Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 23:05, Samildanach napisał:

> >
w skrocie mozna tak to ujac... jednak kryje sie w tym cos glepszego. ciezko zastosowac tu taki
kolokwializm:) ja wole go nazwac krotko: pseudopolityk ktoremu brak inteligencji... aha no
i wykształcenia...



Wiesz kogo znajduję google po wpisaniu słowa kretyn ? pewnie wiesz pseudo polityka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:06, Konował napisał:

> sondaze zawsze praktycznie sa przeklamane... nigdy nie odwierciedlaja sytuacji tak jak
jest
> naprawde...
Nigdy nie mów nigdy. Słyszałeś to już kiedyś?;)

w tym wypadku powiedzenie to ne ma zastosowania:)

Dnia 06.10.2007 o 23:06, Konował napisał:

> Lepper nie jest jednak politycznym rozbojnikiem bo tgakie okreslenie nie istnieje:) po
prostu
No to je stworzyłem ;D.

gratuluje inwencji tworczej:)

Dnia 06.10.2007 o 23:06, Konował napisał:

Ale trzeba mu przyznać od czasu kiedy to wychodził do ludu ze swoim śmiesznym sweterkiem bardzo
się zmienił. Spoważniał;).

sam wyglad nic nie zmienia... mozna przyjsc w sweterku a mowic do rzeczy i kulturalnie a mozna przyjsc w garniaku i gadac wierutne bzdury:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:06, Konował napisał:

> brak mu tego co normalny polityk powinien miec:
> 1.inteligencji
> 2.ogłady
> 3.kultury politycznej
> 4.poparcia
Ale trzeba mu przyznać od czasu kiedy to wychodził do ludu ze swoim śmiesznym sweterkiem bardzo
się zmienił. Spoważniał;).


Inteligencji to na pewno mu brak ,bo większość Samoobrony przez długi czas nie miała matury xD.Coś czuje ,że Giertych z Lepper już nie powinni się przejmować miejscem w sejmie ,bo raczej już tam nie znajdą :P.Może być tak ,że wejdą 4 partie i to będzie wszystko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:14, Nertis napisał:

Inteligencji to na pewno mu brak ,bo większość Samoobrony przez długi czas nie miała matury
xD.Coś czuje ,że Giertych z Lepper już nie powinni się przejmować miejscem w sejmie ,bo raczej
już tam nie znajdą :P.Może być tak ,że wejdą 4 partie i to będzie wszystko :P.

oby! juz widzialem takie plonne nadzieje...
ja gleboko licze na LiD i Aleksandra Kwaśniewskiego. ewentualnie jesli nie on to Donald Tusk. Bo mam nadzieje ze PiS nie zdola powtorzyc sukcesu sprzed dwoch lat... to byaby jedna wielka porazka... nie dosc ze bylaby ponownie jedna wielka klotnia o budowe koalicji to... ehhhh nic dobrego z tego nie wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepper- powołany do rządu
Lepper- każdy mu wytoczy sprawę do sądu
Lepper- jego program, jego niedola
Lepper- Beger i Chojarska uważają go za idola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:30, reykan napisał:

Lepper- powołany do rządu
Lepper- każdy mu wytoczy sprawę do sądu
Lepper- jego program, jego niedola
Lepper- Beger i Chojarska uważają go za idola

heheh swoisty hymn:) skomponujmy do niego muzyke i jakies dobre logo i na transparenty z tym:) wiec poparcia i Lepper ma posadke:) moze kiedys nam przywiezie troche zboza zamiast marnowac wysypujac na ulice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:25, Samildanach napisał:

oby! juz widzialem takie plonne nadzieje...
ja gleboko licze na LiD i Aleksandra Kwaśniewskiego. ewentualnie jesli nie on to Donald Tusk.
Bo mam nadzieje ze PiS nie zdola powtorzyc sukcesu sprzed dwoch lat... to byaby jedna wielka
porazka... nie dosc ze bylaby ponownie jedna wielka klotnia o budowe koalicji to... ehhhh nic
dobrego z tego nie wyniknie


Oby tak było ;).Najbardziej mnie wkurza kampania PiS''u :P.Wszystko pokolei wykorzystują :P.To jak był żart "Schowaj babci dowód"PiS odrazu zareagował i nazwał to wielkim przestępstwem jak to był tylko żart :P lub jak chcieli wykorzystać okoliczności Katynia w kampanii...lepiej dla nich ,że odwołali to :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 23:31, Nertis napisał:

>

ale przeciez zawsze tak bylo... pranie brudow podczas kampanii...
"schowaj babci dowod" to sie przestraszyli bo to akurat bylo prawdziwe... jedna audycja w torunskiej rozglosni i sie zbierze motłoch pragnący zatopic Tuska w obronie Ojca dyrektora i w imieniu Koscioła...
przeciez to przechodzi ludzkie pojecie jak to moze sie tak w ogole dziac w rozglosni katolickiej! no i PiS wie ze te kilka mocherowych "szabelek" zawsze moze sie przydac... wiec w lache do ojca dyrektora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, dokładnie - stąd ta natychmiastowa obrona własnym ciałem babć na niewinne i śmieszne hasło. Wszystko na pokaz, jak powiedział Kurski motłoch i tak to kupi, niestety duża cześć polskiego społeczeństwa nie widzi i nie potrafi samodzielnie myśleć. Trzeba przyznać, że niestety w dużym stopniu są to ludzie ze środowisk katolickich bowiem żyjemy w czasach gdzie ambona stała się miejscem wygłaszania "oczywistych oczywistości" na temat jedynej słusznej partii politycznej, reszta to ZŁOOOOOO a jak! xD

PiS potrafi genialnie manipulować i mamić wyborców obietnicami których nie da się zrealizować. Sami stworzyli układ, teraz wtrącają do kriminału osoby które z nimi współpracowały chwaląc się, że znaleźli wrednych wrogów narodu których sami stworzyli - kiełbaski wyborcze a ludzie wciąż wierzą, że oni ratują państwo. Nie zdziwił bym się jakby pewnego dnia okazało się, że Lechu wtrąci Jarka do więzienia i powie, że to on był sercem układu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>
nie no Lechu tego Jarkowi nie zrobi... w koncu prowadzi prorodzinna polityke nie?:) rodzina u wladzy! o to jego motto:) ale co do tego wtracania do pierdla.... zawsze kiedy cos sie psuje trzeba znalezc kozla ofiarnego nie?? zeby tylko na nich sie nie skupilo... i tak kolo moze toczyc sie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 00:05, Samildanach napisał:

>>


Ja tam bym się wszystkiego spodziewał po osobach które cierpią na chorobliwą manie władzy, mówiąc przy tym że są strasznie skromni i robią to tylko dla nas biednych obywateli. W końcu jeden z nich może kiedyś stwierdzić, że na co mu konkurencja w dodatku taka sama xP

Ta prorodzinna polityka chyba już się nieco rozmyła jak nie ma już wesołego Romka, zresztą nie ma czym się martwić PiS jest elastyczny, zawsze dopasuje się do oczekiwań wyborców - oby jak najwięcej głosów pochłonąć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 00:11, ^RaZZieL^ napisał:

> >>

o tak. rozpoczal sie wlasnie wyscig szczurow... wszczyscy walcza o kazdego wyborce...
Andrzej Lepper ktory balansuje na granicy progu wyborczego walczy o mozliwosc debaty z PRWADZIWYMI politykami,
Roman Giertych szukajacy dziury w calym, sam wywolal debate z Leszkiem Millerem (ciekawe co madrego powie ktorys z nich)
Kaczynski broniacy zaciekle babc...
doslownie kazdy... zaraz dolaczy sie ojciec dyrekter i wybuchnie huragan ktory ucichnie w dniu glosowania...
a pozniej posypia sie glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 00:23, Samildanach napisał:

Andrzej Lepper ktory balansuje na granicy progu wyborczego walczy o mozliwosc debaty z PRWADZIWYMI
politykami,
Roman Giertych szukajacy dziury w calym, sam wywolal debate z Leszkiem Millerem (ciekawe co
madrego powie ktorys z nich)
Kaczynski broniacy zaciekle babc...
doslownie kazdy... zaraz dolaczy sie ojciec dyrekter i wybuchnie huragan ktory ucichnie w dniu
glosowania...
a pozniej posypia sie glowy...


Paranoja normalnie :P.Co do Romka i Andrzeja to jednak dla PiS''u by się oni przydali. W razie czego ,gdy posypią się jakieś afery powiązane z Kaczyńskimi zaraz do akcji wejdzie CBA i zrobią tak ,żeby wszystko wskazywało na Romka i Andrzeja.Moim zdaniem od początku była taka taktyka Kaczyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety się chłopaki zorientowali i pouciekali xP

Na niewiernych zawsze się coś znajdzie, w ostateczności mamy stos, podatpianie itp...

Ja sam do wyborów zostaje w kraju, więc jednak chciałbym zagłosować przykro mi tylko, że tak naprawdę nie ma na kogo x]

A straszne jest to jak z ekipą z GB oglądamy tvn24 i co chwile ktoś wzdycha z nieskrywaną radością "Jakie szczęście, że mnie tam nie ma" - Tyle powodują w moim odczuciu rządy PiS''u, ich spadek bezrobocia i chyba przywidział im się wzrost gospodarczy xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 00:31, Nertis napisał:

>

normalnie jaka komedia ogladam materialy z wiadomosci dzisiejszych... kazdy z poprzednich sojusznikow warczy juz na siebie:) ja mam tylko nadzieje ze PiS i LPR i Samoobrona zagryza sie wzajemnie a wejda LiD i PO. po prost szok co sie dzieje. kazdy z kazdym chce po kolei debatowac. a lepper rozwala wszystkich- on chce debatowac z wszystkimi na raz:):):) szok:) jeden wielki kabaret... motto Leppera: "czlowiek, czlowiek, czlowiek, srodowisko, gospodarka!!!". ja na jego miejscu krzyczalbym:"wiecej zboza wiecej zboza wiecej zboza!" lub "chce byc u wladzy, przejde po trupach!:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 22:39, reykan napisał:

Nie no, wręcz super było, prawie jak Ameryka. Zapominasz tylko o tych milionach robotników.
Ludzie są i byli pazerni. Czy gdyby dostawali dużo kasy buntowaliby się przeciwko komunie?
A myślisz, że ten, kto szedł do partii zostawał byle robolem? Najniżej to był funkcjonariuszem
ZOMO, który zawsze "stawał" po właściwej stronie i pałował ludzi. I tak mu się to opłaca, bo
jakie dostaje emeryturki...


Nierozumeim Ciebie. Ja pisałem o czyms innym Ty wychodzisz znowu na inne tory(?). Robotnicy wcale nie musieli być w partii, by mieć pracę. Jednak legitka u.łatwiała awans... Tu chodzi głównie o szychy, o których pisałem wcześniej. "Czy się stoji, czy się lezy 2000 sie należy" - robotnicy nie buntowali siębo mało zarabiali, tylko dlatego, że niepodobała im sie podwyżka cen na podstawowe produkty w tym mięso. Wcale źle nie zarabiali. Problemem mogły raczje być pustki w sklepie. A też nigdy nikogo nie słyszałem by powiedział, że zarabia odpowiednio, czy za dużo. U nas w Spóldzielni Kólek Rolniczych zanim upadła pracownicy mieli pensej konkretne. Przynajmnije połowę z tego co iał dyrektor, czyli 2000 zł i więcej. Jednak to też im się nie podobało, zarządzili że chcą rozwiązać spółkę i teraz zarabiajapo 1200 - 1300 brutto. Nie musisz mi "tłumaczyć" kim zostawał ten co szedł do partii, gdyż już to wcześniej wykazałem. Zomowcą z tego co mi siewydaje zabiera sieco jakisczs z tej ich emeryturki. Co chcesz od tych ludzi, taki był system, taki był rozkaz. Oni mieli zapewnona wódę, jedzenie i dobre (w miarę) mieszkanie wiec wątpię by ktoś dla samej ideii chciał sie tego pozbyć. Zomowcy podobnie jak policja dzisiaj to tylko pionki wykonujące rozkazy. Jedni wykonuja bardizej sumiennie inni mnije - ot ludzie. A jak taki kretyn jeden z drugim ma świadomość ze ma jakaś władze nad Tobą to nieraz udeża woda sodowa do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijam, ze jesteś zakompleksionym fanatycznym krzykaczem i odpowiem na te wypociny, choic miałem już z Tobą nawet nie podejmować żądnego dialogu.

Dnia 06.10.2007 o 22:41, Mogrim napisał:

No tak. Każdy kto był przesesem, dyrektoretm, czy kimś kto sielifczył musaił byc w partii.

Głupoty opowiadasz. Nie KAŻDY dyrektor/profesor był w partii.


Wyrywasz cos z kontekstu i krzyczysz na lewo i prawo. Rozmawiałem z rekyanem nie z Mogrimem. Napisałem wcześniej, że był znikomy odsetek ludzi, którzy nie byli w partii...

Dnia 06.10.2007 o 22:41, Mogrim napisał:

Pomijam fakt, że kwaśniewski był w partii i pełnił wysokie funkcje bo chciał, nie musiał.


Pomijam fakt, ze Kaczyńscy są w swojej partii i pełnia wysokie stanowiska bo chca, wcale nie muszą.

Dnia 06.10.2007 o 22:41, Mogrim napisał:

> potem rząda cytatów, a jak mu coś udowodnisz

A co ty kiedykolwiek udowodniłeś? Czy to nie ty jesteś tym smarkaczem, który opowiadał o tym,
że prezerwatywy w afryce do grzech a w europie już nie, ale dowieść tego nie potrafił?


O_o Buhehehe :-D Powalasz mnie swoją błyskotliwą ripostą. Nie poraz pierwszy i zapewne znając Ciebie nie ostatni tłumaczę, że wyjełem to z Twojej dyskusji z kimś. Było takze wiele innych sornbyhc spraw, na które Tyś nie potrafił odpowieedzieć i zadowolałeś siebie, bo nie mnie jakimis ogólnikami vide kwestja grzechu. Watpie bym jeszcze odpowiedział na to co napsiesz, ale mam do Ciebie pytanie, ile Ty masz lat? 30? 40? Bo z Twojego gramstajta wynika tylko jedno: "Nazywany jestem Młotem..." Popieram bardzo trafne stwierdzenie :-D To tak gwoli wyciagania czegoś z kontekstu i manipulacji słowem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 00:43, Samildanach napisał:

> >
normalnie jaka komedia ogladam materialy z wiadomosci dzisiejszych... kazdy z poprzednich sojusznikow
warczy juz na siebie:) ja mam tylko nadzieje ze PiS i LPR i Samoobrona zagryza sie wzajemnie
a wejda LiD i PO. po prost szok co sie dzieje. kazdy z kazdym chce po kolei debatowac. a lepper
rozwala wszystkich- on chce debatowac z wszystkimi na raz:):):) szok:) jeden wielki kabaret...
motto Leppera: "czlowiek, czlowiek, czlowiek, srodowisko, gospodarka!!!". ja na jego miejscu
krzyczalbym:"wiecej zboza wiecej zboza wiecej zboza!" lub "chce byc u wladzy, przejde po trupach!:)"


Każdy po kolei chce debat ,bo mały sukces osiągnął Kwas i większy nawet Kaczyński (nawet ,że trochę przegrał tą debatę ,ale się pokazał :P).Niech może zrobią debatę Giertych:Lepper xD.Andrzej by tylko mówił o rolnictwie ,a Romek o jego sukcesach (hmm...raczej porażkach) w szkolnictwie i edukacji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 09:36, Nertis napisał:

>

tak jasne... juz ja widze debeta w ktorej oni uczestnicza... merytorycznie bedzie na poziomie szkoly podstawowej... tam beda jedynie slowne utarczki i licytacje kto zrobil wiecej zlego... Leppera bym zniosl bo to nie jest klopot uciszyc, zagasic tego kre*yna ale Romek musialby najpierw wygarnac wszystkim. Wyszczekany jest wiec mialby pole do popisu... I zaczalby ciskac tekstami w stylu Konowicza: "za duzo zlego sie dzieje sie" czy "przemoc, przemoc powiadam w szkolach panuje"... jedna wielka porazka.... W Europie juz maja ladna opinie o nim. Homofob, nietolerancyjny palant itp itd Ja osobiscie uzylbym ostrzejszych slow ale... nie wypada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 00:43, Samildanach napisał:

normalnie jaka komedia ogladam materialy z wiadomosci dzisiejszych... kazdy z poprzednich sojusznikow
warczy juz na siebie:) ja mam tylko nadzieje ze PiS i LPR i Samoobrona zagryza sie wzajemnie
a wejda LiD i PO(...)

Do sejmu znaczy się? Jeśli tak, to po raz kolejny zaczynam się zastanawiać dlaczego niektórzy ludzie nie potrafią wyciągnąć wniosków z poprzednich lat? Lewica już nam pokazała co potrafi zrobić, a PO jest partią liberalną przez co w moich oczach już poparcia nie mają. Dlatego pozwolę sobie przedstawić jaką ja mam nadzieję xD Otóż pragną bym, aby PiS wygrało mniej więcej takim wynikiem jaki posiada na ostatnim sondażu Pentora - 41% i będzie dobrze ;-]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować