Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niejasne plany studia Valve po Epizodzie Trzecim

33 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Valve zapowiedziało, że po wydaniu HL2: Episode Three usiądzie z graczami przy jednym stole, aby dowiedzieć się, czego oczekują oni od firmy. Możliwości jest wiele, łącznie z kolejnymi epizodami i powrotem do wielkich projektów.

Przeczytaj cały tekst "Niejasne plany studia Valve po Epizodzie Trzecim" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epizody I-III to jest właśnie HL3, tyle że pocięty na trzy części.
Mi się nie podoba pomysł dzielenia gry na epizody - półtora roku czekania na grę, którą przechodzisz w trzy godziny i której w dodatku nie możesz kupić osobno, tylko razem z poprzednimi częściami, które już dawno masz. Orange Box Gifts? I komu je mam dać, teściowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem wydawania gier w epizodach więc mogliby wrócić do prac nad jakimś większym projektem. Postarać się stworzyć jaką zupełnie nową markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi...rozmowa z graczami w parę lat PO spowodowaniu fali frustracji Steamem oraz dystrybucją epizodyczną? Czyżby panowie próbowali wrócić do łask klienta? Jak dla mnie, ciut za późno.

Co nie zmienia faktu, że E2 i tak kupię…:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomysł na rozmowe z graczami nad następną grą jest co tu dużo mówić.. bardzo dobry. na Valve sie nie zawiodłem ni razu ( nooo mooże po za jedną sprawą, mianowicie Orange Box - chciałbym dokupić same epizody, HL2 mam i nie potrzebuje drugiego w kolekcji ), więc i tym razem na 99% wypuszczą coś wartego uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za populizm. W zasadzie powiedzieliście już co trzeba, ale muszę powiedzieć, że jeszcze odksztuszam tą kanapkę, którą jadłem czytając te "rewelacje". Ci ludziesą śmieszni. Wydają w "normalnej" cenie grę wartą ok 40 zł, bo w sumie engine mają tylko wymyślają epizosy i tworzą mapki i skrypty a cenę usprawiedliwiają tym, że znowu dostanę to co już mam :/. Ewentualnie nakładają lepsze shaderki. I jeszcze się bezczelnie chcą pytać czy mi to pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto chodzi, że oni nie znają twojego zdania, więc taka rozmowa z graczami będzie doskonałą okazją aby powiedzieć im to prosto w twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Lepiej, żeby usiedli przy jednym tytule, w miarę porządnie. Bo przez odcinki toć można zbankrutować i jeszcze się nieźle wkurzać, przez takie <"zonk" i koniec akcji, następny dodatek w xxx>. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się, że chociaż wpadli na pomysł epizodów. HL2 miał się zakończyć na HL2:Aftermatch, a tak mam jeszcze EP2,Portal i EP3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to i dobry pomysł ale nie jestem do końca przekonany mi osobiście nie podoba się pomysł z wydawanie m gry w częściach (epizodach) bo jest to wyciąganie kasy od graczy ciekawe czy powstanie HL3 ale to już by było chyba zbyt naciągane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 13:25, Mejk napisał:

Cieszcie się, że chociaż wpadli na pomysł epizodów. HL2 miał się zakończyć na HL2:Aftermatch,
a tak mam jeszcze EP2,Portal i EP3...


Mejk co ty piszesz nie ma czegoś takiego jak HL2 Aftermatch, to był tylko tytuł roboczy. Ja bym wolał żeby Valve zajęło sie jakaś większa produkcja, bo pomysł z epizodami jest do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po E3 mogliby się zabrać za HL3, który piękne by zamknął całą serię na wieki wieków. Potem jeszcze nowy CS, bo zanim go skończą to Source dawno wyjdzie z mody, mimo że dopiero raczkuje. Potem jakiś nowy projekt bym poprosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zrobieniem trzeciej części gry. Forma epizodyczna, jak się okazało wcale nie przyśpiesza czasu oczekiwania, bo na każdy epizod trzeba czekać grubo ponad rok. Powinni po trzecim epizodzie zrobić HL3, ale z single długości mniej więcej tego z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mi mogą naskoczyć i obtoczyć. Jak chcą się komuś przysłużyć to niech zlikwidują Steama. Nigdy nie kupię gry do odpalenia której muszę zakładać konto i każdorazowo się logować grając nawet w singla. Od czasu Steama siuram na Valve i nie kupuje ich gier. I jeszcze szmaciarze nie sprzedają osobno epizodów, tylko trzeba kupować całego zakichanego Orange Box''a nawet jak masz poprzednie epizody. Pazerne skurczybyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować