Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Z taką prędkością jaką on leci i jego masą to spokojnie z takiej wysokości złamał by ten wózek. Ale to w końcu Altair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:22, Kraju92 napisał:

Z taką prędkością jaką on leci i jego masą to spokojnie z takiej wysokości złamał by
ten wózek. Ale to w końcu Altair.

Popieram go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to w końcu Altair.

Dnia 14.12.2008 o 15:28, Lord Sebuuu 10 napisał:

Popieram go :P

Przecież Altair gardzi prawami fizyki i za to go kochamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:58, Kraju92 napisał:

On pewnie wymyślił fizykę, po czym ją złamał.

Bzdury gadacie :P On jest ogolonym Chuckiem Norrisem, bo jaki inny człowiek może łapać się krawędzi skacząc nawet z dużych wysokości :D AC zarąbista gra, te widoki, kombosy, pościgi...mmm...kurne, chyba znowu zacznę w nią grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:54, plada napisał:

Bzdury gadacie :P On jest ogolonym Chuckiem Norrisem, bo jaki inny człowiek może łapać
się krawędzi skacząc nawet z dużych wysokości :D AC zarąbista gra, te widoki, kombosy,
pościgi...mmm...kurne, chyba znowu zacznę w nią grać :P


No to fakt, że gra jest świetna. Szczególnie spodobał mi się system walki - kontry. I niby wszystko pięknie, ale już przy trzecim zabójstwie zaczynała mi się powoli nudzić. Całą gra opiera się na jednym schemacie (zdobądź informację, znajdź, zabij i ucieknij). Jednak mimo wszystko chyba do gry wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:17, Nevikanos napisał:

> Bzdury gadacie :P On jest ogolonym Chuckiem Norrisem, bo jaki inny człowiek może
łapać
> się krawędzi skacząc nawet z dużych wysokości :D AC zarąbista gra, te widoki, kombosy,

> pościgi...mmm...kurne, chyba znowu zacznę w nią grać :P

No to fakt, że gra jest świetna. Szczególnie spodobał mi się system walki - kontry. I
niby wszystko pięknie, ale już przy trzecim zabójstwie zaczynała mi się powoli nudzić.
Całą gra opiera się na jednym schemacie (zdobądź informację, znajdź, zabij i ucieknij).
Jednak mimo wszystko chyba do gry wrócę.



Racja gra jest monotonna, warto w nią zagrać ale i tak dość szybko się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale was na sentymenty wzięło^^

Ja też do AC wrócę ale jak wyjdzie kolejna cześć.. może, bo pierwszą część kupowałem ślepo zapatrzony będąc pewien że ta gra musi być genialna, a teraz tylko żałuje wydanych pieniędzy. Ale po takich słowach krytyki na całym świecie Ubisoft chyba postanowi coś zmienić.. chociaż to też nie wiadomo skoro Far Cry 2 też wyszedł im nudny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:40, Grizzly. napisał:

Ja też do AC wrócę ale jak wyjdzie kolejna cześć.. może, bo pierwszą część kupowałem
ślepo zapatrzony będąc pewien że ta gra musi być genialna, a teraz tylko żałuje wydanych
pieniędzy. Ale po takich słowach krytyki na całym świecie Ubisoft chyba postanowi coś
zmienić.. chociaż to też nie wiadomo skoro Far Cry 2 też wyszedł im nudny :(


Ja do AC nie zamierzam wracać, grę przeszedłem 2 razy i to od razu po sobie i już po prostu wymiotują tą grą. A jak wyjdzie 2 będę się bardzo cieszył. FC2 nudny? Ma początku może tak, później jest już tylko ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:40, songohanssj2 napisał:

czekam na 2.

to jeszcze sobie poczekasz, bo podobno zamierzają pracować nad dwójką 2 lata. O ile nie będzie opóźnień. Jeśli chcieli osadzić ją we współczesności, to Electronic Arts im pokrzyżowało plany ;P Może to dlatego, moze robia od nowa...
Ja w AC chętnie pograłabym jeszcze, i może pogram, mam ją na dysku, ale inne gry czekają na swoja kolej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że sobie poczekam to wiem. Z jednej strony to dobrze bo teraz na celowniku mam inne gry.

W jaki sposób EA pokrzyżował im plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:57, songohanssj2 napisał:

To, że sobie poczekam to wiem. Z jednej strony to dobrze bo teraz na celowniku mam inne
gry.

W jaki sposób EA pokrzyżował im plany?

Mirror''s Edge. Główny motyw zabawy w parkour i postać Desmonda , wstawki z laboratorium klimatem , czytsocią otoczenia, jasnym światłem nawet jakoś mi sie wydają podobne. Ubi było pierwsze, (nie wiem jak długo powstawało ME) ale nie rozwinęło tego wątku, i wszyscy sądzili, że zrobia to w dwójce. A EA zrobiło grę , co prawda w odróżnieniu od AC w pierwszej osobie, i czasem akcja dzieje się w nocy, ale też biegamy po dachach... Myślę, ze Ubi chciało w AC2 dać coś podobnego, tylko TPP. Teraz muszą się namęczyc, żeby gry się ze sobą wszystko nie kojarzyły za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:52, Kraju92 napisał:

Ja liczę na coś fajnego w AC2, oby tylko Ubi nie zawiódł.

Popieram, bo w AC pokazali tylko siłę nowych kart graficznych i nic więcej, szkoda że na tą grę wydałem 99zł, a do tego nie mogę ją w gram.pl zarejestrować bo ma rejestracje do jakiejś gildii czy cuś:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale AC było pierwsze, więc nawet ME nie będzie przeszkodą dla AC 2.

Arisovo 14
AC pokazali naprawdę duży potencjał drzemiący w ludzi robiących grę i gra była świetna. A jeżeli chodzi o grafikę to IMO testowała najnowsze układy graficzne. Nie możesz zarejestrować na gram.pl ponieważ AC wydaje Cenega i grę możesz zarejestrować na tej stronie: http://kompania.cenega.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:50, Arisovo 14 napisał:

> Ja liczę na coś fajnego w AC2, oby tylko Ubi nie zawiódł.
Popieram, bo w AC pokazali tylko siłę nowych kart graficznych i nic więcej, szkoda że
na tą grę wydałem 99zł, a do tego nie mogę ją w gram.pl zarejestrować bo ma rejestracje
do jakiejś gildii czy cuś:/


Ja właśnie AC kupowałem na gram.pl i zapłaciłem chyba ok 70 zł albo 79.90. Jak już Kraju wspomniał możesz zarejestrować na http://kompania.cenega.pl/, i tam też dostaniesz jakieś specjalne punkty, dzięki którym będziesz mógł kupować inne rzeczy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować