Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

/.../

Ściągnij i zainstaluj ATI Tool. Tam jest programik do testowania karty graficznej (czy nie jest uszkodzona). Działa z kartami NVidii również. Zapuść ten test na 30 minut - aby mieć 100% pewność, że jest miarodajny. Jeśli test nic nie wykaże spróbuj zainstalować ponownie te same sterowniki lub inne (o innym numerze). Sposób odinstalowania i zainstalowania znajdziesz w poście przypiętym do tego wątku.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat czy wybrać GeForcea 9600GT czy może Radeona 3850 z 512Mb pamięci. Obydwie karty mają szynę 256 bitową a cena też jest zbliżona. Poleciłby ktoś w którą z tych dwóch kart lepiej zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 16:39, dave03 napisał:

Ja mam dylemat czy wybrać GeForcea 9600GT czy może Radeona 3850 z 512Mb pamięci.


9600GT jest szybsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:14, Meketh napisał:

Mam problemy z Gigabaytem 8800gt 512mb Turbo Force Otóż po pewnym czasie gry(narazie
zaobserwowałem to w Wiedzminie) obraz zawiesza mi się na chwilę po czym pojawiają się
artefakty, wie ktoś czym to jest spowodowane, czy to może jakiś wadliwy egzemplarz karty?


Mam identyczny problem i nie wiem co z tym zrobic! :( Help! :( W załączniku obrazek.

Mój komp:
Core 2 Quad Q6600
ASUS 8800GT 1GB
4GB RAM
Vista 64 bit

P.S. A Ty jakiegos masz kompa i jaki system?

20080229171333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:14, sferis napisał:

Mam identyczny problem i nie wiem co z tym zrobic! :( Help! :( W załączniku obrazek.


Bo 8800 GT już tak ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:16, dawidos170 napisał:

> Mam identyczny problem i nie wiem co z tym zrobic! :( Help! :( W załączniku obrazek.


Bo 8800 GT już tak ma...


Ale rada ... Nie wierze w to, ze wyprodukowaliby az tyle wadliwych modeli ... Przeciez takie firmy jak ASUS czy Gigabyte testowali to wszystko, na pewno by zauważyli, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos orientuje sie czy serwis kart graficznych ASUSa we Wroclawiu dziala dobrze czy zle? Bo juz z kolejna karta ASUSa mam problem i karta po raz kolejny zostala mi zwrocona w praktycznie takim samym stanie, w jakim byla oddana i nie wiem do kogo sie przyczepic, do sklepu czy do serwisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta jest uszkodzona, system itp nie są winne.Mam nowy komputer na początku miałem sytuację że zainstalowali mi nie tą kartę, chociaż chipset ten sam mianowicie Geaforca Gigabytea 8800gt ale z 256mb ramu.Na tamtej karcie wszystko chodziło ok, żadnych artefaktów nie było, więc wynika z tego że ta 512 jest uszkodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 17:19, sferis napisał:

Ale rada ... Nie wierze w to, ze wyprodukowaliby az tyle wadliwych modeli ... Przeciez
takie firmy jak ASUS czy Gigabyte testowali to wszystko, na pewno by zauważyli, że coś
jest nie tak.


Tylko to nie moja opinia a wielu osób. Na pclabie jest to samo,że 8800 Gt arty pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam takie pytanie w imieniu kolegi: Co mu byście polecili...
http://www.allegro.pl/item317007703_agp_sparkle_geforce_7600gs_256mb_dd r2_ultra_ii_box.html
http://www.allegro.pl/item315454997_agp_palit_geforce_7300gt_2 56mb_ddr3_sonic_400_1000.html
Ja mu osobiście polecam ten drugi wariant... a wy? bo uparł sie że im wyższy numerek tym lepsza karta -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 10:22, Mateusz9214 napisał:

A teraz mam takie pytanie w imieniu kolegi: Co mu byście polecili...
http://www.allegro.pl/item317007703_agp_sparkle_geforce_7600gs_256mb_dd r2_ultra_ii_box.html
http://www.allegro.pl/item315454997_agp_palit_geforce_7300gt_2 56mb_ddr3_sonic_400_1000.html
Ja mu osobiście polecam ten drugi wariant... a wy? bo uparł sie że im wyższy numerek
tym lepsza karta -_-

teoretycznie tylko, 7600GS na pamieciach ddr2 to raczej nieciekawa karta, ta druga z kolei miala swego czasu najlepszy stosunek wydajnosci do ceny wsrod GF7xxx, nie zapominajmy jednak ze to wowczas juz byla karta low-middle endowa. Z tych dwoch bralbym to 7300 GT. Probowalbym jednak wyhaczyc GF7600 GS lub GT na pamieciach DDR3, od biedy moze byc nawet 128mb ram, duzo na tym sie nie traci, a ogolna wydajnosc jest lepsza za bardzo zblizona cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem:
Zamierzam kupić 8800 gt i nie wiem jakiej firmy, gigabyte, asus, czy inna
Może ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:47, Rafcio03 napisał:

Może ktoś pomóc?


Zotac,EVGA, Palit, Asus ze zmienionym chłodzeniem, Galaxy. Kwestia zegarów i chłodzenia. Oraz ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:47, Rafcio03 napisał:

Mam mały problem:
Zamierzam kupić 8800 gt i nie wiem jakiej firmy, gigabyte, asus, czy inna
Może ktoś pomóc?


Polecam Evga lub Galaxy chyba najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam sterowników do karty GeForceGO 6100 i coś mi nie idzie :/
A te na stronie producenta mojego laptopa (Asusa) są chyba mocno przestarzałe...
Przy próbie zmiany rozdzielczości w medal of honor aa wyskakuje mi błąd:
GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 15:26, Deejay napisał:

szukam sterowników do karty GeForceGO 6100 i coś mi nie idzie :/
A te na stronie producenta mojego laptopa (Asusa) są chyba mocno przestarzałe...
Przy próbie zmiany rozdzielczości w medal of honor aa wyskakuje mi błąd:
GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem

no masz coś z bibliotekami (sterownikami) OpenGL.... http://www.pobieralnia.pl/artykul-8-opengl--wyjasnienie-co-i-jak.html - faktycznie potrzebe są ci nowe stery do grafy ;P [a to, że masz latopa to już osobna sprawa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 13:47, Rafcio03 napisał:

Mam mały problem:
Zamierzam kupić 8800 gt i nie wiem jakiej firmy, gigabyte, asus, czy inna
Może ktoś pomóc?


Jakbym miał kasę na kartę graficzną, dzisiaj wziąłbym 8800GT od Galaxy.
Kosztuje ona około 699 zł, więc jest to jeden z najtańszych 8800GT. Zotac jest droższy, tyle że ma bardzo dużą wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować