Zaloguj się, aby obserwować  
Masiol

Psy czy koty?

225 postów w tym temacie

Oczywiscie ze psy, koty są lipne i prawie w ogole sie nie ruszają i mają cie szeroko w tyłku :> ale niestety nie moge miec zadnego zwierzecia bo mama uczulona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 12 lat w domu mam kota (kocura). Nigdy nie sprawiał żadnych problemów, jest bardzo miły i spokojny. Czasami mu tylko odbijało, ale to rzadko.

Od 2 lat mam też jeszcze do tego kotkę. To jest dopiero diablica... Potrafi roznieść wszystko, już nam wszystkie łańcuchy z choinki pozdejmowała :P

Ogólnie uważam, że koty są o wiele lepsze od psów, gdyż potrafią same się o siebie zatroszczyć. Psa trzeba wyprowadzać, kotom stawia się kuwetę i już wiedzą gdzie załatwiać potrzeby.

Dla mnie koty rządzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywiście koty. A dlaczgo? Sa piękne, tajenicze, czyste, niezależne (w przeciwieństwie do psów).

Mam kota - straszny łobuz; śpi w zlewie, ale ostatnio też na choince, bawi się wszystkim co mam pod łapami (np ziemniaki, kapsle od piwa, sznurowadła), zaatakowł księdza :) - nie ma dnia żeby czegoś nie zbroił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bym miał wybierać to bym wybrał kota. Jakoś tak bardzioej mi odpowiada niż pies (chodzi własnymi ścieżkami jak i ja :])
A tak wogóle jak już sobie kiedys sprawie zwierzaka to będą to napewno rybki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA mialem w domu kiedys caly zwierzyniec :D Kota, chomika, psa, zolwia i 5 szczeniakow. A to wszystko w dwupokojowym mieszkaniu XD Teraz mam tylko psa i kota. Obydwa zwierzaki sa fajne, ale jakos wole psy. Pies jest bardziej przyjacielski, potrafi pocieszyc a znowu jemu duzo do szczescia nie potrzeba. Tylko cos zjesc, wyjsc na dwor czasem i troche milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo kilku nieprzyjemnych doświadczeń (czyt. pogryzień) z psami jednak stawiam je ponad koty :) Z psem można nawiązać lepszy kontakt, chociaż koty, kiedy są jeszcze młode i nie spasione, są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 psy i 8 kotów.I uważam że koty są bardzo niedoceniane w przeciwiwieństwie do psów
( są bardziej niezależne i mają swój honor- psa kopniesz to pochwili wróci i będzie się do ciebie przymilał, kot natomiast, mimo iz kocha właściciela i jest do niego przywiązany odejdzie w takiej sytuacji - nie zachowuje się jako zabawka tylko jak równorzędny partner w związku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że psa! Nie ma bardziej przywiązanego zwierzęcia do człowika niz pies. Nikt się tak nie cieszy z twojego powrotu ze szkoły/pracy niż pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 12:10, saluczka napisał:

Ja wole psy są według mnie bardziej inteligetne.


Inteligentne? hm... To że pies podaje łapę nie znaczy że jest bardziej inteligentny. Kot nie poda bo wychodzi z założenia że nie będzie się bawił w durne zabawy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 12:16, bak21 napisał:

> Ja wole psy są według mnie bardziej inteligetne.

Inteligentne? hm... To że pies podaje łapę nie znaczy że jest bardziej inteligentny. Kot nie
poda bo wychodzi z założenia że nie będzie się bawił w durne zabawy ludzi.


Wiesz mój pies rozmumie większość słów i sam potrafi pokazać czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować