Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Fotka.pl co o tym myślicie?

460 postów w tym temacie

i ty pozwoliłeś żeby dziewczyna tak się stoczyła ja tam siostrę dyskretnie kontroluje i raz już dostała po uszach za jakieś gadki z jakimś tam Lawstorantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie..siostrę. A to jest moja koleżanka ze szkoły, jedna z największych fotomanek na świecie...i że ja tego nie zauważyłem wcześniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 17:33, Baluk25 napisał:

/.../


Wiesz to co mówisz jest śmieszne, to co dałeś jest żałosne, to co próbujesz mi przekazać też jest śmieszne. To, ze fotka jest dla osób powyzej 15 lat, a nie dla gówniarzy poniżej tej granicy wieku tego już wspomniać nie muszę. Winę w tej sprawie ponosi administracja fotki, rodzice i po części ale w mniejszej uzytkownicy. Admini bo nie kasują tych kont, rodzice, bo nie umieją wychować dzieci aby stosowały sie do tego, ale też ponieważ nie umieją kontrolować zachować dzieci. A oni, ci użytkownicy, który są poniżej tej granicy 15 lat są najmniej winni, bo oni chcą tylko być na rowni z innymi rówieśnikami, nie chcą być gorsze. To, że slang jest używany to nic złego, to że pisze się jush, boshe to tylko chwilowa moda, nie powiem ze interesujaca i ciekawa, bo nie, ale nie mam nic przeciwko by ktoś mógł sobie tak pisac. To rodziców wina że dziecko zastępuje polski język, polską pisowanie slongiem, to jest niedopilnowanie dziecka. Ten głupi a zarazem żałosny tekst nt 40 lat później jest troche nietrafiony, ponieważ tak jak wspomniałem to jest tylko chwilowe, a pozatym używanie przez odpowiednią grupę wiekową. To, ze koleżanka jest uzależniona od tego serwisu to nie jest tylko jej wina, to jest jej wina że chce tą gwiazdę. To wina jej koleżanek, ktore trzymają ją w tym. Jednak jej wina także jest, ponieważ jakby znalazła motywacje to by usunęła konto, ale widać ze nie ma kto jej pomóc, pomóc usunąć konto. Nie siłą, nie głupimi tekstami, glupi docinkami, tylko rozmową, szczerą rozmową, taką prtzyjacielską. Śmiejesz sie z niej a ręki nie wyciągniesz, próbujesz tepić, a nie masz o tym pojęcia. Zastanów się nad tym co napisałem, ale szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 17:33, Baluk25 napisał:

Dobra, rozumiem, z tym nie da się wygrać, ale jeżeli chcesz, żeby za kilka lat młodzież
w wieku 10-15 lat żyła tylko fotką.pl i żeby mówiła jak pokemony itp. Zobacz, powstanie
jeszcze kilka takich serwisów i co? Też się zalogują, a za np. 40 lat, jak będziemy już
starzy, kto będzie wtedy mówił, normalnym polskim językiem? Nikt, wyjdzie on z użycia,
będzie językiem archaicznym, bo będzie zapisywany jako boshee, a czytany to w ogóle nie
będzie, bo te wszystkie nastolatki nie będą miały czasu na naukę czytania. Jako przykład
podam dzisiejszą rozmowę z moją koleżanką na GG:

Mody mają to do siebie, że przemijają. A wizje nadciągającego armegedonu sprowadzonego przez fotka.pl są dla mnie co najmniej absurdalne. Równie dobrze dziewczyna mogła sprawdzać swój "skill" manipulatorki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jej nienawidze chociaz mam tam konto:P Mam bo dziewczyna ma a to byloby nie do pomyslenia zeby miala w ziomkach kogo innego na 1 ooo co to to nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś użył bez pozwolenia czyiś danych personalnych i zdjęcia podlega prawu? Jaka kara i do kogo zgłosić takie nadużycie ? I najważniejsze jaka jest kara?
Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 13:09, Baluk25 napisał:

Do czego niby? Komentowania pustych lalek Barbie? ;>


A sam nie wiem szczerze mówiąc ale jak tam jest to konto to niech będzie i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 13:09, Baluk25 napisał:

Do czego niby? Komentowania pustych lalek Barbie? ;>


I znów uogólniasz widze. I znów robisz to niepotrzebnie. Skąd wiesz czy przypadkiem nie chce tak poznać jakieś dziewczyny do której nie umie podejść (nie każdy jest super, zarąbisty aby podejść od razu, inni wolą spokojnie)? A skad wiesz czy do czegoś innego? A tak pozatym skąd wiesz?
Ja nadal czekam na odpowiedź na mojego posta wyżej, bo bardzo mnie zastanawia co wymyśliłeś aby potwierdzic ze masz rację. Chyba, ze ten post Cię po prostu przerósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie się zastanawiam ... po co komu konto na fotce.pl ? Oprócz "słocjutkich dziefcynek" ( które to odstawiają tam takie akcje że szkoda słów ) spotkać tam też można inne osoby ... i właśnie to mnie dziwi. Znaczy to że ktoś ma tam konto w ogóle ... po co komu takie ustrojstwo? O ile taka na przykład nasza-klasa miała ( ma ? ) jakiś sens ( przynajmniej w założeniu ) to w przypadku fotki naprawdę dziwi mnie taka popularność tegoż serwisu ... Chyba nigdy nie zrozumiem tego dlaczego ludzie zakładają sobie profile na fotce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:09, KŁEJK napisał:

Tak właśnie się zastanawiam ... po co komu konto na fotce.pl ? Oprócz "słocjutkich dziefcynek"
( które to odstawiają tam takie akcje że szkoda słów ) spotkać tam też można inne osoby
... i właśnie to mnie dziwi. Znaczy to że ktoś ma tam konto w ogóle ... po co komu takie
ustrojstwo? O ile taka na przykład nasza-klasa miała ( ma ? ) jakiś sens ( przynajmniej
w założeniu ) to w przypadku fotki naprawdę dziwi mnie taka popularność tegoż serwisu
... Chyba nigdy nie zrozumiem tego dlaczego ludzie zakładają sobie profile na fotce ...

Bo ogólnie dziewczyny lubią zwracać na siebie uwagę, dlatego jak gdzieś wychodzą to się ładnie lub wyzywająco ubierają. Tak samo jest na fotce.pl . Wystroją się, wymalują i chcą się pokazać, moje koleżanki codziennie tam przesiadują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:15, Dominik000 napisał:

Bo ogólnie dziewczyny lubią zwracać na siebie uwagę, dlatego jak gdzieś wychodzą to się
ładnie lub wyzywająco ubierają. Tak samo jest na fotce.pl . Wystroją się, wymalują i
chcą się pokazać, moje koleżanki codziennie tam przesiadują.

Takie osóbki to ja szerokim łukiem omijam ... chodziło mi o to że ja nie rozumiem całego tego zamieszania wokół fotki tj. jej popularności. Te "dziefcynki" mnie nie interesują. Po prostu dziwi mnie to że INNE osoby mają tam konto ( po co ? ) i w sumie na czym ten cały fenomen polega ( jeszcze raz podkreślam - nie mówię tu o jakichś nastolatkach obojętnie jakiej płci tylko o normalnych, dorosłych ( lub prawie dorosłych ) osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:09, KŁEJK napisał:

/.../

Odpowiedzi jest masa. Jedni chcą poczuć się lepiej, ponieważ są w szkole wyśmiewani, a tu na tej fotce mają wysoką średnią i myślą, że są "kimś", szukają dziewczyny/chłopaka wiedząc, że nie mogą się spotkać przez odległość. Nasza klasa powoli zamienia się w drugą fotkę. Ludzie dodając zdjęcia zazwyczaj otrzymują komentarze "Ale super zdjęcie" itd. Zamiast napisać coś bardziej konkretnego.
"Fotkowe" społeczeństwo jest jeszcze bardziej zabawne. Nieraz przechodzi taka dwójka koło siebie i mimo tego,że mają siebie w "znajomych" to nawet sobie cześć nie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:18, Earthshaker napisał:

Odpowiedzi jest masa. Jedni chcą poczuć się lepiej,

może i fotka pomoże poczuć im się lepiej ale to nie jest chyba najlepsze wyjście w takiej sytuacji ...
>ponieważ są w szkole wyśmiewani,
ze mnie też się wyśmiewali etc. i jakoś sobie poradziłem ... wiem że nie każdemu się udaje ale w takich przypadkach należy się kierować do odpowiednich osób i interweniować ...

Dnia 17.05.2008 o 14:18, Earthshaker napisał:

a tu na tej fotce mają wysoką średnią i myślą, że są "kimś", szukają dziewczyny/chłopaka

szukanie "drugiej połówki" przez sieć ? Hmm ... chyba jestem trochę "nie na czasie" bo ja tak bym nie szukał ... cóż społeczeństwo się zmienia ... czy na lepsze ... wątpię ...

Dnia 17.05.2008 o 14:18, Earthshaker napisał:

wiedząc, że nie mogą się spotkać przez odległość. Nasza klasa powoli zamienia się w drugą
fotkę.

Nie wiem, nie mam ani na fotce ani na NK konta więc wiem to tylko z opowieści innych ale to raczej prawda ... :/

Dnia 17.05.2008 o 14:18, Earthshaker napisał:

"Fotkowe" społeczeństwo jest jeszcze bardziej zabawne. Nieraz przechodzi taka dwójka
koło siebie i mimo tego,że mają siebie w "znajomych" to nawet sobie cześć nie powiedzą.

jw.

PS. wracam za kilka minut jakby co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:09, KŁEJK napisał:

/.../


Trzymając się mojego toku rozgryzienia serwisu, uznaję ze popularność opiera sie na systemie "Ona ma, to ja nie nie będę gorsza i też będę mieć". Wielu dziewczynom, ale też chłopakom właśnie najbardziej zależy na byciu na równi wśród rówieśników i nie tylko. Tak sie rodzą przypadki na fotce gdzie pojawiają się 13 letnie bachory, bo koleżanka 16 letnia też ma. I taki jest system. Fotka nie miała byc takim założeniem, tylko rozwój wymusza takie sytuacje. Teraz fotka jest głównie wrogiem nr jeden i nie dziwie się dlaczego. Poziom spada, pojawiają się konta młodzików, osób urodą które szczerze nie zasługują na bycie na tym serwisie i tak się rodzi czepianie serwisu całego, a nie tylko wymienionych tu czynników.
A nasza-klasa miała sens, ma, ale jest on coraz mniej widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 14:25, wip_01 napisał:

Trzymając się mojego toku rozgryzienia serwisu, uznaję ze popularność opiera sie na systemie
"Ona ma, to ja nie nie będę gorsza i też będę mieć".

I to jest właśnie jedna z najbardziej mnie denerwujących rzeczy w ludziach w ogóle ... Taki głupi owczy pęd ... on/a ma konto na fotce, to ja też muszę mieć ... on pali to ja też muszę bo będę frajerem ... ech ... żenada na maksa ... ilu ja ludzi widziałem w gimie i w średniej którzy przez to się stoczyli na dno ... cóż sami tego chcieli ...
>Wielu dziewczynom, ale też chłopakom

Dnia 17.05.2008 o 14:25, wip_01 napisał:

właśnie najbardziej zależy na byciu na równi wśród rówieśników i nie tylko.

No jasne ... przecież wiadomo że "trzeba być zgranym i zniżyć się do poziomu innych ( tych co przewodzą w grupie rówieśników a tacy wiadomo jacy zazwyczaj są ... ) a nie być sobą i pozostać wiernym swoim poglądom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować