Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 10:36, PioMrex napisał:

A oto co dostałem, jako pierwszą część mojej EK...


Ooo nie zdzierżę że ja nie mam swojego Wiedźminka! Powiedz jak wyglada instalacja? Standardowa, czy wprowadzili jakiś bajer typu muzyka w tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marko P hehe mormalnie przy instalacji sa piekne obrazki :P i tak dalej :P widze ze juz jestes spocony Marko P :) wiedzialem ze cos napiszesz :P Pozdrawiam kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 10:40, Marko Pele napisał:

> A oto co dostałem, jako pierwszą część mojej EK...

Ooo nie zdzierżę że ja nie mam swojego Wiedźminka! Powiedz jak wyglada instalacja? Standardowa,
czy wprowadzili jakiś bajer typu muzyka w tle?

Nie mam czasu na instalację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak
Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:19:26 Przesyłka wychodząca z sortowni OSZ
2 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 08:52:22 Przesyłka wchodząca do sortowni OSZ
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 22/10/2007 22:24:25 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 19:07:16 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2


Mieszkam pod Koszalinem, jak myślicie kiedy dojdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tak:

1 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 06:14:35 Przesyłka wchodząca do sortowni POZ
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:53:42 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 18:53:44 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

To kiedy dostanę mojego Wiedźminka o.O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zadzwońcie do miejscowego oddziału masterlinka, tam dostaniecie nr do kuriera który ma waszą paczkę. dzięki temu będziecie mogli umówić się z nim na konkretną godzinę jej dostarczenia i nie będziecie siedzieć w niepewności o której przywiozą lub czy w ogóle dziś przywiozą:-P ja tak zrobiłem i wiem że kurier do mnie przyjedzie przed 12:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy Ci z was którzy otrzymali już Wieśmaca standardowej edycji również nie dostali map, czy dotyczy to tylko edycji kolekcjonerskich? I czy faktycznie edycja standardowa doszła w etui w formie "rękawa"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za to dostałem dziś taki cynk od kuriera "Niestety, nadawca wstrzymał dostarczanie paczek"...

Że znaczy że jutro dopiero? Bo moja to już u mnie w krakowie leży i czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 09:21:22 Przesyłka wychodząca z sortowni RAD
2 Linehaul: przyjęcie 23/10/2007 07:45:21 Przesyłka wchodząca do sortowni RAD
3 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:54:07 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
4 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:45:31 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
Urwałem się wcześniej z zajęć, mam nadzieję że jeszcze nie próbował jechać tutaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I drugie pytanko : czy komuś udało się zarejestrować grę zgodnie z instrukcją na III stronie okładki instrukcji (numerem z IV)??? Mnie wyskakuje okno logowania, które ni reaguje na mój login ze strony thewitcher.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje ? xD, dzwonie do masterlinka i usłyszałem następującą informację:" wysyłka paczki została wstrzymana przez nadawcę i nie wiemy co się dzieje"
WTF- dostać całej nie mogę, dostać samej gry nie mogę, co się dzieje ? xD widzę że nici z tej gwarancji dostawy przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie. Czekałem tyle lat i już ją mam... Właśnie odebrałem paczuszkę od kuriera z grą. Zabieram się za smakowity obiad a podwieczorek mam nadzieję nadejdzie niebawem kiedy to odbiorę drugą przesyłkę z tym co zabrakło teraz. Wszystkim oczekującym życzę powodzenia i aby gra doszła do Was jak najszybciej. Miłego grania Wiedźmini. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:27, donaan napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje ? xD, dzwonie do masterlinka i usłyszałem następującą
informację:" wysyłka paczki została wstrzymana przez nadawcę i nie wiemy co się dzieje"
WTF- dostać całej nie mogę, dostać samej gry nie mogę, co się dzieje ? xD widzę że nici z tej
gwarancji dostawy przed premierą...

HAHA ;)
Wiedziałem, że bez kaszanki się nie obejdzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować