Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra karciana Wiedźmin - dziś premiera!

62 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 16:16, lastvegas napisał:

Mam podobnie. Szkoda tylko, że nie ma zbyt wielu chętnych do grania. Cena nie jest strasznie
wielka, kiedyś zbierałem MtG i tam większy booster kosztował tylko trochę mniej - nie wiem
jak jest teraz - majątek a tutaj płacisz raz i wszystko :)


Dokładnie. Dawno już przerzuciłem się na karcianki niekolekcjonerskie. A cena jest dokładnie taka, jak dodatków do Munchkina... Tylko wiadomo - "Munchkin" tu, a "Wiedźmin" tu. Dlatego wolę poczekać na recenzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie se ktoś w kulki leci. Byłem dzisiaj w Manufakturze w Empiku (Łódź) i pupa! Nie było żadnego Wiedźmina i jeszcze nie wiedzieli że ma wyjść wogóle coś takiego! Paranoja!!!! Oby jutro już mieli. Niech ktoś komu udało się dzisiaj kupić tą karciankę się wypowie czy warto czy może nie? Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwcie się, że nie ma jeszcze karcianki w Empiku. Premiera przesunięta, a gram pl nie doinformowane :P Cytat z Kuźni Gier:
"Jednocześnie chcemy poinformować, że gra dostępna będzie w salonach Empik od najbliższej środy, a nie od poniedziałku jak planowano."

Przy okazji można sobie już przejrzeć instrukcję i zobaczyć czego się spodziewać po grze.
INSTRUKCJA: http://www.kuzniagier.pl/manuals/wiedzmin.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:31, Krosada napisał:

Czy to właśnie ta gra karciana jest dodana do edycji kolekcjonerskiej wiedzmina bo jakos nie
mam pewnosci... Nikt o tym nie pisze:P


Ludzie pisało już z kilkaset razy ta karcianka o której mowa w newsie to niei ta sama karcianka co będzie w EK. Ta w EK to wersja okrojona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O el-coyote - właśnie mnie uprzedziłeś :D

Zastanawia mnie w takim razie umieszczanie "gry promocyjnej" w opakowaniu EK. Zaczynam się cieszyć, że z niej zrezygnowałem. Generalnie to pewnie będzie fajny produkt ale jednak kupując EK i chcąc jeszcze kupić inne rzeczy to jednak trochę za dużo gotówki kosztuje.

Szykuje się komiks, są wznowienia książek, gra, karcianka, pewnie jeszcze jakieś dodatki od czegoś przecież ten sklep wiedźmiński zrobili ;). I faktycznie takich samych elementów w EK jak w powszechnej sprzedaży nie będzie, ale wszystko wskazuje, że będą bardzo podobne ( vide karcianka ).

Ostatecznie dla każdego coś miłego się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, byłem w Empiku, i kupiłem tą karciankę. Wszystko ładnie zapakowane. Karty ładnie wydane. Na pierwszy rzut oka gra jest całkiem niezła. A dalej to jeszcze nie grałem więc nie wiem, jak wygląda rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe że dzisiaj premiera ? Przecież wczoraj byłem w EMPIKU i już widziałem że są :)
EDIT: Aaa, sorky xD Nie zauważyłem daty dodania newsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować