Zaloguj się, aby obserwować  
lawenda

Wasz ulubiony moment w grach

224 postów w tym temacie

Ogółem w grach RPG i h''n''s lubię intro, rozwój postaci (a szczególnie jak postać już jako tako wygląda) i oczywiście ubicie jakiegoś wielkiego i silnego bossa, który wydawał się niezwyciężony- czuje się wtedy satysfakcję i miło patrzeć jak cielsko takiego potwora pada na ziemię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to najbardziej lubię w strzelaninach moment takiego napięcia, można powiedzieć, że nagle ktoś mi wyskoczy przede mnie. Między innymi jak jest taki dźwięk w grze i nagle ktoś wyskoczy na przykład przez szybę albo drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy filmik kiedy wygrywam puchar w Pro evolution soccer. Jaka satysfakcja kiedy ogląda sie ten filmik z koronacją zawodników i ich radośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobały tak:
- Outro w Wiedźminie
- końcówki Half-Life, HL2, HL2:E1 oraz HL2:E2
- Misja w Czarnobylu w Call of Duty 4 (a konkretnie moment jak przechodzi całe wojsko obok nas ukrytych w trawie) oraz wybuch pod koniec kampanii Amerykańskiej.
- końcówka NWN 2 oraz Maski Zdrajcy.
- Prince of Persia Warrior Within - Moment, w którym Prince dowiedział się o tym kto tak naprawdę stworzył Piaski Czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PoP:WW - ucieczki przed Dahaką
BG2 , NWN 2 - rozmowy z towarzyszami
G2 Noc Kruka - pierewsze kilka godzin gdy nabijamy expa , ostroznie dobierając przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Początek rundy w The Crims :P

-> Koniec Rundy w The Crims (kupujesz staty za całą kasę uzbieraną w ciągu rundy i zabijasz wszystkich w klubach :))

-> Misje w willi Vercettiego po zabiciu Diaza w GTA: Vice City.

-> Ucieczka przed gangsterami Morello na początku gry Mafia.

-> Wyścig z Razorem w NFS Most Wanted

-> Wielki pościg po pokonaniu Razora w NFS: Most Wanted

-> Początek Far Cry`a - wtedy gra jest jeszcze łatwa (i te tropiki...)

-> Napad na bank w GTA: VC

-> Napad na bank i jego planowanie w Mafii

Kolejność dowolna, pisane tak jak wpadało do głowy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcowy filmik w Mafii. Wzruszający ze świetnymi tekstami i doskonale zrealizowany.

Poza tym końcówka Half Life 2

Widok na początku gry Halo ( pierścień nad toba, fantastycznie wygląda)

Znalazło by się pewnie jeszcze wiele ale tylko te pamiętam jak na tę chwilę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że wczoraj sobie o tym myślałem:) Jest to moment w Painkillerze BOOH , w którym zabijam ostatniego bosa z broni na 5 klawiszu z kartami czarnego tarota: 2 razy szybsze przeładowanie broni i 4 razy większe obrażenia, trzecia obojętnir jaka oby nie zwolnienie czasu. Alastor gonie w 5 sekund ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobają się zwroty wydażeń w Wiedźminie, i taki efekt niepewności w Fps''ach kiedy nikogo nie ma i tylko sugestywna muzyczka informuje, że zaraz ktoś/coś wyskoczy przed oczy naszego alter ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 09:57, Marcin321 napisał:

Mi się bardzo podobały tak:
- Outro w Wiedźminie
- końcówki Half-Life, HL2, HL2:E1 oraz HL2:E2
- Misja w Czarnobylu w Call of Duty 4 (a konkretnie moment jak przechodzi całe wojsko obok
nas ukrytych w trawie) oraz wybuch pod koniec kampanii Amerykańskiej.
- końcówka NWN 2 oraz Maski Zdrajcy.
- Prince of Persia Warrior Within - Moment, w którym Prince dowiedział się o tym kto tak naprawdę
stworzył Piaski Czasu, ucieczki przed Dahaką.


Przypomniało mi się jeszcze kilka fajnych momentów :)

- Easter eggi w Fallout 2 (koleś na moście zadający pytania, kafejka internetowa, czy elvis)
- Drugi wyścig z Razorem w NFS: Most Wanted
- konfrontacja z Sir Roderickiem w Jade Empire
- Fotografowanie dla Sandera Cohena w Bioshocku (szczególnie moment jak się oddaje trzecią fotkę i atakują nas sługusy Cohena, muza wtedy lecąca idealnie pasuje do tej walki :D)
- Pierwszy "pojedynek" z Pao-Kai w Dark Messiah of Might and Magic, z tą kratę to wpadłem na to przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W RPG bardzo lubię porównywać sobie swoją postać po stworzeniu i potężnego herosa w końcówce gry. Poza tym, uwielbiam momenty przed konfrontacją z wszelkiej maści superboss''ami: na początku dialog w stylu "Nigdy mnie nie pokonasz, bla bla bla" a później walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W RPG, czy strategiach lubię początki, kiedy nasz bohater lub nacja którą prowadzimy, są słabe i trzeba uważać, kogo wybiera się na przeciwnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować