Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Witam!

Mam pytanie!

Jak zwerbować Linne io Żniwiarza! Zwłaszcza mam problem z Linną bo powiedziała co zrobić i zajołem się czymś innym, a pózniej chciałem sprawdzić co zrobić żeby się przyłączyła ale nie wiem gdzie się udać, bo nie mam informacji w okienku, a linie dialogowe, które to mówiły znikneły?

Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:00, Danoo napisał:

Jak zwerbować Linne io Żniwiarza! Zwłaszcza mam problem z Linną bo powiedziała co zrobić
i zajołem się czymś innym, a pózniej chciałem sprawdzić co zrobić żeby się przyłączyła
ale nie wiem gdzie się udać, bo nie mam informacji w okienku, a linie dialogowe, które
to mówiły znikneły?

Linna powinna Ci powiedzieć, że jest źródło mocy od razu, jak odwiedzasz Kordar.
Co do Żniwiarza to trzeba poszukać Zegara Czasu w podziemiach Kordaru. Niestety jeszcze tego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:48, EmperorKaligula napisał:

> Witam.Jak można sprzedawać przedmioty?Jestem na początku gry.

wchodzisz do zamku (chodzi o to by Twoja postac i jej ewkipunek byla widoczna), klikasz
prawym na przedmiocie i dajesz sprzedaj.

Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:12, gitarka napisał:

> Jak zwerbować Linne io Żniwiarza! Zwłaszcza mam problem z Linną bo powiedziała co
zrobić
> i zajołem się czymś innym, a pózniej chciałem sprawdzić co zrobić żeby się przyłączyła

> ale nie wiem gdzie się udać, bo nie mam informacji w okienku, a linie dialogowe,
które
> to mówiły znikneły?
Linna powinna Ci powiedzieć, że jest źródło mocy od razu, jak odwiedzasz Kordar.
Co do Żniwiarza to trzeba poszukać Zegara Czasu w podziemiach Kordaru. Niestety jeszcze
tego nie znalazłem.


Dzięki serdeczne gitarka!

Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:12, gitarka napisał:

Linna powinna Ci powiedzieć, że jest źródło mocy od razu, jak odwiedzasz Kordar.
Co do Żniwiarza to trzeba poszukać Zegara Czasu w podziemiach Kordaru. Niestety jeszcze
tego nie znalazłem.

ten zegar jest w zamku .. ten 4 koleś mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko - jak dalece jest koniec gry poczynając od momentu wysp wolności? Tak, tak, spoiluje sobie na własną odpowiedzialność. Opowiedzcie też nieco na temat dalszych etapów rozgrywki - o liczbie/jakości questów, liczbie walk itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 09:58, MateoKiszlo napisał:

Małe pytanko - jak dalece jest koniec gry poczynając od momentu wysp wolności? Tak, tak,
spoiluje sobie na własną odpowiedzialność. Opowiedzcie też nieco na temat dalszych etapów
rozgrywki - o liczbie/jakości questów, liczbie walk itp.


Wyspy to dopiero początek gry. Później masz krainę krasnoludów, elfów, demonów, orków (połączoną z labiryntem Haasa - czy jak mu tam). Liczbę questów pomnóż przez zadania w Durionie przez ilość krain, które odwiedzisz pomijając świat orków tam są z 2 questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z zadaniem: "Zamarznięty strumyczek" (lub coś w tym stylu). Byłem już w krainie elfów, zdobyłem magiczną wodę od driady, tylko nie pamiętam, gdzie ja to zadanie rozpocząłem. Kordar jest duży, a na mapie jakoś tego miejsca nie widzę. Pamięta ktoś, gdzie to dokładnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 14:07, GanD napisał:

Mam mały problem z zadaniem: "Zamarznięty strumyczek" (lub coś w tym stylu). Byłem już
w krainie elfów, zdobyłem magiczną wodę od driady, tylko nie pamiętam, gdzie ja to zadanie
rozpocząłem. Kordar jest duży, a na mapie jakoś tego miejsca nie widzę. Pamięta ktoś,
gdzie to dokładnie jest?


tak, w kopalnaich krasnoludow (w tych pierwszych, tam gdzie sie bilo bossa pajaka) tam na dole masz pare wind, winda w polnocno-wschodniej czesci podziemi prowadzi na powierzchnie: tam jest krasnolod z lodzia podwodna i strumyczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co ? od 4 dni zadnego posta ? juz wszyscy się nagrali :P
mi sie zepsuł PC i.. od 3 dni czekam az kolega przyjdzie i mi go zrobi... heh ...
ale coś mi się wydaje ze gre skończe... choćby dlatego ze wydałem kase na nią.. ehh .. niestety..
no dobra nie bede narzekać...

mam też takie małe pytanie... troche offtopic ale w klimatach H 3
a wiec :
ile jest tysięcy gier FPP i we wszystkich chodzi o strzelanie.... i jest gra H3 ... która praktycznie nie ma konkurencji... bo ile jest gier w których macie zamek.. i wszystko jest w turach.. i jest to gra z min 2005 roku ? chba tylko disciples 2... 3 w drodze... i na tym koniec.. dlaczego zadna firma nie idzie za ciosem i nie zrobi choćb kalki H 3 z nowymi elementami .. skoro jest uważana za gre kultową ? to mnie wielce zastanawia... dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba powymyślać te wszystkie jednostki, czary, upgready, umiejętności, opracować pole bitwy, AI, zrobić kampanie z fabułą itd. A potem przyjdzie ci casualek i stwierdzi, że syf, bo w turach i za wolne. A FPS? Wystarczy zdolny grafik, żeby engine zrobić/pracować na kupionym i lecimy. O bronie się nie martwisz, bo jest już ustalony kanon i wystarczy z niego czerpać. Fabułę olewasz, bo przecież zawsze możesz krzyknąć, że to gra pod multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc. Czczionka w grze bardzo mała ale wgrałem modyfikacje która niby zwiększa i NIC! Dalej taka sama
Mam wersje 1.6.4 i próbowałem mody o nazwie INTERFACE i też DIALOG_FONT

A katalog "mods" utworzyłem w katalogu "Data"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olalem King`s Bounty. Zabezpieczenie gry za bardzo zaczelo mnie doslownie wkurzac. Wie lepiej czy w napedzie jest oryginalny dysk czy nie (takie komunikaty pojawiaja mi sie jak mam ten dysk w napedzie!). Gra potrafi sama z siebie w dogodnej dla niej chwili, na przyklad posrodku waznej bitwy, zrestartowac kompa. O niektorych problemach juz pisalem w tym watku wczesniej. Slyszalem, ze powstaje dodatek. A ja go nie kupie. Dalem sie naciagnac na King`s Bounty, na dodatek sie naciagnac juz nie dam. Gre juz usunalem z mojego komutera. I tak mam w co grac - Quantum of Solace na PC okazuje sie bardzo fajne i grywalne i nie mam z nim zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:13, Vattic napisał:

Prośba o pomoc. Czczionka w grze bardzo mała ale wgrałem modyfikacje która niby zwiększa
i NIC! Dalej taka sama
Mam wersje 1.6.4 i próbowałem mody o nazwie INTERFACE i też DIALOG_FONT

A katalog "mods" utworzyłem w katalogu "Data"

no mi tez nie działa... nie jestes sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak to właśnie jest - zabezpieczenia które teoretycznie są wymierzone w piratów utrudniają życie jedynie legalnym graczom:( Do tego jak im sprzedaż spadnie to zamiast posłuchać skarg na niepraktyczne zabezpieczenia wydawcy powiedzą że to efekt piractwa i użyją tego jako pretekstu do jeszcze mocniejszego przykręcenia śruby.
Może jak w końcu parę firm zbankrutuje na skutek takiej polityki to reszta nauczy się traktować graczy kupujących ich gry jak klientów którym należny jest szacunek a nie jak złodziei...

-> Vattic
Ja użyłem jedynie moda powiększającego czcionkę w dialogach więc nie mogę się wypowiedzieć na temat tego jak działają (lub nie działają) inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować