Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 13:34, Zauri napisał:

Mogliby zrobic tak jak bylo to przy Enter The Matrix,
podczas poscigu na autostradzie gra sama wychodzila do windy :) Jedyny sposob na przejscie
gry to ... KUPIENIE ORYGINALKI!

Myślisz,że to by coś dało? Ja sądzę,że 99,9 % piratów wolałoby zakończyć grę w połowie i nie dowiedzieć się co było dalej niż pofatygować się do sklepu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć o co te wszystkie płacze, jęki i zgrzytania zębów ? Piraci będą zawsze, kopie pirackie również. Dopóki nowości nie będą kosztować max 40zł (co się nigdy nie zdarzy) bo tyle przeciętny Polak jest w stanie dać za grę, piractwo będzie cały czas. Nie wiem skąd to oburzenie ? Będzie premiera to kupicie gry, przestańcie się w końcu mazać bo nie dobrze się robi. Zamiast wejść do tematu i poczytać co nieco o grze zamiast tego muszę oglądać wasze pier**** smutów za przeproszeniem. Aha i piraci tak czy siak wejdą do Jerozolimy bo to kwestia kilku dni i zaraz będą patche, mody i uj wie co jeszcze więc nie martw się Zauri zaraz będą "pełnoprawnymi" graczami AC. Aha i proszę zacznijcie dyskusję o grze, chętnie poczytam bo zastanawiałem się nad kupnem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tylko jedną uwagę, jak gry potanieją do 40zł max to i tak znajdzie się spora grupa osób która stwierdzi że jest za drogo (ludzie z mojej klasy nawet tanich serii nie chcą kupować:/)

A jeśli chcesz dyskusji o grze to mam jeden ciekawy wątek;> jak sądzisz w jakie miejsce na ciele wbija nóż assassyn gdy atakuje od tyłu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 14:17, Zauri napisał:

ej wlasnie jak bedzie wygladalo sterowanie w tejze grze ? trudne czy latwe bedzie ?


Podobno jest dobrze przystosowane do klawiatury i myszki, ale i tak lepiej grać na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 14:15, player000 napisał:

A jeśli chcesz dyskusji o grze to mam jeden ciekawy wątek;> jak sądzisz w jakie miejsce
na ciele wbija nóż assassyn gdy atakuje od tyłu??


Nie znam się na tego typu sprawach ale imo wszystko zależy od szybkości poruszania, ustawienia przeciwnika oraz od pogody. Jestem ciekawy czy ten czynniki będą wpływać na grę. A gdzie wbija ? Szczerze nie mam pojęcia... okolice szyi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 10:30, brzozowi-ec napisał:

kusze były zakazane w walce przeciwko chrześcijanom, ale na krucjatach papież pozwalał
ich używać przeciwko niewiernym. Ale czemu muzułmański zabójca nie miałby jej używać?
na przykład w wersji mini czy coś takiego.

Ale kusza Altair''a pokazana w trailerze raczej nie była kieszonkowa, bo asasyn nosił ją na plecach. A to, że przeciwko niewiernym można było używać kuszy wcale nie znaczy, że strażnicy (zwłaszcza jacyś fanatyczni katolicy) nie zwrócą uwagi na jej posiadacza, w końcu nie wiedzą, czy nie strzeli do chrześcijanina. Nie żeby od razu za kark i do lochu, ale na pewno zainteresują się kimś, kto może złamać Boże Prawo :). A im mniej rzuca się w oczy, tym lepiej dla Altair''a.
Gorn7:
Właśnie o to mi chodziło - Altair musiałby ją często wyrzucać, bo inaczej nici z udawania mnicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 14:15, player000 napisał:

A jeśli chcesz dyskusji o grze to mam jeden ciekawy wątek;> jak sądzisz w jakie miejsce
na ciele wbija nóż assassyn gdy atakuje od tyłu??


Zawodowy zabójca powinien znać anatomie więc jakoś między żebra. Albo podrzyna gardło co jest bardziej prawdopodobne ;)

>Ale kusza Altair'a pokazana w trailerze raczej nie była kieszonkowa, bo asasyn nosił ją na plecach. A to, że >przeciwko niewiernym można było używać kuszy wcale nie znaczy, że strażnicy (zwłaszcza jacyś fanatyczni >katolicy) nie zwrócą uwagi na jej posiadacza, w końcu nie wiedzą, czy nie strzeli do chrześcijanina. Nie żeby od >razu za kark i do lochu, ale na pewno zainteresują się kimś, kto może złamać Boże Prawo :). A im mniej rzuca >się w oczy, tym lepiej dla Altair'a.

Czy strażnicy są fanatykami? Wg. mnie to większość nie więc racze jnie będo sie na przechodnia rzucać a może jakaś kusza jak snajperka Hitmana? składana na kilka części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2008 o 21:25, brzozowi-ec napisał:


Czy strażnicy są fanatykami? Wg. mnie to większość nie więc racze jnie będo sie na przechodnia
rzucać a może jakaś kusza jak snajperka Hitmana? składana na kilka części



altairowi jeszcze tylko snajperki brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:35, nightfaler napisał:

altairowi jeszcze tylko snajperki brakowało

Myślę, że brzozowi-ecowi chodziło o to, że skoro strażnicy czepialiby się bohatera o posiadanie kuszy to jego mogłaby być składana. Tak, że schowałby ją sobie pod płaszcz, kaptur czy gdziekolwiek indziej i nikt jej nie zauważył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2008 o 21:45, Noxbi napisał:

Myślę, że brzozowi-ecowi chodziło o to, że skoro strażnicy czepialiby się bohatera o
posiadanie kuszy to jego mogłaby być składana. Tak, że schowałby ją sobie pod płaszcz,
kaptur czy gdziekolwiek indziej i nikt jej nie zauważył. ;)



przeciez wiem :D:D:D:D chciałem zażartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz że ma być trylogia? czyli teraz assassins creed 1191 (chyba dobra data?) potem w czasach teraźniejszych i tu snajperka może się pojawic noi w przyszlośći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:54, ryczypisk napisał:

ale wiesz że ma być trylogia? czyli teraz assassins creed 1191 (chyba dobra data?) potem
w czasach teraźniejszych i tu snajperka może się pojawic noi w przyszlośći :)



Tak, tak. A trzecia część będzie miała miejsce 1000 lat po Hitmanie i ziemię będą atakować kosmici. Dobrze mieć fantazję, ale bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 22:03, micol napisał:

> ale wiesz że ma być trylogia? czyli teraz assassins creed 1191 (chyba dobra data?)
potem
> w czasach teraźniejszych i tu snajperka może się pojawic noi w przyszlośći :)


Tak, tak. A trzecia część będzie miała miejsce 1000 lat po Hitmanie i ziemię będą atakować
kosmici. Dobrze mieć fantazję, ale bez przesady ;)

jak ci cos nie pasi to trudno ;/ ale ja tylko mówie to co czytałem... Ma być trylogia AC... przeszłosć teraźniejszość i przyłość... a to że ty mówisz Tak, tak. A trzecia część będzie miała miejsce 1000 lat po Hitmanie i ziemię będą atakować
kosmici.
Dobrze mieć fantazję, ale bez przesady ;) to ty masz jakąś fantazje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 22:56, ryczypisk napisał:

jak ci cos nie pasi to trudno ;/ ale ja tylko mówie to co czytałem... Ma być trylogia
AC... przeszłosć teraźniejszość i przyłość... a to że ty mówisz Tak, tak. A trzecia
część będzie miała miejsce 1000 lat po Hitmanie i ziemię będą atakować
kosmici.
Dobrze mieć fantazję, ale bez przesady ;) to ty masz jakąś fantazje
;]


EEE.... Widziałem, że będzie trylogia, ale nie wiedziałem, że będzie to przeszłość teraźniejszość przyszłość. mój błąd ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:01, VanShikamaru napisał:

Czy AC w Polsce będzie wydany w Polskiej wersji językowej czy po angielsku??


Będzie w pełnej polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:01, VanShikamaru napisał:

Czy AC w Polsce będzie wydany w Polskiej wersji językowej czy po angielsku??



Będzie wydany w pełnej polskiej wersji językowej. Dabbing będzie w gwiazdorskiej obsadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:01, VanShikamaru napisał:

Czy AC w Polsce będzie wydany w Polskiej wersji językowej czy po angielsku??


Będą ł dwie wersje[podobno] do wyboru albo pełna polska:( albo z napisami,ale myśle że po premierze Cenega wystawi z angielszczenie.Przynajmniej powinna tak zrobić.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować