Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 16:54, Kur0 napisał:

> Wiadomo już coś na temat drugiej części?

Wiadomo ma sie ona dziac w podajze w XIII w (albo w XVIII) nie jestem juz pewien, mam
slaba pamiec

>

To akurat są plotki rozsiewane przez graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:57, Kur0 napisał:

Moze i tak ale byl tez artykul o tym na gram.pl z tym ze nie moglem go nigdzie znalezc
:/


Nie przypominam sobie takiego artykułu. Pewnie coś ci sie pomyliło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej części prawie pewne jest że:
- gra jest tworzona ;p
- będzie druga i trzecia część ( choć to już było wiadomo przed premierą pierwszego AC )
- no i to że prawdopodobnie ten kim przyjdzie nam pokierować będzie potrafił pływać ( w przeciwieństwie do Altaira )
- a to że miejscem akcji będzie Japonia etc etc to już domysły graczy połączone z tym co ludzie sobie wyobrazili po końcówce pierwszego AC.

Ja od drugiej części oczekuje tego samego co od "jedynki" ( bo ta mnie zauroczyła ). Mianowicie "tego samego tylko więcej i bardziej". Wolność w poruszaniu się i eksplorowaniu miasta czy tam okolicy po której będziemy się poruszać, ciekawych zadań. Miło by też było gdyby jakoś skomplikowano walki bo nie stanowiły one w większości jakiegoś wielkiego wyzwania. Bardzo bym był szczęśliwy za zaimplementowanie elementów które dodałyby pewną nieliniowość ... jednak na to chyba niestety nie ma co liczyć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:39, capral napisał:

Wiadomo już coś na temat drugiej części?

Nawet nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie, gdyż nikt z Ubi-softu nie potwierdził tego oficjalnie. Są jednak plotki, że akcja AC 2 będzie się działa w czasie Rewolucji Francuskiej i że będzie można pływać. Więcej nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 17:04, plada napisał:

> Wiadomo już coś na temat drugiej części?
Nawet nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie, gdyż nikt z Ubi-softu nie potwierdził tego oficjalnie.
Są jednak plotki, że akcja AC 2 będzie się działa w czasie Rewolucji Francuskiej i że
będzie można pływać. Więcej nie pamiętam.


Jak kolega wyżej wspomniał już przed premierą AC było zapowiedziane jako trylogia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 17:04, plada napisał:

> Wiadomo już coś na temat drugiej części?
Nawet nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie, gdyż nikt z Ubi-softu nie potwierdził tego oficjalnie.
Są jednak plotki, że akcja AC 2 będzie się działa w czasie Rewolucji Francuskiej i że
będzie można pływać. Więcej nie pamiętam.

A ja słyszałem inaczej, że 2 część ma się rozgrywać w czasach współczesnych a 3 w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 15:42, donard napisał:

> słuchajcie ja mam pewien problemo co chodzi z tymi znaczkami jak na samym końcu
patrzymy
> tym wzrokiem w biurze ,bo wszstko porobiłem ale tego nie rozumiem
Chodzi o wizytę przed zabójstwem w biurze?Jeśli tak to podchodzisz do kolesia i Altair
weźmie pióro a jeśli nie pokręć się przy ladzie.


chodziło mi jak on wychodzi już z animusa całkiem to nagle włącza mu się orli wzrok i wyskakują na podłodze litery i obrazki potem się idzie do sypialni i on patrzy na te znaczki potem pokazują się creditsy

i właśnie nie wiem co to znaczą na tej podłodze wokół animusa te literki i na ścianie nad łóżkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 17:32, iwan san napisał:

> > słuchajcie ja mam pewien problemo co chodzi z tymi znaczkami jak na samym końcu

> patrzymy
> > tym wzrokiem w biurze ,bo wszstko porobiłem ale tego nie rozumiem
> Chodzi o wizytę przed zabójstwem w biurze?Jeśli tak to podchodzisz do kolesia i
Altair
> weźmie pióro a jeśli nie pokręć się przy ladzie.

chodziło mi jak on wychodzi już z animusa całkiem to nagle włącza mu się orli wzrok i
wyskakują na podłodze litery i obrazki potem się idzie do sypialni i on patrzy na te
znaczki potem pokazują się creditsy

i właśnie nie wiem co to znaczą na tej podłodze wokół animusa te literki i na ścianie
nad łóżkiem

No właśnie ja też tego nie kapuje... te znaczki się przez całą grę pokazywały jako wizje i na końcu się okazało, że one są nad łóżkiem, ale ja nie wiem co w związku z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 18:17, iwan san napisał:

> > ciach
> http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=120513&n=28 macie
podziękować

jak ktoś nie wie to radze jeszcze tą stronę

http://fairplaygame.net/poradnik_62.html

jest tam wytłumaczenie słów w innych językach nad łóżkiem desmonda

Dzieki, kurde nawet nie wiedziałem, że ta końcówka jest taka skomplikowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:41, conan8 napisał:

> > > ciach
> > http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=120513&n=28 macie
> podziękować
>
> jak ktoś nie wie to radze jeszcze tą stronę
>
> http://fairplaygame.net/poradnik_62.html
>
> jest tam wytłumaczenie słów w innych językach nad łóżkiem desmonda
Dzieki, kurde nawet nie wiedziałem, że ta końcówka jest taka skomplikowana :D


nie masz za co dziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze coś radze wam jeszcze raz przyjrzeć się na tej mapce po walce z al mualimem gdzie cząstka edenu wypuszcza mapę , bo nie jestem pewien ale te niektóre rysunki i mapa mają związek z następnymi częściami (nie jestem tego pewien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 15:11, iwan san napisał:

aha i jeszcze coś radze wam jeszcze raz przyjrzeć się na tej mapce po walce z al mualimem
gdzie cząstka edenu wypuszcza mapę , bo nie jestem pewien ale te niektóre rysunki i mapa
mają związek z następnymi częściami (nie jestem tego pewien)

Mogłeś dać jakiś spojler, bo nie wszyscy jeszcze AC przeszli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 17:05, Ecko09 napisał:

> > Wiadomo już coś na temat drugiej części?
> Nawet nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie, gdyż nikt z Ubi-softu nie potwierdził tego
oficjalnie.
> Są jednak plotki, że akcja AC 2 będzie się działa w czasie Rewolucji Francuskiej
i że
> będzie można pływać. Więcej nie pamiętam.

Jak kolega wyżej wspomniał już przed premierą AC było zapowiedziane jako trylogia.

Mam nadzieję, że AC 2 nie będzie tym samym "skakaniem po czym się da" co AC 1, na początku to jest fajne, ale potem to się robi wk.....wkurzające... I wogóle ten niewykorzystany potencjał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować