Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Pro Street - zapowiedź

106 postów w tym temacie

Hakken

Need for Speed to jedna z najdłuższych i najlepiej znanych serii gier traktujących o wyścigach samochodowych. W jej najnowszej części, noszącej podtytuł Pro Street szykuje się prawdziwa rewolucja. Czy będą to zmiany na lepsze pokaże czas, bo nikt tak nie weryfikuje pomysłów jak fani. Zresztą poczytajcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Pro Street - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 15:55, dannik napisał:

Ciekawe. Choc wiadomo, że jest to inna formuła NFS. Ogólnie gra może byc bardzo dobra. :)

Też tak sądze. Wszystki inne części taj gry podobały mi się i ta dobrze się zapowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Twórcy postanowili, iż cofną się do czasów Undergrounda i zabiorą graczom możliwość zwiedzania i jeżdżenia sobie po dość sporym obszarze miejskich zabudowań."

Po tym zdaniu przestałem czytać zapowiedź i wróciłem do U2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszędla mnie innowacyjnny Need for Speed :) Parę rzeczy dodali parę zabrali :) Nie wiem co mieli do dragów tych w Most Wanted, mnie się bardzo podobały były ciekawe. Bardzo dobry może być model zniszczeń ale pewnie cena kosmiczna a wymagania jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:15, Linux M napisał:

Hmm, czyżby pre-ordery niedługo? ;)


Jeżeli tempo, które było przy grze Skate zostanie zachowane, to pre-ordery jeszcze w tym tygodniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrali freeride?! Niee, tego im nie wybaczę. To będzie pewnie kolejny gniot od EA. Jak to mówią: "NFS skończył się na Undergroundzie 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, czy gra okaże się dobra. Jak będzie gniotem nie będe już kupował gier EA. Mam jednak nadzieję, że elektronicy nie zmarunują kolejnej (po FIFie) znakomitej serii gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:28, Heroes1990 napisał:

Zabrali freeride?! Niee, tego im nie wybaczę. To będzie pewnie kolejny gniot od EA. Jak to
mówią: "NFS skończył się na Undergroundzie 2".

Heh, dla mnie NFS skończył się na Hot Pursuit 2. No powiedzmy, że pierwszy Underground tez był strawny chociaż klimat już nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:28, Heroes1990 napisał:

Jak to mówią: "NFS skończył się na Undergroundzie 2".


Jak to mówią: "NfS skończył się na Porsche 2000". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh Nie mówcie tu, że to będzie gniot... Pożyjemy zobaczymy, po zapowiedzi niczego nie można wnioskować.. Np Gothica 3 zapowiedzi były super itp.. a gra okazała się gniotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie zmiany :) może na dobre mniejmy nadzieję może wrócą do korzeni seri IISE :) najlepiej ją wspominam, fakt że kiedyś nie rasowało się, ale doświadczenie + inowacyjność może = HIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 16:44, Lucas the Great napisał:

> Hmm, czyżby pre-ordery niedługo? ;)
Niemal na pewno. Ekipa gram.pl jest czujna :)


To może pewnie do końca miesiąca preorder będzie w promo cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować