Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Fotka.pl co o tym myślicie?

460 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 17:51, Baluk25 napisał:

Nie licząc moich koleżanek <rotfl>. A najbardziej wkurza mnie to, jak te wszystkie
dzieci piszą falą. Aż oczy wychodzą na wierzch ;]


Piszą takie głupoty że aż żal, a te opisy, wogóle nie zgadzają się z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Widziałem w jednym jak nazwała samą siebie ,,zdzirą" i ,,suc*" :D Więc, one chyba czytają w necie kawałek cytatu, biorą cały, a później inni łapią rotfla. Co do tych opisów to jeden wielki bzdet, bo tam umieszczają reklamy fotoblogów i takich innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 18:08, Kraju92 napisał:

Piszą takie głupoty że aż żal, a te opisy, wogóle nie zgadzają się z rzeczywistością.


Tu się zgadzam z tobą, dużo osób łamie regulamin fotka.pl , np. zamieszczają nie swoje zdjęcia, a co niektórzy nawet się podszywają za znane "Gwiazdy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm...Widziałem w jednym jak nazwała samą siebie ,,zdzirą" i ,,suc*" :D Więc, one chyba
> czytają w necie kawałek cytatu, biorą cały, a później inni łapią rotfla. Co do tych opisów
> to jeden wielki bzdet, bo tam umieszczają reklamy fotoblogów i takich innych ;)

Dokładnie, mam kolegę chuligana (nie mój kolega, znaczy klasowy) i napisał w profilu że jest czuły, miły, sentymentalny itp. To jest stek bzdur, aż wymiotować mi się chce jak takie coś widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak ma takie rzeczy do wyboru to co ma zrobić? Jakby tam były takie jak ,,niechlujny, głupi, brudny" itp itd, to by było można mieć do niego żal, ale tak to się nie przejmuj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 18:26, Baluk25 napisał:

No wiesz, jak ma takie rzeczy do wyboru to co ma zrobić? Jakby tam były takie jak ,,niechlujny,
głupi, brudny" itp itd, to by było można mieć do niego żal, ale tak to się nie przejmuj
;]


Ale nie tylko mnie to denerwuje, ale wszystkich moich kolegów (też anty fani fotki), skoro taki nie jest, to po co to wypisuje, pomimo tego że fotki ma nie za ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baluk w fajnym towarzystwie się obracasz ^^
kiedyś na joemonsterze robili taki eksperyment że wszystkim 0 dawali ;)
Jak poszukacie to znajdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 17:54, Kraju92 napisał:

Ja fotka.pl po prostu nie znoszę, na samo to słowo już nie mogę wytrzymać. Jak dla mnie
to serwis jest tak samo niepotrzebny jak nasza-klasa.pl

Akurat nasza-klasa ma sens dla ludzi po 30-stce, mój stary się zarejestrował i już nawet jakąś imprezę klasową robi:D A fotka to po prostu wyszukiwarka idiotów. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 21:33, azur65 napisał:

Akurat nasza-klasa ma sens dla ludzi po 30-stce, mój stary się zarejestrował i już nawet
jakąś imprezę klasową robi:D A fotka to po prostu wyszukiwarka idiotów. I tyle.


Zbyt ogólnikowo podchodzisz do sprawy. Wiele z moich znajomych, którzy nie są pustymi durniami ma tam konta - tak po prostu. Gdy ktoś nie umie żyć bez tego serwisu i próbuje przez niego szukac kolegów, których nie ma w realu to wtedy można się dziwić, ale jak ktos ma to konto by sobie było to nie mam nic przeciwko. Gorzej jak zaczyna się za bardzo angażować. Ja jednak z okazji ukończenia 18 roku życia skończyłem z tą dziecinadą bo po trzech latach już się nudno zaczęło robić. Jakoś nie odczuwam żadnego dyskomfortu z tego tytułu. Nie mam jednak zamiaru nikomu cisnąć "bo ma konto na fotce". Są inne rzeczy za które można komuś cisnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 21:43, YahooPL napisał:

Zbyt ogólnikowo podchodzisz do sprawy. Wiele z moich znajomych, którzy nie są pustymi
durniami ma tam konta - tak po prostu. Gdy ktoś nie umie żyć bez tego serwisu i próbuje
przez niego szukac kolegów, których nie ma w realu to wtedy można się dziwić, ale jak
ktos ma to konto by sobie było to nie mam nic przeciwko. Gorzej jak zaczyna się za bardzo
angażować. Ja jednak z okazji ukończenia 18 roku życia skończyłem z tą dziecinadą bo
po trzech latach już się nudno zaczęło robić. Jakoś nie odczuwam żadnego dyskomfortu
z tego tytułu. Nie mam jednak zamiaru nikomu cisnąć "bo ma konto na fotce". Są inne rzeczy
za które można komuś cisnąć ;)

Może. Ale jak patrzę na takie zdjęcie dziewczyny z mojej klasy to płakać się chce.

20080505214650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 21:47, azur65 napisał:

Może. Ale jak patrzę na takie zdjęcie dziewczyny z mojej klasy to płakać się chce.


Faktycznie aż żal bierze, ale nie możesz wszystkich oceniać jedną miarą. Nie zaprzeczę jednak, że fotka.pl jest wypełniona po brzegi mało rozumnymi laskami. Trochę przykre ale w sumie co mnie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz takich zdjęć jak wyżej gorsze są zdjęcia gdzie dziewczyny wymyślają jakieś pozy... jakieś fotki z profilu i jeszcze usta jak by chciały całować. Zamiast dać jakieś normalne zdjęcie to wymyślają coś CoooDAtsHNEgO ;D
Co wchodzę na naszą klasę to kilka takich widzę. Widać, że i ten jeszcze w miarę porządny portal zaczęły opanowywać dzieci fotki.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2008 o 21:47, azur65 napisał:

> po trzech latach już się nudno zaczęło robić. Jakoś nie odczuwam żadnego dyskomfortu

> z tego tytułu. Nie mam jednak zamiaru nikomu cisnąć "bo ma konto na fotce". Są inne
rzeczy
> za które można komuś cisnąć ;)
Może. Ale jak patrzę na takie zdjęcie dziewczyny z mojej klasy to płakać się chce.

O kurcze naprawdę takie niecodzienne. Ale najbardziej nie rozumiem takich dziewczyn co dają zdjęcia ze szczyptą erotyki albo i już całkiem erotyczne, co wywalą pośladki w stringach. Przecież jak się dodaje fotki to jest obok napisane jakich zdjęć nie należy dawać.A: napisane i jeszcze są przykładowe zdjęcia i to się naprawdę rzuca w oczy więc na pewno to widzą osoby, które właśnie wsadzają zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalibyście już spokój tej fotce :) Baluk25 walczysz z wiatrakami. Z głupotą nie wygrasz, bo ona jest starsza niż świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ktore to maja nawet fajne fotki.Niektore
Fotka jest zjeba** .Wstyd sie przyznac ale ja mialem profil na fodce przez jeden miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś profil na Fodce? Dasz link, też się tam zaloguję. A co do twojego posta, to może jakieś argumenty, a nie nabijanie postów.

Hunter07: Ta ale jakby np. Całe nasze forum zrobiło taki najazd, to kto wie...może by się powiódł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 17:16, Baluk25 napisał:

Hunter07: Ta ale jakby np. Całe nasze forum zrobiło taki najazd, to kto wie...może
by się powiódł ;)


Hunter napisał krótko, treściwie i zawarl niepodważalną i nie naruszoną prawdę. Z tym nie wygrasz. Czy byc miał od groma głupków którzy by się tego podjęci to i tak nic by to nie dało, nawet jakieś głupiej satysfakcji. Dlaczego głupków spytasz. Otóż tylko człowiekowi głupiemu będzie przeszkadzać istatnienie serwisu w internecie ktory cieszy się popularnością ok. 7kk ludzi. Człowiek mądry spojrzy i uzna że jak jest to niech bedzie i tak sie on nie zaloguje, a patrzeć jak nie chce to nie musi wchodzic i oglądać. To jest TYLKO strona internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozumiem, z tym nie da się wygrać, ale jeżeli chcesz, żeby za kilka lat młodzież w wieku 10-15 lat żyła tylko fotką.pl i żeby mówiła jak pokemony itp. Zobacz, powstanie jeszcze kilka takich serwisów i co? Też się zalogują, a za np. 40 lat, jak będziemy już starzy, kto będzie wtedy mówił, normalnym polskim językiem? Nikt, wyjdzie on z użycia, będzie językiem archaicznym, bo będzie zapisywany jako boshee, a czytany to w ogóle nie będzie, bo te wszystkie nastolatki nie będą miały czasu na naukę czytania. Jako przykład podam dzisiejszą rozmowę z moją koleżanką na GG:


Ja 16:44:06
cześć
Agatka 16:44:29
kupisz mi gwiazde na fotc e? ;>
Ja 16:44:34
niet ;p
Ja 16:44:42
przecież miałaś kilka
Agatka 16:45:10
ale sie skonczyly :(
Ja 16:45:22
ojjoj ;]
Agatka 16:45:29
;(
Ja 16:45:49
a tak, to co u Ciebie? ;>
Agatka 16:46:03
smutno mi (:
Ja 16:46:43
czemu? ;]
Agatka 16:46:52
bo nie mam gwiazdy ...
Agatka 16:46:54
:((:(;(;9:(:((:(:
Ja 16:47:00
i dlatego jest Ci smutno?:D
Ja 16:47:03
oj przestań ;p
Agatka 16:47:20
no a moze nie ?!
Agatka 16:47:24
dobra czerwsc ....:(:9
Ja 16:47:26
już myślałem, że coś się stało, a tu takie coś ;p
Ja 16:47:35
czerwsc?;d
Agatka 16:47:59
nie czepiaj sie ... jest mi wystarczajaco smutnio :((
Ja 16:48:20
oj nie smuć się ;]
Ja 16:48:32
jak będę miał nadmiar kasy, to Ci kupie tą gwiazde ;]
Ja 16:48:36
ale nic nie obiecuje
Agatka 16:48:56
tylko ze ja cche ja dzis ..! ;(:(:(:(:(:(:(:9;9;;((:((
Agatka 16:48:56
pa..
Ja 16:49:08
a po co Ci już dziś? ;d
Agatka 16:49:22
po cos ..:((
Ja 16:49:23
w sumie to tak, jeśli nie patrzeć to ta gwiazda nic nie daje ;]
Agatka 16:49:29
pa..!:(:(:(:(:(::9;9;9;;9;9;(:(;9;9;9;9:((:

I co teraz powiesz? A jeszcze pół roku temu uważałem ją za porządną, inteligentną dziewczynę, ba nawet bardzo ją lubiłem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować