Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kobiece postacie tylko dla kobiet

141 postów w tym temacie

Pomysł, owszem, przedziwny (nawet bardzo,ale to BARDZO dziwny), ale ja bym się zastanowił, dlaczego go w ogóle wprowadzono, i czemu banują konta ludziom?
Absurd goni absurd. Czemu ma to zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL :D no nie mogę, co za pomysł w ogóle. ja bym powiedział że nie mam kamerki. a poza tym to głupie, bo gracz mógł się dorobić całkiem niezłej postaci, a tu za to że nie jest kobietę go banują. idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, ale i też niepokojące, bo to najdurniejszy pomysł po szkieletach z mięsem w WoWie i do tego nie poparty żadnymi argumentami źle sie dzieje na świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no paranoja! Przecież właśnie o to chodzi w wirtualnym świecie że każdy może być tym kim chce czyli facet kobitą, niewiasta napakowanym faciem, ktokolwiek ufokiem, ufok kimkolwiek itd.
Postać w grach to nasza taka druga osobowość którą nie zawsze chcemy pokazywać światu a internet daje nam anonimowość (teoretycznie). Po za tym czy pomyśleliście jak się bedą teraz ślinić ludzie którzy bedą sprawdzali te konta??? Banda skośnookich weryfikuje tysiące obrazów z kamerek a na każdym jakaś laska :)..... ech co za świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba ;] W końcu nie będę sięnacinać na facetów, co to dziewczyny udają, a potem sie obrażają, jak sięwyrazi dezaprobatę(niech ktoś wymyśli definicję tego zjawiska, bo za transa siefochają X_x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to już jest naprawdę ostro powalone. Ciekaw jestem po co to wprowadzono i niby czemu ma to zapobiec? Chociaż jakby nie patrzeć Chińczycy zawsze byli trochę dziwni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to powie Lara Croft. Mogę się założyć, że będzie oburzona. ;)

A tak na poważnie - chyba kogoś w tej firmie pogięło. Tyle, że jak się przeczyta, że znowu chodzi o Chińczyków, to już wszystko wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja i tak laskami pykam i bede pykać;p jakoś przyzwyczajenie bo od kąd pamietam zawsze laskami wolałem pykać i to nie tylko w mmo.......a jeśli ktoś nie ma kamerki a grał w to niewiem jak długo to ma ,,szczęście'''' bo tak się kończą wysiłki gracza na zbieraniu do puszki na kamerke......................mam wrażenie że głupich pomysłów ludziom nie brakuje a pamiętacie jak pisało że np WoW szkolił terrorystów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przy tworzeniu swojej postaci myślę o utożsamianiu się z nią, a nie o tym czy ma zgrabne pośladki... Widocznie MMORPGi tak uzależniają, że tworzenie heroin pozostaje jedynym sposobem na podziwianie kobiecych wdzięków ^^ Bez urazy, uzależniani od gier on-line!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdej grze gram kobietą, chociaż jestem chłopakiem. No, w Oblivionie gram mężczyzną, ale to jest gra z pierwszej osoby, więc się nie liczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 16:18, neozeus napisał:

W końcu postać, którą gramy w MMO, pełni po części rolę alter-ego.

To należy grać w MMOAE, a nie w MMORPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować