Zaloguj się, aby obserwować  
Cubass

Prototype - Temat Ogólny

599 postów w tym temacie

Mam problem :] zacząłem grać w prototype i nei wiem czemu mi się przycina na niskich detalach
mój sprzęt to procek 2 rdzeniowy 2 ghz na rdzeń, grafika to asus hd 3850 256 mb, 2 gb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:35, yerko napisał:

Mam problem :] zacząłem grać w prototype i nei wiem czemu mi się przycina na niskich
detalach
mój sprzęt to procek 2 rdzeniowy 2 ghz na rdzeń, grafika to asus hd 3850 256 mb, 2 gb
ram


Prototype nie grzeszy jakąś fenomenalną optymalizacją [sam mam na lepszym sprzęcie niż twój zacinki do 20-22 fps czasami]
Sterowniki najnowsze zainstalowane ? System mocno zasyfiony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 22:51, Pietro87 napisał:

Sterowniki najnowsze zainstalowane ? System mocno zasyfiony ?


sterowniki o ile się nie mylę to nowe a system przeinstalowałem z piątek chyba

Co do wypowiedzi Ecko to mam 3 ghz an rdzeń ;d pomyliłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 14:05, yerko napisał:

> Sterowniki najnowsze zainstalowane ? System mocno zasyfiony ?

sterowniki o ile się nie mylę to nowe a system przeinstalowałem z piątek chyba

Co do wypowiedzi Ecko to mam 3 ghz an rdzeń ;d pomyliłem się


Czepił bym się trochę słabej grafiki [jak na obecne standardy] ale dziwne że na low ci też tnie, jeszcze rozumiem żeby to na średnich czy max przycinało ale na low tak samo ?
Rozdzielczość też zmniejszałeś/zwiększałeś do testów ?

Jak system nie zasyfiony, ro jedyne co można winić to lipną optymalizację samej gry i nieco słabą kartę graficzną.

Jeszcze możesz pokombinować z wyłączeniem niepotrzebnych urządzeń interfejsu HID z panelu menedżera urządzeń, niektórym to pomagało [tylko sobie myszki i klawiatury nie wyłącz ani innego istotnego urządzenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 15:26, Pietro87 napisał:

> > Sterowniki najnowsze zainstalowane ? System mocno zasyfiony ?
>
> sterowniki o ile się nie mylę to nowe a system przeinstalowałem z piątek chyba
>
> Co do wypowiedzi Ecko to mam 3 ghz an rdzeń ;d pomyliłem się

Czepił bym się trochę słabej grafiki [jak na obecne standardy] ale dziwne że na low ci
też tnie, jeszcze rozumiem żeby to na średnich czy max przycinało ale na low tak samo
?
Rozdzielczość też zmniejszałeś/zwiększałeś do testów ?

Jak system nie zasyfiony, ro jedyne co można winić to lipną optymalizację samej gry i
nieco słabą kartę graficzną.

Jeszcze możesz pokombinować z wyłączeniem niepotrzebnych urządzeń interfejsu HID z panelu
menedżera urządzeń, niektórym to pomagało [tylko sobie myszki i klawiatury nie wyłącz
ani innego istotnego urządzenia]


Jak gram to mam do 25 FPS jak mosja się nie zacznie to łdnieizie ale jak sie zacznie to szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno zacząłem grac w Prototype i mam taki problem nie wiem co zrobić w misji gdzie wsiadam do helikoptera najpierw ko sumuje pilota potem wsiadam do helikoptera i mam zniszczyć alarmy na dachu wale pociskami i nic. To jest misia po misji gdy wracam czołgiem z doktorem do laboratorium z bazy dale mi jakąś strzykawkę góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 00:27, Dodus14 napisał:

Czy Prototype ma dostę do usługi live? (chodzimi o achievementy)

Games for Windows Live! to nie ma akurat -> nie ma acziwków w wersji na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś u kolegi i miałem okazję popatrzeć jak gra w Prototype. Wspomnienia mam, jakie mam - brutalność, krew i zabijanie wszystkiego, co popadnie. Raczej żadna ambitna produkcja, ale, jak się domyślam, na wyżycie się w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam straszny problem z grą. Otóż po zakupieniu i instalacji Prototype nie słychać w grze dźwięku. Spełniam minimalne wymagania sprzętowe, gra chodzi płynnie na minimalnych ustawieniach, mam najnowsze sterowniki. Pisałem do centrum pomocy technicznej, ale nie odpowiedzieli do tej pory. Czy ktoś spotkał się już z podobnym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w pierwszej misji w prototype. mam rzucić samochodem w helikopter, najpierw namierzam go za pomocą tab ale potem nie da sie nim rzucić i nieweim jak to zrobić. może ktoś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. siedzę w czołgu a moja misja to pojechać do zainfekowanej strefy i wypróbować broń. pytanie. Ile trzeba ją testować bo jeste mtam juz 20 minut i strzelam to zarażonych i do potworów i nic się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Kupiłem sobie wreście Prototype ale mam mały problem, mianowicie gra wywala mnie na pulpit z błędem. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki.
Moja specyfikacja:
Windows Xp home Sp3
Intel Core 2 Duo E6550 2.33
4GB RAM
GeForce 8600Gt 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Spoiler

Robię misję dla doktorka. Musze zdobyć czołg, którym potem zawożę go do zniszczonej bazy wojskowej [ma uleczyć chorobę Alexa]

. W trakcie cut-scenki jednak gra się po prostu zacina i nie idzie nic zrobić. Próbowałem zostawić to na jakiś czas, ale filmik jak stał, tak stał. Z tego co widzę patchy żadnych nie ma, ale może da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem gry i tu pada jedno pytanie - Na długo gra starcza, biorąc pod uwagę fakt iż jestem fanem trzaskania wszystkich znajdziek i unlocków w grze? (określcie w godzinach jeśli jest taka możliwość choć wiem że nie raz można sie zagapić i przez 1,5h mordować przechodniów na chodniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ja na xfire mam 38h. Grę przeszedłem 2 razy (przy obu podejściach wykonałem większość pobocznych eventów). Z tych 38h to myślę, że tak ze 2h to takie bezsensowne latanie po mieście...uwielbiam to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować