Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2008 o 20:36, matbanan napisał:

opłaca się kupić czy nie;>

lubie gry typu gothic JA CS gta


Pooglądaj filmu na YouTube, gameplaye to się dowiesz, czy się opłaca ;). Ze swojej strony tylko dodam, że gra nie dość, że piękna, to jeszcze bardzo wciąga i jest naprawdę solidną produkcją. Czekam na dwójkę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:16, Kur0 napisał:

> mmm...kurne, chyba znowu zacznę w nią grać :P

Mnie tez coś ostatnio kusi powrót w te klimaty :D


Nie jetseście sami. Ostatni robiłem sobie małe podsumowanie gier w które w tym roku zagrałem i AC zajął w nim hmmm... bardzo wysokie miejsce. więc powrót do tego niewątpliwie świetnego tytułu wydaje sie być nieunikniony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:50, Kraju92 napisał:

Ale AC było pierwsze, więc nawet ME nie będzie przeszkodą dla AC 2.

Pierwsze z pomysłem. Ale EA ich wyprzedziło w realizacji... Nie będzie przeszkodą, ale pewnie nie spodziewali się, że inny tytuł wykorzysta akurat ten sam koncept. AC był innowacyjny trzeba przyznać. choć ME jest też w pewnym sensie, bo z pierwszej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał okazję porównać wersje na PS3 i PC i może mnie oświecić, która jest lepsza i na której platformie gra się w niego wygodniej (tutaj biorę pod uwagę także ewentualne problemy z działaniem gry na PC)? Co zawiera Director''s Cut (wersja na PC), czego nie ma w wersji na konsole (chyba, że się mylę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 23:53, Sth`Devilish napisał:

Czy ktoś z was miał okazję porównać wersje na PS3 i PC i może mnie oświecić, która jest
lepsza i na której platformie gra się w niego wygodniej (tutaj biorę pod uwagę także
ewentualne problemy z działaniem gry na PC)? Co zawiera Director''s Cut (wersja na PC),
czego nie ma w wersji na konsole (chyba, że się mylę)?


Co do wersji na pc, to dodano:
Śledztwa
4 nowe sposoby przeprowadzania śledztwa, co daje mnóstwo różnych możliwości zebrania informacji o celu naszej misji.

Nowe wyzwania
Wyścig po dachach – zbieranie danych o celach misji od informatorów, zadanie na czas.
Eskorta informatora – eskortowanie członka zakonu asasynów i udzielenie mu pomocy w trakcie jego ucieczki.
Eliminacja łuczników – wyeliminowanie łuczników przeciwnika z określonego rejonu działań, pomagające członkom zakonu na wykonanie ich zadań.
Niszczenie stoisk kupców – niszczenie straganów kupieckich w rejonie misji Altaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałeś może w Max Payne? Chodzi mi o to, czy te tryby dużo wnoszą do grywalności wersji na PC, czy też tak jak we wspomnianej grze, są to zwykłe zapychacze miejsca, nijak nie zachęcające do wypróbowania ich więcej niż raz? Bo jeżeli to takie zwykłe pierdółki, to chyba bym sobie darował wersję na PC (preferuję wygodę gry na konsolach) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 00:41, Sth`Devilish napisał:

Grałeś może w Max Payne? Chodzi mi o to, czy te tryby dużo wnoszą do grywalności wersji
na PC, czy też tak jak we wspomnianej grze, są to zwykłe zapychacze miejsca, nijak nie
zachęcające do wypróbowania ich więcej niż raz? Bo jeżeli to takie zwykłe pierdółki,
to chyba bym sobie darował wersję na PC (preferuję wygodę gry na konsolach) :)

Jeżeli mam być szczery to muszę powiedzieć, że grałem jedynie na PC, mimo to uważam te dodatki za popierdółki, ale nie za jakieś zapychacze. co do Twojego przypadku, to polecam weersję na konsole. no chyba, że wolisz mieć dwie godziny grania więcej. gre mozesz na PC ukończyć bez grania w dodatkowe tryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, a myślałem że "Director''s Cut" do czegoś zobowiązuje, a okazuje się że to takie popierdółkowate tryby gry dla nienasyconych zwykłą grą... Szczerze, liczyłem na to, że będzie to jakaś dłuższa gra, z wyciętymi misjami czy z jakimś nowym wątkiem w grze, albo chociaż czymś co sprawiłoby, że gra stałaby się mniej liniowa. W takim razie poczekam na zakup tej gry jak dopadnę PS3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 15:35, songohanssj2 napisał:

Ale to w końcu Altair.
> Popieram go :P
Przecież Altair gardzi prawami fizyki i za to go kochamy :P


a jak xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:52, iwan san napisał:

słuchajcie ja mam pewien problemo co chodzi z tymi znaczkami jak na samym końcu patrzymy
tym wzrokiem w biurze ,bo wszstko porobiłem ale tego nie rozumiem

Chodzi o wizytę przed zabójstwem w biurze?Jeśli tak to podchodzisz do kolesia i Altair weźmie pióro a jeśli nie pokręć się przy ladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:52, iwan san napisał:

słuchajcie ja mam pewien problemo co chodzi z tymi znaczkami jak na samym końcu patrzymy
tym wzrokiem w biurze ,bo wszstko porobiłem ale tego nie rozumiem

Spoiler

Idź do swojego pokoju i spójrz "orlim wzrokiem" na ścianę nad łóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:52, iwan san napisał:

słuchajcie ja mam pewien problemo co chodzi z tymi znaczkami jak na samym końcu patrzymy
tym wzrokiem w biurze ,bo wszstko porobiłem ale tego nie rozumiem

Spoiler

Jeśli chodzi o te znaczki po zakończeniu gry, to nikt poza samymi twórcami tego nie wie. Zostały napisane przez poprzednika, jak się zapewne łatwo domyślić, własną krwią.

Tu jest wszystko wyjaśnione- http://assassinscreed.gry-online.pl/readarticle.php?article_id=34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge to wyjasnic tylko w jeden sposob, w tym miejscu gdzie przetrzymywany byl Desmont (chyba tak mial na imie)
nie byl tam pierwszym ktorego tam przetrzymywano, bylo tam wiele innych osob na ktorych robione podobne ,
ze tak powiem eksperymenty, lecz po kazdym zakonczonym eksperymencie zabijano te osoby, i (tak mi sie wydaj)
wymazywano krwia te "znaki" (z tym ze nie wiem czy to tci ludzie ktorzy byli tam przetrzymywani pisali te znaki czy to juz po ich zabiciu robil to kotos z tej firmy, nie pamietam juz nazwy) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Raczej oni sami to pisali, bo po co Templariusze by następcom takie rzeczy mówili ^^ I oni nie byli chyba zabijani...gdzieś czytałem, że jest tam napis "wysuszyli mą duszę i uczynili własną, ja wysuszyłem swe ciało, aby pokazać ci rozum" (czy coś w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:39, capral napisał:

Wiadomo już coś na temat drugiej części?


Wiadomo ma sie ona dziac w podajze w XIII w (albo w XVIII) nie jestem juz pewien, mam slaba pamiec
i wiadomo jeszcze tyle z Ubisoft''owi nie bedzie sie raczej spieszyc, moze dostaniemy ja jakos za 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować