Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Szymon Majewski Show

395 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 21:18, Iqor napisał:

Co ty? Ja tam wolę Wojewódzkiego, a nie prostackie teksty Szymona, moim zdaniem człowiek bez
poczucia humoru.

Każdy ma inny gust.No nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa seria zapowiada się interesująco ;]. Razem z mamą leżałyśmy, gdy usłyszałyśmy (i zobaczyłyśmy) polityczną wersję Psalmu dla Ciebei Rubika ;]
Więcej takich przeróbek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biedy ten program się zrobił... IMO ofc... naciągany za bardzo i nudny... i co najgorsze... mnie już nie bawi... 1 i pół 2 serii ok, ale im dalej tym gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:07, albinskia napisał:

czy może ktoś wie kiedy teraz jest puszczany sms??


Cofnij się o stronę a sie dowiesz :)

A co ostatniego odcinka , był taki sobie . Oczywiście rozmowy w tłoku jak zawsze na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:02, kat.ka napisał:

Nowa seria zapowiada się interesująco ;]. Razem z mamą leżałyśmy, gdy usłyszałyśmy (i zobaczyłyśmy)
polityczną wersję Psalmu dla Ciebei Rubika ;]
Więcej takich przeróbek!

to nie był psalm dla ciebie lecz "Niech mówią, że to nie jest miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:02, juke napisał:

Kiedyś tego nie oglądałem, a teraz żadnego nie przegapiam.


A ja na odwrót - od początku oglądałem (i lubiłem!), ale potem przestałem. Obawiam się, że formuła już się wyczerpała. Podobnie było kiedyś z serialem "13 Posterunek" - pierwsze 3-4 odcinki były miłym zaskoczeniem, potem tylko leciało w dół.

Zgodzę się jednak, że Szymon jest lepszy od Wojewódzkiego. Przebija go inteligencją, stylem i oryginalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 12:17, Ryk Niedźwiedzia napisał:

A ja na odwrót - od początku oglądałem (i lubiłem!), ale potem przestałem.

Ja tak samo. IMO pierwsza seria była najlepsza - dosłownie rozwalała widzów przed telewizorem, w każdym odcinku było coś nowego. Potem Szymek zaczął się już powtarzać, przynudzać... Jednak SMS ma niesamowity klimat w porównaniu do Wojewódzkiego. Z chęcią się go ogląda, nawet jak jest nudny. Z drugiej strony oglądając Kubę ZAWSZE pękam ze śmiechu. W każdym odcinku. Jednak Kuby Wojewódzkiego jako osoby wręcz nienawidzę! Głównie przez jego chamskość.

Dnia 06.09.2007 o 12:17, Ryk Niedźwiedzia napisał:

Zgodzę się jednak, że Szymon jest lepszy od Wojewódzkiego. Przebija go inteligencją, stylem
i oryginalnością.

Tutaj też się zgodzę, choć nad inteligencją można dyskutować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię oglądać Szymon ,można się trochę pośmiać z naszych polityków w Rozmowach w Tłoku. Najbardziej lubię aktorkę ,która chyba gra jako Anna Fotyga.To słynne " wróć" mnie rozbawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 17:41, Kathrinee napisał:

Lubię oglądać Szymon ,można się trochę pośmiać z naszych polityków w Rozmowach w Tłoku.
Najbardziej lubię aktorkę ,która chyba gra jako Anna Fotyga.To słynne " wróć" mnie rozbawia
:P


Eee,ale "wróć" w rozmowach mówi Zyta Gilowska a nie Fotyga XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wroc" jest u Gilowskiej. :P A mnie rozwala ta co gra Chojarska. Ten co w nowej serii gra Giertychaq, tez jest dobry, bardzo podobny do niego. Najlepsze jest "Konca nie widac" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować