą ceny wersji wydanych przez potentatów (EVGA, Gigabyte, Asus)? Można się tylko spodziewać. Obawiam się, że dzięki hurtownikom ta karta może być wielką porażką NVidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:10, Inki napisał:

Heh rozczaruje Cię :) Nie grywam w strategie , ale w piątek na pewno zainstaluje i Ci napisze
jak się sprawuje


No co Ty, mieć taką grę w prezencie i nie zagrać ? :-) Ja za taki bonus pewnie błogosławiłbym Gigabyte''a. :-P
Chociaż nigdy w Sup Comma nie grałem, jednak TA jest moją strategią numero Uno ... potem długo, długi nic. :-)
A podobno SC jest do niej dość podobny.
Anyway, nie musisz być specem od strategii, po prostu rozegraj kilka pojedynczych walk na easy ;-P, posprawdzaj różne ustawienia graficzne itd. ;-)
Mi w zasadzie nawet 1024 x 768 w zupełności wystarczy, bez AA czy AF, byle detale graficzne nie były all na low.

Dnia 27.11.2007 o 22:10, Inki napisał:

masz moje gg: 6700159 . Napisz do mnie to już Ci dokładnie napisze na gg


Na gg niestety nie przejdzie, bo ja tego programu zwyczajnie nie używam (względy bezpieczeństwa ;-)).
Jeśli jesteś w stanie, to bardzo bym prosił o jakiekolwiek informacje tu, na tym forum. Ewentualnie możemy przenieść rozmowę do tematu o samej grze.
Nie musisz pisać eseju czy recenzji. Proszę tylko o kilka zdań, np. na takich a takich ustawieniach gra chodziła idealnie i nie zacięła się ani razu, nawet podczas gigantycznego starcia trzech wielkich armii :-P (i mam nadzieję, że tak właśnie będzie :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:26, Dann napisał:

Chociaż nigdy w Sup Comma nie grałem, jednak TA jest moją strategią numero Uno ... potem długo,


O stary, ja też uwielbiam Total Annihilation. To była szczerze mówiąc moja pierwsza gra, w jaką pocinałem na swoim pierwszym komputerze, ale tak w nią wsiąkłem, że i czasem dziś lubię sobie ją odpalić. Szczególnie, że udało mi się zdobyć dodatek Core Contigency. A wiesz może, jak w ogólnym rozrachunku ma się TA: Kingdoms? Bo nigdy z tym tytułem nie miałem styczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:42, Agntx napisał:

O stary, ja też uwielbiam Total Annihilation. To była szczerze mówiąc moja pierwsza gra, w
jaką pocinałem na swoim pierwszym komputerze, ale tak w nią wsiąkłem, że i czasem dziś lubię
sobie ją odpalić. Szczególnie, że udało mi się zdobyć dodatek Core Contigency.


Witam w klubie. :-) Co tu więcej pisać : gra rządzi i tyle. ;-P
I mam nadzieję, że na Supreme Commanderze też się nie zawiodę. W końcu nie bez powodu (mam nadzieję) okrzyknięto go duchowym spadkobiercą TA. ;-)

Dnia 27.11.2007 o 22:42, Agntx napisał:

A wiesz może,
jak w ogólnym rozrachunku ma się TA: Kingdoms? Bo nigdy z tym tytułem nie miałem styczności.


Powiem tak. Swojego czasu przeszedłem całą kampanię tej gry. To jakby taki TA w świecie fantasy, gdzie dostępne są bodajmy cztery nacje, reprezentujące cztery podstawowe żywioły (lub jakoś tak).
Anyway, gra mnie bardzo wciągnęła, choć było to już dość dawno temu. I osobiście oceniam ją jak najbardziej pozytywnie. Niestety , co do opinii i recenzji z czasopism itp., to nie mam pojęcia, bo nic mi teraz z tej materii nie przychodzi do głowy.
Ja w każdym razie ze swojej strony jestem "na tak" ;-P

A wiesz co ? Najlepiej o danym produkcie przekonać się samemu. ;-) Jeśli chciałbyś naprawdę w tą wersję TA zagrać i mieszkasz gdzieś blisko Warszawy, to mogę Ci tą grę nawet oddać za darmo. :-) Mam ją w wersji oryginalnej i w sumie u mnie tylko leży i się kurzy od lat. :-) (ot taki prezent świąteczny ;-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 23:03, Dann napisał:

A wiesz co ? Najlepiej o danym produkcie przekonać się samemu. ;-) Jeśli chciałbyś naprawdę
w tą wersję TA zagrać i mieszkasz gdzieś blisko Warszawy, to mogę Ci tą grę nawet oddać za
darmo. :-) Mam ją w wersji oryginalnej i w sumie u mnie tylko leży i się kurzy od lat. :-)
(ot taki prezent świąteczny ;-P)


No dzięki za ofertę, ale niestety nie mieszkam w okolicach Warszawy, tylko 400km na południowy-wschód :P No to się cieszę, że seria TA się nie splamiła i Kingdoms też było dobrym tytułem. W sumie nie zależy mi na nim nie wiadomo jak, ot taka ciekawostka. Supreme Commandera miałem właśnie kupować ze względu na to dziedzictwo, ale demko jakoś mnie zbytnio nie przyciągnęło. Jednak wolę klasyczne strategie. Chętnie bym zagrał w jakiś nieoficjalny dodatek do TA. A jak to jest z serwerami do gier netowych? Bo ja próbowałem się połączyć i za każdym razem wyskakuje mi błąd. Może serwery już pozamykali? (Tak, mam oryginała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować