Zaloguj się, aby obserwować  
lawenda

Wasz ulubiony moment w grach

224 postów w tym temacie

Far Cry
Intro i moment w 4 misji kiedy rozsuwane drzwi nie otwierają się do końca i widzimy w nich skaczącego na nas trigena. Następnie wchodząc do tego pokoju od tyłu trigen jest już nieżywy. To robi wrażenie ;)

World of Warcraft
Oba filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Zdecydowanie Final Fantasy X i rozmowa Titusa z ojcem.....
2.Rozmowa z Bastilą na dachu świątyni (Star Wars: KotOR)
3.Przemyślenia Geralta z retrospekcją wydążeń (Wiedźmin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-CoD 4 jest moim ulubionym momentem
-Diablo 2 -Hell
-Far Cry-pierwsze spotkanie z mutantami
-GoW- walka z Brurokiem i Raam-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis - walka na lotniskowcu w strugach deszczu i moment, gdy wychodzimy z jaskini

Fallout (chyba dwójeczka, ale nie pamiętam bo grałem dawno temu :/) - wszystkie Easter Eggs`y np. gdy dzieci bawią się w nas na ulicy "Jestem gogiel, niezwyciężony bohater!" - albo scenka, gdy musimy załatwić jakiegoś gościa - gadamy z jego kilkuletnim synkiem, dajemy mu broń i pokazujemy, co ma zademonstrować tatusiowi ;) - po chwili odgłos strzału...

MoH AA - lądowanie na plaży Omaha

Wszelkie Realistyczne Strategie (WRS) - odparcie wrogiego natarcia jednym tygrysem (polecam Steel Panthers ;)) - lub dla maniaków - drużyną piechoty (ta sytuacja, to akurat z Soldiers - Ludzie Honoru)

Flight Simulator 2002 - lądowanie na ślepo na Heathrow - widoczność 10 metrów, a ty 787 musisz tylko na instrumentach lądować

Ił2 Szturmowik - gdzy lecę sobie Ił2, zostałem sam, a mnie gonią dwa Bf-109 - szybki zwrot, daję im popalić moimi działkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment gdy stoję na wieży z snajperką i mam na celowniku głowę jakiegoś strażnika.....niezapomniana chwila. No i wspomnę o bullet time np. w Max Payne tego sie niezapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Zwrot akcji w KotOR (jedynka)
-Finałowe walki w Wiedźminie i zwroty akcji
-Zwrot akcji w BioShocku (zwłaszcza w ostatnim poziomie, gdy Wielki Zły próbuje nas zaszczuć :))
-Intensywność akcji w Crysisie (wszystko eksploduje, wszyscy giną, obcy atakują, najazd czołgami itd. itp.) :P
-Finał w Gothic 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD1-szturm na plac czerwony (ta muzyka)
CoD4- wybuch atomówki i ostatnia scena na moście
Far Cry - gdy pierwszy raz zobaczyłem mutanta serce podskoczyło mi do gardła ( wpakowałem w niego cały magazynek ze strachu)
Gothic1- pojedynek ze Śniącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alone in The Dark 4- Cała gra.
Diablo- jak ledwo żywy bez mikstur, uciekałem przed demoniczną hrabiną.
Gothic- pojedynek z Śniącym.
Baldur''s Gate 2- walki ze smokami.
Intro do W40k Dawn of War i Dark Crusade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin - gdy przebywamy w Kaer Morhen na początku gry, bardzo podoba mi się klimat jaki tam panuje;)
Sacred - znajdowanie i walka z wszelakimi smokami;)
Planescape Torment - zakończenie
Fahrenheit - moment rozpoczęcia , gdy uciekamy z restauracji oraz moment gdy Lukas jest przesłuchiwany przez Carlę
Half Life 2 episode 2 - cała akcja z obroną podczas ataku w kopalni i obrony Alyx, oraz jej uzdrowienie
Max Payne 2 - pod koniec gry gdy wchodzimy do pewnej rezydencji i jest dość dramatycznie, oraz misja z postacią która utknęła w kostiumie a my musimy ją chronić
NWN - rozmowa z Aribeth i uratowanie jej;)
Gothic - "miłe" powitanie na początku gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować