Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 19:16, Dragonled napisał:

Przepraszam. Zmieniłem jakoś wygląd wogóle mojego imperium ( chodzi mi o to że wszystkie zakładki
wyglądają inaczej niż wcześniej ). Niedawno kupiłem sobie tego komandora. Ale nie wiem co wpłyneło
na zmianę wyglądu
więc nie wiem jak ją cofnąć. Pomóżcie.



Zmieniales skna moze to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:16, Dragonled napisał:

Przepraszam. Zmieniłem jakoś wygląd wogóle mojego imperium ( chodzi mi o to że wszystkie zakładki
wyglądają inaczej niż wcześniej ). Niedawno kupiłem sobie tego komandora. Ale nie wiem co wpłyneło
na zmianę wyglądu
więc nie wiem jak ją cofnąć. Pomóżcie.

Chociaż nie mam komandora to wiem, że daje on wiele bonusów. Masz teraz np. ulepszony widok imperium: w jednej zakładce widzisz wydobycie koplani i ekstraktorów na wszystkich planetach (a nie jak normalnie tylko na jednej). Dodatkowo łatwiej teraz będziesz zbierał złom i skanował księżyce. Gdybym miał coś kupić to wybrałbym jednak geologa, ale nie zrobię tego ;) Chociaż z drugiej strony czołowi gracze przyznają się, że korzystają z komandora i oficerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak skin. Ale ile on czasu się zmienia? Ustawiłem sobie nowy wczoraj a dziś mam wszystko białe a tak nie powinno chyba być. No to ile on się zmienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 07:33, Dragonled napisał:

To chyba jednak skin. Ale ile on czasu się zmienia? Ustawiłem sobie nowy wczoraj a dziś mam
wszystko białe a tak nie powinno chyba być. No to ile on się zmienia ?


A użyłeś skinu z serwera "nieogejmowego"? Jeśli tak, możliwe, że skin został z niego po prostu usunięty. Ja obecnie używam tego: http://paradox-design.de/ogame/skins/phoenix/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następne pytanie. No dobra. Przeglądam te skiny ( te polecane - wchodzisz w ustawienia i naciskam ten przycisk ściągnij ). Zanalazłem skin który mi odpowiada. I skopiowałem jego adres. Ale czy dobrze zrobiłem ?
Może jest inny adres który trzeba skopiować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gra ktoś na uni 53 ? Ja zacząłem, ale na pewno nie jestem słaby. Kiedyś grałem na uni 21 byłem w top 600. Lecz nie mogę wam pokazać, konto oddałem(ogólnie nauka i w ogóle) Więc może na 53 byście się porejestrowali, ja właśnie to zrobiłem. I założyli byśmy sojusz, np. Elitarne jednostki Gram.pl ? (Elitarne jednostki CDProjektu) ? :) Co wy na to ? Wszyscy byliby sobie równi, no tylko jeden, założyciel, i tak co tydzień byłaby wolna elekcja. (Wolna elekcja, czyli wybieranie co jakiś czas innego władcy[to mniej więcej to]) To jak, zgodzicie się na to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 08:57, Baal Namib napisał:

Mam pytanie. Gra ktoś na uni 53 ? Ja zacząłem, ale na pewno nie jestem słaby. Kiedyś grałem
na uni 21 byłem w top 600. Lecz nie mogę wam pokazać, konto oddałem(ogólnie nauka i w ogóle)
Więc może na 53 byście się porejestrowali, ja właśnie to zrobiłem. I założyli byśmy sojusz,
np. Elitarne jednostki Gram.pl ? (Elitarne jednostki CDProjektu) ? :) Co wy na to ? Wszyscy
byliby sobie równi, no tylko jeden, założyciel, i tak co tydzień byłaby wolna elekcja. (Wolna
elekcja, czyli wybieranie co jakiś czas innego władcy[to mniej więcej to]) To jak, zgodzicie
się na to ? :)

Podobny pomysł był tu już wcześniej,ale nie zyskał poparcia. Powód jest jeden. Forumowicze są rozsziani po wszystkich uni i nikt nie chce tracić tego co do tej pory stworzył, aby zacząć grę od początku. Gra na kilku uni to hardcore! Nadzór 18 planet mnie preraża! Mam urwanie głowy z siedmioma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam skończyłem z U13. Zagrałem na kilku klonach OGame (New Galaxy, OGamez), które są znacznie szybsze, a tempo oryginału mnie teraz dobija. Gdybym miał znów grać na "normalnym" OGame, to tylko na jakimś nowym Speed-Uni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:44, Damian14BO napisał:

/.../


Wydaje mi się, że jeszcze trochę poczekasz, bo pewnie będzie to uni nr 100 ;-) ale gdybyś chciał zagrać trochę wcześniej, to zapraszam na u50. To też jest speed-uni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:01, Jakub Wędrowycz napisał:

Wydaje mi się, że jeszcze trochę poczekasz, bo pewnie będzie to uni nr 100 ;-)

No to trudno :P Ale gdyby był jakiś odzew graczy to zrobili by szybciej... Kto się podpisze pod petycją?? :P

Dnia 26.06.2007 o 15:01, Jakub Wędrowycz napisał:

ale gdybyś chciał zagrać trochę wcześniej, to zapraszam na u50. To też jest speed-uni :-)

Tak, ale tam już inni mają pełno pkt. A ja chciałbym grać na nowo-powstałym speed-uni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj sobie na uni21 i dołącz do sojusza Avalon, a najlepiej do akademii Avalon. Masz zapewnioną nietykalność i pomoc w rozwoju, a w razie ataku na Ciebie, sojusz zemści się. :) Ogólnie, to uni21 jest spokojnym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty też jesteś w tym soju?? W akademii czy głównym?? Jeśli możesz, to podaj swój nick (albo napisz do sojuszu, że jestem "sfuj"), bo tak to jeszcze mnie wyśmieją zamiast przyjąć :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:17, Corporal napisał:

Podobny pomysł był tu już wcześniej,ale nie zyskał poparcia. Powód jest jeden. Forumowicze
są rozsziani po wszystkich uni i nikt nie chce tracić tego co do tej pory stworzył, aby zacząć
grę od początku. Gra na kilku uni to hardcore! Nadzór 18 planet mnie preraża! Mam urwanie głowy
z siedmioma ;)


Ja gram na 2 uni mam 16 planet+moona i nie narzekam.
Faktem jest, ze gram na eko i llatwiej jest niz na flote na 2 uni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra na 2 uni równolegle to przesada. Przynajmniej dla mnie. Próbowałem - gram na uni4 i próbowałem na uni49. Jakoś nie dałem rady znaleźć czasu na grę na drugim uni, moją uwagę absorbowały wydarzenia na uni4, do którego przywykłem i którego realia doskonale znam, np, wiem że jak widzę kogoś w okolicy z sojuszu ''300'' to trzeba się pilnować ;) Być może można grać na dwóch uni jednocześnie. Być może się da. Ale ja tak nie umiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:07, venpl napisał:

Być może można grać na dwóch uni jednocześnie. Być może się da. Ale ja tak nie umiem ;)

Ja kiedyś grałem ok. 3 miesięcy jednocześnie na dwóch Uni. Ale ten okres wspominam jako horror.
Starałem się grać solidnie, nie traktując żadnego uni jako gorszego. Ale obsługa blisko 20 planet, to jest makabra. Obstawiony byłem karteluszkami kiedy na jakim uni i na jakiej planecie skończy mi się budowa czegoś, kiedy wróci jakaś flota, kiedy będzie wystarczająca ilość surowca na uruchomienie jakiejś produkcji ...
Poza tym (gdy miałem większe ilości surowców), to co pół godziny trzeba było zaglądać czy coś na mnie nie leci :)
Normalnie chodziłem jak błędny :)))))
Nie namawiam nikogo do takiego eksperymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzezywiście, mętlik się robi :) Ja mam teraz na jednym uni planete matke z 3 koloniamii i jest super :) Planety kolonii są zabudowane tylko kopalniami, elektorwniami i ekstraktorami, i o dziwo nie są bronione. Transportery wysyłam często, więc nie ma zbyt wielkiego ryzyka, że w razie ataku dużo rozkradną. Natomiast przy 7 koloniach miałbym już problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:21, Baal Namib napisał:

Gra ktoś może na 21 uni ? :)


No moze tak :)
Nick kecal
Matka na 2:9:7
Jestem juz w TOP1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować