Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

W team fortress 2 nie raz widzę,że większosć graczy ma np.miotacz ognia 10 level.W jaki sposób działają levele i jak zdobyć większe levele?(wszystkie bronie mam na pierwszym levelu)Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:23, Luk97 napisał:

W team fortress 2 nie raz widzę,że większosć graczy ma np.miotacz ognia 10 level.W jaki
sposób działają levele i jak zdobyć większe levele?(wszystkie bronie mam na pierwszym
levelu)Pomożecie?

W przypadku tego miotacza, chodzi o specjalną broń, która odblokowywać się po zdobyciu określonej liczy osiągnięć. Dokładniej osiągnięć specjalnie zrobionych dla klasy Pyro. Przeglądasz je po naciśnięciu Esc -> Osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 20:12, Luk97 napisał:

A ile i jakie trzeba mieć dokładnie osiągnięcia?


Za każdy Kamień Milowy Pyro dostaje się jakąś broń. Jeżeli dobrze pamiętam, to Backburnera dostaje się za Drugi Kamień Milowy Pyro, więc musisz wykonać 15 dowolnych osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 20:12, Luk97 napisał:

A ile i jakie trzeba mieć dokładnie osiągnięcia?


Scout
Force-A-Nature - 10 osiągnięć Scouta
The Sandman - 15 osiągnięć Scouta
Bonk Energy Drink - 20 osiągnięć Scouta

Pyro
Flare gun - 10 osiągnięć Pyro
Backburner - 15 osiągnięć Pyro
Axtinguisher - 20 osiągnięć Pyro

Heavy
Sandvich - 10 osiągnięć Heavy
Natascha - 15 osiągnięć Heavy
K.G.B (Killing Gloves of Boxing) - 20 osiągnięć Heavy

Medic
Blutsauger - 10 osiągnięć medyka
Kritzkrieg - 15 osiągnięć medyka
Übersaw - 20 osiągnięć medyka

Przy czym do liczby osiągnięć (do 15 i 20) nie wliczają się kamienie milowe żadnej z postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję każdemu za odpowiedź!Naprawdę nie wiedziałem tyle o tf2 ciągle myslałem(sorry za to "s"-głupi błąd komputera),że chodzi o te updaty z internetu.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak się kamienie milowe wliczają z tego co pamiętam. A co do samych osiągnięć to mam ich większość - najgorzej zdobyć medykiem. Pozostaje problem podpalenia szpiega gdy strzepuje papierosa. Spaliłem i w przebraniu i bez mnóstwo szpiegów i jakoś wciąż tego nie am. Ktoś wie o co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ktoś wie o co z tym chodzi?
Musisz podpalić szpiega, który tauntuje z urządzonkiem do przebierania (Disguse Kitem). Do tego aczika trzeba mieć trochę szczęścia (np. będzie tauntował gdzieś na polu bitwy), bądź umówić się z kimś, że zrobi to, jak będzie cię widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 11:04, Kur0 napisał:

Ile trzeba miec (mniej wiecej) osiagniec dla danej klasy, aby odblokowac jakas bron ?

Czy wy ludzie jesteście ślepi czy tylko głupi? DOKŁADNIE TRZY POSTY WYŻEJ JEST LISTA Z BRONIAMI I POTRZEBNYMI OSIĄGNIĘCIAMI! Tak trudno jest przeczytać pierwszą stronę? Nawet gdyby jej nie było jest taka rzecz jak "wyszukiwarka", którą spokojnie można znaleźć odpowiedź... połowa postów w tym temacie to pytania o unlocki...

@Lailonn - powyższa lista nie wlicza osiągnięć, w grze potrzebujesz 10/16/22 i wtedy wlicza Milestones, ale gdy je pominąć trzeba 10/15/20 "normalnych" achie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co muszę zrobić , żeby przybywały mi punkty do tej tabeli co jest widoczna jak łączy się z serwerem ? Tę Yuo performance report .
Mam trochę , cały czas zdobywam punkty i to dużo , nic mi nie dodaje tylko czas dodaje : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 12:25, Crew 900 napisał:

Co muszę zrobić , żeby przybywały mi punkty do tej tabeli co jest widoczna jak łączy
się z serwerem ? Tę Yuo performance report .
Mam trochę , cały czas zdobywam punkty i to dużo , nic mi nie dodaje tylko czas dodaje
: /

jeśli chodzi ci o ten wykres i tabelę gdzie masz czas gry każdą klasą, najwięcej zdobytych punktów w różnych kategoriach w trakcie jednego życia to po prostu musisz zdobywać tak samo dużo punktów jak teraz ustanawiając tym samym swoje nowe rekordy i przede wszystkim nie ginąć za często :) a najlepiej wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak :
Na przykład , jestem szpiegiem i zdobędę 10 ataków od tyłu nożem ,dodają mi się te punkty , potem jak zginę , muszę znów zdobyć te 10 i jeszcze o jeden więcej lub ileś tam żeby punkty się dodały ....
OMG :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:48, Crew_900 napisał:

Czyli tak :
Na przykład , jestem szpiegiem i zdobędę 10 ataków od tyłu nożem ,dodają mi się te punkty
, potem jak zginę , muszę znów zdobyć te 10 i jeszcze o jeden więcej lub ileś tam żeby
punkty się dodały ....
OMG :}

dokładnie tak :] zresztą nie widzę innego sposobu pobicia starego rekordu przykładowych 10 backstabsów jak zrobienie przynajmniej 11 (w nowym życiu oczywiście) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 17:44, Achilleus napisał:

Wiem, że niedawno wyszedł Scout Update. Ale może już są informacje na temat kolejnego?
;P W końcu jeszcze kilka klas do uzupełnienia pozostało.

Ale Valve to nie jakaś chińska fabryka zatrudniająca dzieci ;) Oni myślą, myślą i jeszcze raz myślą. W dodatku zajmują się survival packiem do L4D.
A tak nawiasem, Sandman spowodował, że granie scoutem jest teraz świetne. Wcześniej ciężko było kogoś ustrzelić, teraz jak masz szczęście, trafisz piłeczką w łepetynę i masz point. Można powiedzieć, POINK! ''n'' Point.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ta pieprzona klasa Pyro
Koleś ciebie podpali to co sekundę tracisz 3 HP , to jest pieprzona wielka pomyłka !

Powinni to zredukować do 1 HP , a nie cholera co 3 , to zabiera z 60 hp jak się palisz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować