Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 14:06, andriey napisał:

Dziwna sprawa!Ja zamowilem gre Assassin Creed miesiac temu w sklepie Cenegi wersje w
metalowym pudelku,zaplacilem od razu czyli z gory,a kilka dni temu dostalem od Cenegi
maila,ze gre otrzymam kurierem ok.4 kwietnia oczywiscie tego roku,wiec nie wiem skad
tyle roznych dat premiery gry w Polsce.Chyba,ze jest to tez uzaleznione od sposobu zamowienia
i wersji pudelkowej gry.

Przy zamawianiu Pre-ordera gra przychodzi nieco szybciej, ale przeczytaj uważnie tą swoją wiadomość, może było tam napisane około 4 kwietnia czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera PL jest 8 kwietnia(a co najwazniejsze szybciej niż w USA).Poza tym gra będzie full po polsku,glosow użyczyli m.in Borys Szyc.Już sie nie moge doczekac,do pełni szczęscia brakuje mi jeszce tylko Visty bo bez Visty nie ma Dx 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:33, kubapl40 napisał:

Premiera PL jest 8 kwietnia(a co najwazniejsze szybciej niż w USA).Poza tym gra będzie
full po polsku,glosow użyczyli m.in Borys Szyc.Już sie nie moge doczekac,do pełni szczęscia
brakuje mi jeszce tylko Visty bo bez Visty nie ma Dx 10

Ja też się nie moge doczekać, ale te kilka dni różnicy nie robi mi większej różnicy.
Osobiście nie radze ci kupować Visty, gra w końcu obsługuje Dx 9c, więc radze poczekać 2 lata i kupić sobie całkowicie nowego Windowsa - podobno ma wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:59, Gorn7 napisał:

> Premiera PL jest 8 kwietnia(a co najwazniejsze szybciej niż w USA).Poza tym gra
będzie
> full po polsku,glosow użyczyli m.in Borys Szyc.Już sie nie moge doczekac,do pełni
szczęscia
> brakuje mi jeszce tylko Visty bo bez Visty nie ma Dx 10
Ja też się nie moge doczekać, ale te kilka dni różnicy nie robi mi większej różnicy.
Osobiście nie radze ci kupować Visty, gra w końcu obsługuje Dx 9c, więc radze poczekać
2 lata i kupić sobie całkowicie nowego Windowsa - podobno ma wyjść.


Też tak myśle ale chciałbym zobaczyc co potrafi moja karta graficzna na Viscie z DX 10.1(mam ASUS ATI Radeon HD 3850 256 MB/256 Bit)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:26, Ascarib napisał:

Nieźle, nieźle już wiadomo na jakim przykładowym sprzęcie pójdzie na najwyższych detalach(zacina
się przy dużych widokach-po mieście spokojnie ponad 20 FPS''ów)


Mam taką kartę, tyle RAMu, i mniej pamięciożerny system. Jedyne, co może trochę nie wyrabiać to procek (E2140), ale po jeszcze większym podkręceniu da radę :)
A jeśli nie wystartuje na moim systemie, to mam jeszcze laptopa z takim configiem i Vistą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed optymalizacja kodu AC na Viscie w zalecanych wymagało 3 Gb RAM-u i procek Intel(R) Pentium(R) D 2,66 Ghz. Teraz wymaga 2 Gb na Viscie i i dowolny Dual Core 2.2 wiec mi z vista pojdzie na luzie...a jak nie to jest jeszce komputer taty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 11:37, WIELKus napisał:

> Bardzo dziwna sprawa na gry-online.pl pisze że polska premiera bedzie 15 kwietnia....

> http://www.gry-online.pl/S012_gra.asp?ID=7922 sprawdźcie sami[oby się pomylili]

no bo właśnie wtedy jest premiera PL widać nie za dużo czytasz newsów :P no ale zdarza
się


<lol> Zapewniam cię że czytam,a temu umieściłem tego posta bo zauważyłem pewne "rozbierzności" między wersją gry-online.pl i Cenegi i prosiłbym cię żebyś na następny raz nie pouczał mnie w taki sposób.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:17, kubapl40 napisał:

przed optymalizacja kodu AC na Viscie w zalecanych wymagało 3 Gb RAM-u i procek Intel(R)
Pentium(R) D 2,66 Ghz. Teraz wymaga 2 Gb na Viscie


No tak, ale sam przyznasz, że ten RAM w kompie to jest akurat stosunkowo najmniejszy problem (zwłaszcza w momencie gdy 2GB markowej pamięci można kupić za jakieś 180zł). Lepiej by było jakby zmniejszyli wymagania odnośnie procka czy karty graficznej, a obsługa tylko i wyłącznie PCI-E to już jest jakaś kpina. Owszem posiadacze takiego Radeona X1600 za bardzo nie mają się czym przejmować, bo ta karta jest i tak na ten tytuł za słaba, ale już posiadacze takiego X1950 na pewno bardzo się zdenerwują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:42, dave03 napisał:

No tak, ale sam przyznasz, że ten RAM w kompie to jest akurat stosunkowo najmniejszy
problem (zwłaszcza w momencie gdy 2GB markowej pamięci można kupić za jakieś 180zł).
Lepiej by było jakby zmniejszyli wymagania odnośnie procka czy karty graficznej, a obsługa
tylko i wyłącznie PCI-E to już jest jakaś kpina. Owszem posiadacze takiego Radeona X1600
za bardzo nie mają się czym przejmować, bo ta karta jest i tak na ten tytuł za słaba,
ale już posiadacze takiego X1950 na pewno bardzo się zdenerwują.


no i w tym tkwi problem,ale jak juz podkreślałem to jest gra Next-genowa a jakieś czasopismo nazwalo ją grą 2.0 wiec nie ma sie co dziwic,mnie tez zreszta martwi czy Intel(R) Pentium(R) D 930 3.00 Ghz + 2Gb RAM-u 800Mhz''ów + ASUS Ati Radeon HD 3850 256 Mb/256 Bit = AC na max detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:42, dave03 napisał:

> przed optymalizacja kodu AC na Viscie w zalecanych wymagało 3 Gb RAM-u i procek
Intel(R)
> Pentium(R) D 2,66 Ghz. Teraz wymaga 2 Gb na Viscie

No tak, ale sam przyznasz, że ten RAM w kompie to jest akurat stosunkowo najmniejszy
problem (zwłaszcza w momencie gdy 2GB markowej pamięci można kupić za jakieś 180zł).
Lepiej by było jakby zmniejszyli wymagania odnośnie procka czy karty graficznej, a obsługa
tylko i wyłącznie PCI-E to już jest jakaś kpina. Owszem posiadacze takiego Radeona X1600
za bardzo nie mają się czym przejmować, bo ta karta jest i tak na ten tytuł za słaba,
ale już posiadacze takiego X1950 na pewno bardzo się zdenerwują.


I tu musze Cię zadowolić, że ma iść na GF6600 na najniższych detalach(niby zadowalająca ilość FPS''ów-lecz nie jestem pewien), co znaczy, że nie będzie jakiś wielkich ograniczeń do złącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 17:55, Ascarib napisał:

> > przed optymalizacja kodu AC na Viscie w zalecanych wymagało 3 Gb RAM-u i procek

> Intel(R)
> > Pentium(R) D 2,66 Ghz. Teraz wymaga 2 Gb na Viscie
>
> No tak, ale sam przyznasz, że ten RAM w kompie to jest akurat stosunkowo najmniejszy

> problem (zwłaszcza w momencie gdy 2GB markowej pamięci można kupić za jakieś 180zł).

> Lepiej by było jakby zmniejszyli wymagania odnośnie procka czy karty graficznej,
a obsługa
> tylko i wyłącznie PCI-E to już jest jakaś kpina. Owszem posiadacze takiego Radeona
X1600
> za bardzo nie mają się czym przejmować, bo ta karta jest i tak na ten tytuł za słaba,

> ale już posiadacze takiego X1950 na pewno bardzo się zdenerwują.

I tu musze Cię zadowolić, że ma iść na GF6600 na najniższych detalach(niby zadowalająca
ilość FPS''ów-lecz nie jestem pewien), co znaczy, że nie będzie jakiś wielkich ograniczeń
do złącza.


i tu możesz miec racje,tak samo jak w Wiedźminie AC będzie obsługiwac karty GeForce od 6600 wzywż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Assassina z niecierpliwością ale grę sobie zamówię jak już będzie po premierze. Jedynie o co się boję to że spolszczenie może im nie wyjść chodzi mi o lektora. A o resztęto już nie ma się co bać bo gierka będzie hitem i to w miarę przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja czekam na Assassina z niecierpliwością ale grę sobie zamówię jak już będzie po premierze.

Dnia 16.03.2008 o 18:36, Coxsik napisał:

Jedynie o co się boję to że spolszczenie może im nie wyjść chodzi mi o lektora. A o resztęto
już nie ma się co bać bo gierka będzie hitem i to w miarę przyzwoitej cenie.


O lektora? Chłopie! Z choinki sie urwałeś? Gra będzie dubbingowana( m.in przez Borysa Szyca).A dubbing zawsze wychodzi,poza tym jezeli Cenega pokaże klase mam nadzieję że znikną juz całkiem na gram.pl rasistowskie nastroje względem Cenegi(bo częściowo zniknęły po odłączeniu sie od CD PROJEKT-u...jestem w Kompani Graczy(coś jak gram.pl) i powiem szcerze że ich KOMPAN jest lepszy od CD PROJEKT Insidera,poza tym przynoszą ci go do domu a nie jako dodatek do CD-ACTION ( CDA to też super gazeta) który i tak większośc jak do cda napisała wywala do kosza zaraz po zakupie CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 18:47, kubapl40 napisał:

> Ja czekam na Assassina z niecierpliwością ale grę sobie zamówię jak już będzie po
premierze.
> Jedynie o co się boję to że spolszczenie może im nie wyjść chodzi mi o lektora.
A o resztęto
> już nie ma się co bać bo gierka będzie hitem i to w miarę przyzwoitej cenie.

O lektora? Chłopie! Z choinki sie urwałeś? Gra będzie dubbingowana( m.in przez Borysa
Szyca).A dubbing zawsze wychodzi,poza tym jezeli Cenega pokaże klase mam nadzieję że
znikną juz całkiem na gram.pl rasistowskie nastroje względem Cenegi(bo częściowo zniknęły
po odłączeniu sie od CD PROJEKT-u...jestem w Kompani Graczy(coś jak gram.pl) i powiem
szcerze że ich KOMPAN jest lepszy od CD PROJEKT Insidera,poza tym przynoszą ci go do
domu a nie jako dodatek do CD-ACTION ( CDA to też super gazeta) który i tak większośc
jak do cda napisała wywala do kosza zaraz po zakupie CDA...

Lektor a dubbling to samo. Nie no narazie tylko Wiedźmin sprostał wyzwanie z lektorem. Wcześnie jak grałem w wiele innych gier z lektorem to była totalna porażka. Ja tam wolę napisy i tyle. Wiedżmin to był wyjątek. A jeżeli chodzi o Kompanię Graczy to zapisałem się tam ale jeszcze nie czaiłem tej stronki ale chyba będzie trzeba. A gazetkę od Cenegi dostałem tylko raz.I to był 1 numer. Następnych już nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości to nie to samo. Jeżeli jest lektor to słychać w tle także oryginalne głosy (jak w filmach fabularnych),zaś dubbing pozostawia tylke polskie głosy (jak w filmach animowanych) i to zazwyczaj każda postać jest grana przez innego aktora (lektor jest jeden). Jedyna gra z lektorem to jak na razie o ile się nie myle S.T.A.L.K.E.R.,zaź do gier dubbingowanych podchodzę sceptycznie. Mam nadzieję,że w AC dubbing wyjdzie hmm...znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 18:55, mati285 napisał:

Gwoli ścisłości to nie to samo. Jeżeli jest lektor to słychać w tle także oryginalne
głosy (jak w filmach fabularnych),zaś dubbing pozostawia tylke polskie głosy (jak w filmach
animowanych) i to zazwyczaj każda postać jest grana przez innego aktora (lektor jest
jeden). Jedyna gra z lektorem to jak na razie o ile się nie myle S.T.A.L.K.E.R.,zaź do
gier dubbingowanych podchodzę sceptycznie. Mam nadzieję,że w AC dubbing wyjdzie hmm...znośnie.


No szczerze powiem że ten Lektor w STALKER''rze to totalny odjazd jest. Total klimat :D

Dnia 16.03.2008 o 18:55, mati285 napisał:

mnie tez zreszta martwi czy Intel(R) Pentium(R) D 930 3.00 Ghz + 2Gb RAM-u 800Mhz''ów + ASUS Ati Radeon HD > 3850 256 Mb/256 Bit = AC na max detalach...


Chyba Śnisz xP
Na twoim miejscu cieszył bym się gdyby na średnich gra szła płynnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:17, MTSMAFIOSO napisał:

No szczerze powiem że ten Lektor w STALKER''rze to totalny odjazd jest. Total klimat
:D


Byłby klimat, gdyby przy okazji w TV nie leciało kilkanaście reklam z Uttą przy mikrofonie. Ale zawsze można zamienić pliki z dźwiękami na te z innej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 19:17, MTSMAFIOSO napisał:

> mnie tez zreszta martwi czy Intel(R) Pentium(R) D 930 3.00 Ghz + 2Gb RAM-u 800Mhz''ów
+ ASUS Ati Radeon HD > 3850 256 Mb/256 Bit = AC na max detalach...

Chyba Śnisz xP
Na twoim miejscu cieszył bym się gdyby na średnich gra szła płynnie :P


Chybanie czytałeś tematu jak już napisałem na GF8600GT idzie na max detalach a ten radeon porównywalny jest do GF8600GTS
PS pójdzie Ci na 99% na maxa-tylko nie wiem czy procek wytrzyma.

20080316202658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować